Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Załoga Nostromo w akcji na nowym zwiastunie Alien: Isolation

11 postów w tym temacie

Ten bonusik chyba przekonał mnie do zakupu. Więc od tej chwili odpuszczam wszystkie zwiastuny i trzymam kciuki za sukces tytułu, potrzeba nam takich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ripley coś tu za ładna za młoda xDD
Obejrzyj pierwszą część - Sigourney Weaver była wtedy dość młoda. Wydaje mi się, że pomimo lekkiego plastiku bijącego od wszystkich postaci dobrze odwzorowali wygląd aktorów z filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he, mając takie modele, ciekawe czy będą powstawać nowe części Aliena z młodą Ripley;) W sumie nic nie stoi na przeszkodzie by nakręcić prequela. Sama gra zapowiada się całkiem ciekawie, ale wstrzymuję się z oceną aż do chwili kiedy zagram i będzie wow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prequela? Ale tak bez obcych? Zastanawiam się strasznie nad tym tytułem chociaż jak sobie pomyślę że mam grać z pieluchą to ciężka sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka zawartość bardzo zachęca do zakupu, ale zastanawia mnie długość samej gry, skoro mamy raptem jednego przeciwnika. Pytanie czy po jakimś czasie nie będzie wiało nudą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 22:09, Kashalia napisał:

He he, mając takie modele, ciekawe czy będą powstawać nowe części Aliena z młodą Ripley;)
W sumie nic nie stoi na przeszkodzie by nakręcić prequela. Sama gra zapowiada się całkiem
ciekawie, ale wstrzymuję się z oceną aż do chwili kiedy zagram i będzie wow;)


Prequel już powstał. Nosi tytuł Prometheus. Nie jest to dokładnie to co Dan O''Bannon wymyślił jako backgroud Aliena ale jest tam sporo z jego pomysłów.
Druga część Prometeusza ma być bardziej Alienowa niż pierwsza.


@ Eff3ctiv3

Nie będzie tylko jednego przeciwnika. Obcy, owszem, będzie przeciwnikiem "nadrzędnym", ale przeciwnikami mają być także ludzi (lub nie-ludzie, jak wiadomo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować