Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prezes CI Games dla gram.pl: “Data premiery jest dla nas bardzo korzystna”

20 postów w tym temacie

gram.pl

Wczoraj CI Games podało datę premiery Lords of the Fallen. Gra ukaże się w Europie 31 października (trzy dni wcześniej w Ameryce Północnej). Zapytaliśmy Marka Tymińskiego, prezesa CI Games, o to czy nie obawia się mocnej konkurencji, negatywnego podejścia graczy, a także spytaliśmy o wersję pecetową gry.

Przeczytaj cały tekst "Prezes CI Games dla gram.pl: “Data premiery jest dla nas bardzo korzystna”" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahaaaa rozumiem :D Wydają tjb. Dark Souls, lecz z innym klimatem, inna fabułą, i wydają ją na current geny, nieźle to wymyślili, mam nadzieję, że wypali, i bedzie się przyjemnie grało, jednym słowem, trzymam za nich kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jesteśmy gotowi tworzyć naprawdę wysokiej jakości produkcje i Lords będzie tego przykładem."

Tak tak, tak samo jak Enemy Front miało być tego przykładem. I Sniper 2. I Alien Rage. I Sniper 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekuje niczego od tej gry ... Zrobiona dlatego że Dark souls jest na fali więc trzeba szybko wydać coś w tym stylu może coś zyskamy . A data premiery została wybrana najgorzej jak można było ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie śmieszne jest to, że przy każdej grze począwszy od Snipera 1 powtarzają to samo. Jakoby to stawiali na jakość i odchodzili od niskobudżetówek... Naprawdę?! ;o Co prawda Lord of the Fallen wygląda najlepiej z tych wszystkich gier, pewnie za sprawą pana Gopa. Jednak materiały promocyjne to jedno, a rzeczywistość drugie. Teraz wygląda to dobrze, bo grafika jest naprawdę dobra, zima nadaje klimatu no i same projekty postaci stoją na wysokim poziomie. Jednak już sama gra może się okazać bardzo ograniczona, pełna błędów, krótka i po prostu nieporywająca. I tego niestety najbardziej się spodziewam po CI Games.
Ciekawi mnie natomiast reakcja samych twórców tych gier. Czy czytają opinie i sami zdają sobie sprawę z kolejnych niewypałów. Bo z jednej strony szkoda mi ich, z drugiej przecież sami sobie to robią ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 21:31, Afro69 napisał:

Właśnie śmieszne jest to, że przy każdej grze począwszy od Snipera 1 powtarzają to samo.
Jakoby to stawiali na jakość i odchodzili od niskobudżetówek... Naprawdę?! ;o Co prawda
Lord of the Fallen wygląda najlepiej z tych wszystkich gier, pewnie za sprawą pana Gopa.


Tomasz Gop nie odpowiada za grafikę w Lord of the Fallen. Co więcej z tego co wiem to ta gra była już w produkcji, zanim Gop dołączył do CI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam dlaczego w ogóle mowa o RPG-owcach w przypadku tej gry: dlaczego miłośnicy RPG mieli by choć splunąć na slasher?

Spoiler

Bo Dark Souls?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja się zastanawiam dlaczego w ogóle mowa o RPG-owcach w przypadku tej gry: dlaczego
> miłośnicy RPG mieli by choć splunąć na slasher?

Spoiler

Bo Dark Souls?



To nie jest slasher. Tomek Gop wielokrotnie podkreślał, że tutaj kładą m.in. większy nacisk na fabułę i dialogi. Ma być więcej erpegowych elementów niż w serii Souls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 12:13, Michal_Mielcarek napisał:

To nie jest slasher. Tomek Gop wielokrotnie podkreślał, że tutaj kładą m.in. większy
nacisk na fabułę i dialogi. Ma być więcej erpegowych elementów niż w serii Souls.

Czyli do rpga i tak tej grze daleko ... Mi to wygląda na skrzyżowanie Dark Souls z powiedzmy Castlevania :Lords of shadows ( jedynką bo w dwójke nie grałem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 12:13, Michal_Mielcarek napisał:

To nie jest slasher. Tomek Gop wielokrotnie podkreślał, że tutaj kładą m.in. większy
nacisk na fabułę i dialogi. Ma być więcej erpegowych elementów niż w serii Souls.

Jedyne materiały, które zaprezentowano sugerują, że to slasher.
BTW PR bełkot jako argument? Bitch, please.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 22:57, Wojman napisał:

Tomasz Gop nie odpowiada za grafikę w Lord of the Fallen. Co więcej z tego co wiem to
ta gra była już w produkcji, zanim Gop dołączył do CI.


Niemniej brał udział w procesie projektowania pewnych elementów gry, bo chwalił się tym w czasie swojej prelekcji na konferencji Digital Dragons w Krakowie. Mówił, że to było dla niego novum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jedyne materiały, które zaprezentowano sugerują, że to slasher.
> BTW PR bełkot jako argument? Bitch, please.

Spoko, rozumiem. Anyway, slasher to jest Devil May Cry. Najwyraźniej mamy inną definicję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że prezes Tymiński wie co mówi i na prawdę czasu mają aż zanadto aby wydać grę na wysokim poziomie. A czy data premiery jest korzystna to już trzeba będzie sprawdzić, prawda jest taka że to będzie już blisko świąt itp więc może i tak. Osobiście ciesze się że gra nie trafi na półki sklepowe dopiero w 2015 roku bo czekam na tą produkcję tak jak i na inne z listy ukazujących się w październiku. Zobaczymy, liczę na świetną rozgrywkę i bardzo dobrą zabawę podczas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No akurat po LotF widać, że CIG podniósł poprzeczkę i ma zamiar robić dużo lepsze gry. Nie zapominajmy, że nikt nie zaczynał od tworzenia hitów, a oni mają już wystarczające doświadczenie, żeby je tworzyć. Trzymam kciuki za polski developering :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo ciekawych tytułów wychodzi w tym samym czasie. Będzie w czym wybierać. Fajnie, że w końcu się zdecydowali na ujawnienie konkretnej daty;) ileż można czekać;) Teraz to już trzeba tylko zbierać fundusze albo liczyć na rodzinkę;) LotF wyglądają nieźle. Trzymam kciuki, żeby tak samo wyglądały na PC. Myślę, że obecność Gopa sporo dała grze, nawet jeżeli nie był przy pracach od początku. Prace nad Wiedźminami jednak do czegoś zobowiązują. Pomimo nie idealnego Enemy Front o tą produkcję jakoś się nie martwię.;) Czas pokaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak. Każdy widzi to inaczej, ja uważam że data jest dobra, a gra jak na ten moment prezentuje się bardzo dobrze. Widać że do tej gry poświęcili najwięcej siły, i chyba gotówki, a i oczywiście widać że przy tej grze działa reklama, np na E3 było ją widać dość dobrze. Witraże itd. Ciekaw jestem czy będą ją mieli w pełni dokończoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest data premiery to powinna być dokończona, nie wyobrażam sobie tego że mogłoby być inaczej. Data premiery czy taka czy inna jeżeli ktoś będzie chciał kupić tak jak ja to raczej i fundusze się znajdą. 3 mam kciuki że będzie tak dobra, a nawet i lepsza niż się zapowiada na dzień dzisiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować