Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne plotki o Dishonored 2

14 postów w tym temacie

Mi tam Dishonored podobał się bardzo głównie ze względu na styl graficzny, dlatego dwójkę przyjąłbym z otwartymi rękoma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Warto zaznaczyć w tym miejscu, że przekazane przez szpieg informacje- chyba przez szpiega
> a nie przez szpieg :)
Oczywiście, że tak. Dzięki za czujność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dishonored to jedna z niewielu gier które w ostatnich latach mnie naprawdę pozytywnie zaskoczyły i nie pozwoliły oderwać sie od PC :) Czekam na 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAK, TAK, TAK!
Kupiłem jedynkę na wakacyjnej wyprzedaży steam 2014 i przez długi czas ta gra obrzydziła mi wszystkie inne!
Tylko troszkę martwi mnie ta Emily Kaldwin jako bohaterka. Nie mam nic przeciwko, ale mam nadzieję że nie zrobią z niej takiego Rambo jak z Clementine z TWD: Seasson 2. A poza tym, czy to nie jest troszkę dziwne, że

Spoiler

Cesarzowa

biega sobie po dachach i w ogóle?
Tak czy siak, po doskonałej jedynce zaufam twórcom. Mam nadzieję, że dwójka będzie co najmniej tak dobra, jak jedynka...
Szkoda tylko, że mi nie pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak poprawią dośc tragiczną fabułę i popracują na długością gry ( bo jedynka dla wprawnego gracza to max 8 h ) to jestem za ,bo pod innymi względami poprzedniczka była rewelacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

( bo jedynka dla wprawnego
> gracza to max 8 h ) to jestem za ,bo pod innymi względami poprzedniczka była rewelacyjna
>

Stylem rambo to moze i 8 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 09:30, faustino napisał:

Stylem rambo to moze i 8 godzin.


I na easy.

Za pierwszym razem grałem około 20 godzin... A ludzie gadali że to gra na 9 h, lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Stylem rambo to moze i 8 godzin.
>
> I na easy.
>
> Za pierwszym razem grałem około 20 godzin... A ludzie gadali że to gra na 9 h, lol.
>
Ja też grałem 20 godzin + 10 na oba fabularne DLC. Razem 30 godzin, czyli całkiem dobrze, jak na dzisiejsze standardy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 09:30, faustino napisał:

Stylem rambo to moze i 8 godzin.

Absolutnie wszystkie misje przeszedłem skradankowym sposobem na normalu, bo nie chciałem żeby mi się podwyższył poziom chaosu . Każda z nich ( o ile dobrze pamiętam było ich 9 ) to godzinka gry ( może ta jedna z ostatnich chyba 3 od końca dłuższa powiedzmy 2 h ) za to misja na balu(zdecydowanie najfajniejsza w całej grze) i ostatnia(absolutna porażka wg mnie ) to max pół godzinki na każda . Razem więc mamy 8-10 h . Nie mam pojęcia co można tam było zrobić żeby grać ponad 20 h razem( questy poboczne wykonywałem ale nie starałem się gry maksować na 100% )Do takiego Deus exa : Human Revolution pod względem długości to tej grze daleko ;p A co do stylu Rambo spróbowałem tak za 2 razem (innymi słowy 0 dyskrecji ) to gra pękła w 5 h , a słyszałem że nawet nie siląc się na Speedruny to można jeszcze z godzinkę obciąć spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takie małe odgrzewanie....

konferencja Bethesdy na E3 już niedługo więc....

Byłoby super gdyby zapowedzieli Dishonored 2. Miodna gra. Tyko z tą Emilii to problem - jedno z zakończeń I części zakładało jej smierć... ale nie z takich problemów twórcy wychodzili zwycięsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować