Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Inkwizycja - rozgrywka z E3 z komentarzem twórców

25 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

EA Polska udostępniło pierwszą część wideo prezentującego rozgrywkę w Dragon Age: Inkwizycja. Dyrektor kreatywny gry, Mike Laidlaw, wyjaśnia, w jaki sposób eksploracja, walka taktyczna, walka w czasie rzeczywistym i fabuła tworzą niezapomnianą całość.

Przeczytaj cały tekst "Dragon Age: Inkwizycja - rozgrywka z E3 z komentarzem twórców" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walka ze smokiem im się udała. Obszar do zwiedzania jest większy niż poprzednio, a to kolejny plus. Trochę szkoda, że wciąż nie ma pochwy na broń, tylko sobie "wiszą". Z drugiej strony, musieliby zrobić sporo modeli żeby do każdej pasowały, bo w grze będą bronie o bardzo różnych kształtach i rozmiarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 14:01, Dandzialf napisał:

Zapowiada się fajnie, ale trzeba być ostrożnym. W końcu jak mówi stare porzekadło...
"EA Games, [m] Up Everything" :)


Ostrzeżenie za słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego raczej nie pokazali, mimo wszystko, wygląda całkiem w porządku i zastanawiam się nad kupnem, choć byłem bardzo sceptyczny, wciąż mając przed oczami D2... Jednak 150 zł (mniej więcej) za świeży tytuł to zbyt za dużo, nie mówiąc już o deluxe edycji za ponad 200 zł (ale ma cyfrowego JEDNOROŻCA!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z oczekiwaniami, ładna grafika a reszta to dno.
Walka wygląda jak jakiś MMO w trybie off-line i (niespodzianka!) zero jakiejkolwiek taktyki. Odpalamy sobie spokojnie moce i patrzymy jak spada HP.
Z obiecanego "otwartego świata" (Skyrim, Skyrim, Skyrim!) nie zostało już nic, znowu zasuwamy korytarzykami. Itd. itp. etc.

Odgrzane DA2 z nową panierką. W sumie robi to dokładnie ta sama ekipa więc można się było spodziewać. Ale jak na tak dużą kasę mogli chociaż wypieprzyć osoby odpowiedzialne za fabułę i nająć kogokolwiek z choć odrobiną talentu. Nie wierzę, że EA nie było by stać. No ale za to mamy pełny katalog zboczeń... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie przedstawia się b.dobrze, co prawda ten las jakość kojarzy mi się z Skyrim na modach - trochę zbyt kolorowy. Walka ze smokiem ciekawa ale w mojej ocenie ten smok jest zbyt pasywny - praktycznie stoi i czeka na ciosy. Mimo to gra zapowiada się intersująca, mam coraz większa ochotę zagrać w nowego DA może nawet pomyśle o pre-orderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 14:58, Arcling napisał:

Z drugiej
strony, musieliby zrobić sporo modeli żeby do każdej pasowały, bo w grze będą bronie
o bardzo różnych kształtach i rozmiarach.


I większość jeśli nie wszystkie to recyklowane bronie z Origins. Nie mówiąc o czymś takim jak kołczany, które w 1 były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 15:33, Sanders-sama napisał:

I większość jeśli nie wszystkie to recyklowane bronie z Origins. Nie mówiąc o czymś takim
jak kołczany, które w 1 były.

Chodzi o sam wygląd czy modele? Bo modeli raczej by nie przenieśli na zupełnie inny engine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 15:35, Arcling napisał:

> I większość jeśli nie wszystkie to recyklowane bronie z Origins. Nie mówiąc o czymś
takim
> jak kołczany, które w 1 były.
>
Chodzi o sam wygląd czy modele? Bo modeli raczej by nie przenieśli na zupełnie inny engine.


Modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 15:45, Sanders-sama napisał:

Modele.

Cóż za wyczerpująca odpowiedź... Nawet jeśli wyglądają podobnie, to nie są te same modele. Z tego samego powodu np. nie mogli przenieść ustawień wyglądu Wardena czy Hawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię DA3 i nie lubie BioWare, ale jak czytam niektóre komentarze to mnie skręca.

LUDZIE, gameplay nagrywa się na najniższym poziomie trudności dlatego walka to faceroll. Nikt nie chce oglądać death camów i loading screenów, po wczytaniu save. Ogarnijcie się, ile razy wam trzeba to powtarzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 15:57, DeithWX napisał:

LUDZIE, gameplay nagrywa się na najniższym poziomie trudności dlatego walka to faceroll.
Nikt nie chce oglądać death camów i loading screenów, po wczytaniu save. Ogarnijcie się,
ile razy wam trzeba to powtarzać?

To prawda, niektórzy często o tym zapominają. Gra też ma mieć poziom trudności zwany story mode, w którym to walka ma być trywialna i pewnie to na tym pokazywane są wszelkie demonstracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba ta kolorowość:) skyrim był tak szarobury, że nie wiedziałem, na co patrzę, bo wszystko mi się zlewało.
Fajnie, że teren jest zróżnicowany, są ładne pomysły wizualne (chociażby grota w 9:49).
Niestety walka ze smokiem, jak zauważył saborcat-14, strasznie powolna, przydałoby się więcej dynamiki i bardziej zróżnicowane ataki potwora - może to kwestia niskiego poziomu trudności, ale niestety nie wydaje mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie lubię DA3 i nie lubie BioWare, ale jak czytam niektóre komentarze to mnie skręca.
>
> LUDZIE, gameplay nagrywa się na najniższym poziomie trudności dlatego walka to faceroll.
> Nikt nie chce oglądać death camów i loading screenów, po wczytaniu save. Ogarnijcie się,
> ile razy wam trzeba to powtarzać? Jasne tylko często wyższy poziom trudności nie oznacz innego bardziej agresywnego zachowania SI tylko zwiększenie zadawanych obrażeń i większa ilość HP. Tak więc zamiast walczyć z pasywnym smokiem 5 min na niskim to na trudnym poziomie będę walczył z tak samym pasywnym smokiem(słupem) tylko 10min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz ... Zagraj sobie chociaż w DA: O i poczuj różnicę jaka jest między np graniem na łatwym poziomie trudności a trudnym .

Swoją drogą gra zapowiada się wybornie . Ale to EA i Bioware a oni mogą wszystko schrzanić więc poczekam do momentu aż gra wyjdzie i pojawią się recenzje/opinie graczy, ale liczę że to może być jedna z najlepszych gier tego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować