Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Divinity: Grzech Pierworodny - recenzja

329 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2014 o 23:03, Kadaj napisał:

Edycja cyfrowa zostanie 18 wysłana i dostarczona. Gdzie tu sprzeczność?

Cóż,edycja cyfrowa nie będzie wysyłana fizycznie,tylko klucz mailem,więc będzie ona do dyspozycji gracza już 18,a nie 21 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2014 o 09:35, wolverine napisał:

Skoro ktoś twierdzi że gra zapowiada się genialnie, to jakie znaczenie ma sposób w jaki
ją uruchomi ? Czy to będzie steam czy to będzie origin, koniec końców liczy się to co
masz na ekranie i przyjemność z gry.

No to skoro liczy się sama przyjemność z gry to rozumiem, że zapłacisz każdą cenę, tak?

Dnia 16.07.2014 o 09:35, wolverine napisał:

A jeżeli gdzieś w tle ciągle nie daje Ci spokoju myśl " jeeeezu uruchomiłem to przez
steama" to może warto odwiedzić psychologa :)

Ja bym raczej wysłał, do psychiatry tym razem, tych, którym nie daje spokoju myśl, że nie uruchomili gry przez Steam :P

Dnia 16.07.2014 o 09:35, wolverine napisał:

Chodziłem w szpilkach i w mini i mi się nie podobało. Ale jak Gucci wypuści nowa kolekcję
butów to spróbuje ponownie.

A ja prędzej wypróbuję nową kolekcję Pierre Cardin''a (mam ich chusteczki do nosa, pierwsza klasa ;) niż sięgnę po "multimedialną planszówkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 09:51, Wielki_Bubba napisał:

Też mnie zastanawia kiedy przyjdzie klucz, bo 18 już jest od kilku ładnych godzin.

Tym bardziej, że jakby nie patrzeć 18ty zaczyna się sekundę po północy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem wasz stres związku z oczekiwaniem na meaila z kluczem do wersji cyfrowej, w końcu sam oczekuje na wiadomość od nich z potwierdzeniem wysyłki zamówionej EK.

Chociaż patrząc na ostatnią wiadomość jaką przesłali to pewnie zaraz będzie informacja że przez kolejne opóźnienia ze strony CDP klucze oraz wersje pudełkowe będą wysyłane późnym wieczorem lub po weekendzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech,chciałem wczoraj anulować zamówienie EK,napisałem do Gram.pl,odpisano mi,że mogę anulować ale muszę to zrobić dnia wczorajszego,niestety,wkrótce potem padł mi internet i wrócił dopiero ok.pół godziny temu i teraz nie mam już możliwości anulowania ale czy mogę nie odebrać paczki od kuriera i czy wiązałoby się to z jakimiś karami finansowymi?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 10:58, lis_23 napisał:

Ech,chciałem wczoraj anulować zamówienie EK,napisałem do Gram.pl,odpisano mi,że mogę
anulować ale muszę to zrobić dnia wczorajszego,niestety,wkrótce potem padł mi internet
i wrócił dopiero ok.pół godziny temu i teraz nie mam już możliwości anulowania ale czy
mogę nie odebrać paczki od kuriera i czy wiązałoby się to z jakimiś karami finansowymi?.


Zawsze masz możliwość oddania / odesłania kupionej rzeczy (bodajże) do 10 dni w stanie nienaruszonym (lub pewnie nieprzyjęcia paczki). Jedyne koszta to zapewne opłata logistyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW, nie ma to jak narzekać na dystrybutora, który oferuje grę 3x taniej niż inni (na Steamie trzeba zapłacić 36,99 euro = ~150zł). Też zamówiłem, również czekam, ale chyba można przełknąć obsuwę jeżeli dostajemy grę tak tanio, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 11:35, ArkStorm napisał:

Zawsze masz możliwość oddania / odesłania kupionej rzeczy (bodajże) do 10 dni w stanie
nienaruszonym (lub pewnie nieprzyjęcia paczki). Jedyne koszta to zapewne opłata logistyczna.


10 dni od dnia złożenia zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2014 o 12:25, Pacyfistyczny napisał:


10 dni od dnia złożenia zamówienia.


Yhy,zamówienie złożyłem w połowie czerwca,czyli już po ptokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2014 o 12:25, Pacyfistyczny napisał:

10 dni od dnia złożenia zamówienia.


Nie od złożenia a odebrania.
Ma się ustawowo 10 dni na zwrócenie towaru bez podania przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 11:56, wojowniczy_leniwiec napisał:

BTW, nie ma to jak narzekać na dystrybutora, który oferuje grę 3x taniej niż inni

To ciekawe, bo ja na stronie cdp.pl widzę, że gra kosztuje 65 złotych, a nie 50. Zresztą to pewnie nawet nie jest cena sugerowana - ta według gram.pl wynosi 79 złotych, a według GOL-a - 70. Poza tym od kiedy nowością jest, że gry sprzedawane przez polskiego dystrybutora są dla nas tańsze niż na Steamie? :O Jeśli się weźmie pod uwagę fakt, że na platformie Valve Original Sin kosztuje 37 Euro (tu taka mała niespodzianka - gra znalazła się w ostatniej wyprzedaży i cena była obniżona chyba o 25%, czyli z 37 Euro wyszło 27,75), czyli niewiele ponad połowę ceny gry AAA, to 65 złotych u nas nie powinno robić żadnego wrażenia. Tym bardziej jeśli uwzględni się to, że gra wychodzi 2,5 (prawdopodobnie) tygodnia później, a spolszczenie będzie pewnie dostępne parę miesięcy po premierze.
Hm, w sumie to powinieneś w takim razie wychwalać EA i chyba LEM (czy kogokolwiek, kto u nas wydał ostatnie Call of Duty) za to, że te Battlefieldy i inne CoD kosztowały zdecydowanie mniej niż 200 złotych (tutaj przyznam, że strzelam, bo grami się nie interesuję, ale chyba tak było :P). Przecież to o wiele taniej niż 60 Euro!


@lis_23
Co do tych zwrotów, to poszukaj nieco w Goglach na ten temat. Tu masz jakąś przykładową stronę: http://centrumsprzedawcy.pl/cala-prawda-o-zwrocie-towaru-zakupionego-przez-internet-odstapienie-od-umowy/. Ogólnie to chyba jest tak, że masz 10 dni (od dnia otrzymania towaru) na wysłanie do sprzedawcy oświadczenia, że chcesz zwrócić towar, a potem 14 dni (chyba od dnia wysłania tego pisma) na zwrot towaru. Przy czym jest też jeden z wyjątków:
"Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w wypadkach:
2) dotyczących nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania," - to chyba znaczy, że jak nie zdejmiesz folii z opakowania, to powinno być spoko. Ale podkreślam, żebyś nieco więcej na ten temat poszukał albo zapytał się kogoś, kto się na tym zna, bo ja tylko liznąłem niedawno temat. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym jednak zdecydował się na odbiór EK to czy ktoś byłby zainteresowany kupnem drugiego klucza do gry po cenie edycji digital (nie mam komu jej dać,znajomi cisną na PS3 i PS4 a siostra ma za słabego laptopa)?.

matiz123,ja bym chciał ewentualnie nie przyjąć przesyłki od kuriera i chciałbym się dowiedzieć,czy mogę tak zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować