Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III: Ultimate Evil Edition - już graliśmy (na PS4)

45 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Mieliśmy okazję przetestować Diablo III: Ultimate Evil Edition na konsoli PlayStation 4. Nie graliśmy jakoś bardzo długo, ale przy okazji przedstawiciel firmy Blizzard opowiadał nam ze szczegółami o nowym wydaniu trzeciego Diabełka.

Przeczytaj cały tekst "Diablo III: Ultimate Evil Edition - już graliśmy (na PS4)" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po czwarte: interfejs stworzony dla konsol jest po prostu wygodniejszy i basta.

Co poeta miał na myśli? Jak można porównywać interfejs z konsoli z pc gdzie nie ma obsługi padów, a gra się myszką i klawiaturą? Po prostu PC ma najlepsze możliwe rozwiązanie i podobnie konsola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się patrzeć na tę profanację Diablo. Hehe pamiętam jak "wielki" Bli$$ard tłumaczył się, że Diablo III jest robione z myślą o PC. Oczywiście po tych słowach większość ludzi ich wyśmiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 12:55, Kadaj napisał:

Chciałbym, żeby kiedyś dodali obsługę pada na PC. ^^

Nie wiem jak to jest ja na ten przykład nie wyobrażam sobie grania na padzie. Mam sobie myszkę [nie jakąś mega gamingową tylko zwyklaka http://www.kurtmedia.pl/product-pol-489216-Mysz-A4Tech-EVO-Glaser-90D-USB.html] swoje 1, 2, 3,4 pod skille i jest mi tak wygodnie że wygodniej to by się grało chyba w łóżku na telewizorze 50 cali i bezprzewodowym sprzęcie. Ehhh jaka szkoda ze skonczyly sie czasy w D3 że można było grać jedną ręką a w drugiej rozmawiać przez telefon :D

"Po czwarte: interfejs stworzony dla konsol jest po prostu wygodniejszy i basta"

Kolega lucas chyba zapomniał o wyrozumiałości. Zaraz przyjdą PCtowcy zdzierać skórę że najlepszy interface jest na PC i basta... ;3

@Runners_High

Dnia 11.07.2014 o 12:55, Kadaj napisał:

Co poeta miał na myśli? Jak można porównywać interfejs z konsoli z pc gdzie nie ma obsługi padów, a gra się
myszką i klawiaturą? Po prostu PC ma najlepsze możliwe rozwiązanie i podobnie konsola.

100% True. Łapiesz niewidzialnego likea ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 13:56, Braveheart napisał:

Nie wiem jak to jest ja na ten przykład nie wyobrażam sobie grania na padzie.

Ja akurat miałem okazję ukończyć Dungeon Siege III na padzie i grało mi się znacznie wygodniej niż we wszystkie inne hack''n''slashe pod myszkę, dlatego też tęsknię za podobnym sterowaniem. : >

Powiesz - inna gra - ale skoro w przypadku DIII to działa na konsolach. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 14:04, Kadaj napisał:

Ja akurat miałem okazję ukończyć Dungeon Siege III na padzie

Mi na myszce tez się bardzo fajnie grało ( ogólnie to dobra gra była ) ale co do Diablo to wg mnie zarówno pad jak i myszka dostały najlepszy z możliwych interfejsów na nie i komuś przyzwyczajonemu do pada będzie się na nim lepiej i grało i vice versa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzja która jest omawiana na filmie i porównuje wer.PC do konsolowej nie ma zielonego pojęcia o grze diablo, dropach, riftach itp. Pewnie przeszli wszystkie akty i grę zostawili. Jedna zasadnicza przewaga wer. PC to battlenet która wer. konsolowa nie ma. fakt faktem na konsoli jest poprawiona animacja postaci ale jak można twierdzić że gra Blizza była robiona z myślą na konsole żart widać że tylko wam się podobało siedzenie na kanapie i granie na padach. Zero profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 13:07, Luqstar napisał:

Nie mogę się patrzeć na tę profanację Diablo. Hehe pamiętam jak "wielki" Bli$$ard tłumaczył
się, że Diablo III jest robione z myślą o PC. Oczywiście po tych słowach większość ludzi
ich wyśmiała.


Degrad -1 za przekręcanie nazw firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 14:59, Gohan1989 napisał:

Cały ten serwis stracił już swój profesjonalizm, pewnie zatrudnili gimbaze dla ciecia
kosztow

Od kiedy Lucas to gimb.... coś ci kolego nie poszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 14:18, NeMo-PL napisał:

Recenzja która jest omawiana na filmie i porównuje wer.PC do konsolowej nie ma zielonego
pojęcia o grze diablo, dropach, riftach itp.


Problem to jest taki, że Lucas odnosi się do podstawowego Diablo 3 na PC i porównuje z Ultimate Evil, które jest uzupełnione o dodatek. I to jest po prostu niesprawiedliwe. Też nie wnikam według jakiej zasady cecha absolutnie niezalezna od czegokolwiek jest ble na PC, ale dobra na konsoli (predefiniowane zestawy umiejętności, chociaż na PC akurat jedno zaznaczone pole w menu opcji i już można bylo sobie dowolnie skille ustawiać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 18:29, Henrar napisał:

ITT

Ludzie wciąż nie mogą uwierzyć i pogodzić się z faktem, że Diablo 3 na konsoli jest lepsze
od PCtowego.


Może inaczej - dla wielu wydaje się lepsze niż wersja PCtowa. ;P Po graniu w wersję na PS3 też odnoszę takie wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie do tej pory nie mogą uwierzyć, że na rzecz konsol Diablo III zostało uproszczone do granic możliwości i ogólnie wygląda jak wygląda. Ludzie do tej pory nie mogą uwierzyć, że z DIII zrobiono kolorową wydmuszkę zamiast godną kontynuacje serii, klimat i muzyka w tej grze to dno i trzy metry mułu z fabułą pisaną przez 8 latka dla 6 latka. Diablo III ratuje świetny feeling walki nic poza tym.

Na konsoli gra się lepiej to oczywiste, a to dla tego, że DIII projektowane było z myślą o konsolach więc jak mogło być inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 18:29, Henrar napisał:

Ludzie wciąż nie mogą uwierzyć i pogodzić się z faktem, że Diablo 3 na konsoli jest lepsze
od PCtowego.

Powiedziałbym raczej że w Diablo III można z równą przyjemnoścą grać na konsoli jak i PC,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2014 o 15:03, Luqstar napisał:

Ludzie do tej pory nie mogą uwierzyć, że na rzecz konsol Diablo III zostało uproszczone
do granic możliwości i ogólnie wygląda jak wygląda. Ludzie do tej pory nie mogą uwierzyć,
że z DIII zrobiono kolorową wydmuszkę zamiast godną kontynuacje serii, klimat i muzyka
w tej grze to dno i trzy metry mułu z fabułą pisaną przez 8 latka dla 6 latka. Diablo
III ratuje świetny feeling walki nic poza tym.

Wybacz ale ciężko mi się z tobą zgodzić.
Gra jest kolorowa i nieklimatyczna? Nie sądzę, jucha leje się aż miło, wszędzie latają kawałki zwłok, spora część jednego aktu to wędrowanie przez ogromną salę tortur. Na lewo i prawo giną ludzie jak leci. Toż Diablo 2 miało bardziej optymistyczny charakter...
Co do fabuły to w sumie powiem to samo, ani gorsza ani lepsza od Diablo 2. W tego typu grach ważna jest sieczka a nie fabuła która jest raczej tylko wymówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wybacz ale ciężko mi się z tobą zgodzić.
> Gra jest kolorowa i nieklimatyczna? Nie sądzę, jucha leje się aż miło, wszędzie latają
> kawałki zwłok, spora część jednego aktu to wędrowanie przez ogromną salę tortur. Na lewo
> i prawo giną ludzie jak leci. Toż Diablo 2 miało bardziej optymistyczny charakter...
> Co do fabuły to w sumie powiem to samo, ani gorsza ani lepsza od Diablo 2. W tego typu
> grach ważna jest sieczka a nie fabuła która jest raczej tylko wymówką.

Wybacz ale ciężko mi się z Tobą zgodzić. Zdaje sobie sprawę, że fabuła w grach h''n''s to tylko dodatek ale mogli się bardziej wysilić. Tak dla mnie jest kolorowa i bez klimatu, bez jakichkolwiek symboli religijnych. Wstyd! Największe jednak zastrzeżenia mam do muzyki. Kompozytor odpowiedzialny za soundtrack do DIII nie dorasta do pięt M. Uelmenowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować