Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Divinity: Grzech Pierworodny - recenzja

329 postów w tym temacie

Jak rozumiem nikt jeszcze paczki nie dostał dziś ? W razie czego proszę się pochwalić :) Fajnie by było pograć przez weekend (mówi to człowiek z południa...gdzie leje i burze :''( ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 12:21, luzac napisał:

Może jeszcze mamy paść na kolana przed CDPem, co?

W żadnym wypadku, jeżeli nie odpowiada obsuwa w CDP, to proszę bardzo lecieć na Steam i kupować za 37 eurasów, nikt nie broni bogatemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również czekam z niecierpliwością na klucz. Polskiej wersji nawet bym nie chciał, interesuje mnie wyłącznie angielska stąd dziwi mnie to zwlekanie i ciągłe obsuwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 12:38, lis_23 napisał:

matiz123,ja bym chciał ewentualnie nie przyjąć przesyłki od kuriera i chciałbym
się dowiedzieć,czy mogę tak zrobić.

Tutaj to już kompletnie nie mam pojęcia - nigdy nie byłem w sytuacji, że nie chciałem odbierać przesyłki - także niestety nie pomogę. Byś musiał znaleźć kogoś, kto się na tym zna. Chociaż ponownie - zapewne wujek Google coś na ten temat wie i może wystarczyć go zapytać. :P Albo zadzwoń do gramu (jeśli u nich to zamówiłeś) i się spróbuj dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jak placisz przy odbierze towaru to mozesz poprostu nie odebrac i zadnych konsekwencji nie powinno byc. Gorzej jak juz zaplaciles wtedy musisz chyba odeslac paczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 12:49, Krzysiek33 napisał:

Mysle ze jak placisz przy odbierze towaru to mozesz poprostu nie odebrac i zadnych konsekwencji
nie powinno byc. Gorzej jak juz zaplaciles wtedy musisz chyba odeslac paczke.


Płacę przy odbiorze,145 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 12:44, wojowniczy_leniwiec napisał:

W żadnym wypadku, jeżeli nie odpowiada obsuwa w CDP, to proszę bardzo lecieć na Steam
i kupować za 37 eurasów, nikt nie broni bogatemu :)


To nie jest jedyna alternatywa...od 30 czerwca pełną wersję gry (cyfrową) można bez najmniejszego problemu zdobyć na allegro w cenie 70-85 zł bez czekania na polską premierę... po angielsku. Nie widzę więc sensu aby wydawać prawie 40 euro na Steamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 12:50, lis_23 napisał:

Płacę przy odbiorze,145 zł.


Kiedyś miałem paczkę niekompletną ( z innej firmy) . Kurier ma przy sobie pliki dokumentów, więc myślę, że wystarczy powiedzieć mu co i jak oraz wypełnić określony kwitek i tyle. On weźmie oryginał Ty kopię i jakoś to powinno się dalej potoczyć :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem CDP jest juz tylko zainteresowana dobrą opinią swoich gier (seria Wiedźmin). Kolekcjonowanie nagród za Wiedźmina jest lepszym interesem niż zadowolenie klientów jakiegoś Divinity. Dystrybucja i lokalizacja innych produktów jest sprawą drugorzędną. Zrzucanie winy na czynniki zewnętrzne jest mało profesjonalne jeżeli chcę się aspirować do rangi europejskiej czy światowej. Wpłacając kasę podpisałem umowę na konkretny produkt (z polską lokalizacją), który należy dostarczyć w określonym czasie. To tak jakby zamówić telewizor i dostać go bez pilota wraz karteczką " Pilota prześlemy Ci za miesiąc bo nam producent nie dostarczył. Przepraszamy" . Uważam , że przeprosiny to stanowczo za mało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 12:44, wojowniczy_leniwiec napisał:

W żadnym wypadku, jeżeli nie odpowiada obsuwa w CDP, to proszę bardzo lecieć na Steam
i kupować za 37 eurasów, nikt nie broni bogatemu :)

Mam nadzieję że nie jesteś PR-owcem od Cedepu bo nadwątlasz mój kredyt zaufania do tej firmy.

Gra jest sprzedawana tanio, to przyznam. Ale nie daje to wydawcy jakiegokolwiek prawa by był traktowany inaczej. Ani do lizania mu tyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 12:50, lis_23 napisał:

Płacę przy odbiorze,145 zł.

W zamierzchłych czasach, gdy jeszcze zamawiałem za pobraniem, zdarzało mi się nie odebrać paczki. W większości przypadków nic się nie stało, raz tylko właściciel sklepu zadzwonił i mnie zwyzywał. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2014 o 12:25, Pacyfistyczny napisał:


10 dni od dnia złożenia zamówienia.


Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny". Odbiorca może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Zwracany towar musi znajdować się w niepogorszonym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 13:04, luzac napisał:

Gra jest sprzedawana tanio, to przyznam. Ale nie daje to wydawcy jakiegokolwiek prawa
by był traktowany inaczej. Ani do lizania mu tyłka.

Ktoś ma inne zdanie, to od razu PR-owiec. Nie podoba się CDP to można kupić gdzie indziej i tyle. Jeżeli faktycznie grę można dostać na Allegro za 75-80zł to tym bardziej warto.

Niczego nikomu nie miałem zamiaru nadwątlać, luz :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://blog.cdp.pl/2014/07/18/oswiadczeniecdp-pl-w-sprawie-polskiej-wersji-divinity-original-sin/

Oficjalne stanowisko CDP.pl z przeprosinami i rekompensatą dla graczy (może wstrzymajcie się jednak od anulowania zamówień?)...ale co do premiery polskiej wersji już nie pada stwierdzenie sierpień-wrzesień tylko "Gdy tylko polska wersja językowa będzie dostępna..." . Konkretów niestety nie ma, ale ponoć w tym temacie mają informować o postępach nad pracami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w zakładce z zamówieniem aktualnie widnieje informacja: "Status twojego zamówienia: zamówienie jest gotowe do wysłania, zostanie wysłane prawdopodobnie dziś" - tyle, że nie jest to wersja Digital, a EK, więc czasu na jej wysłanie dziś coraz mniej - przy założeniu, że będę ją mógł odebrać w poniedziałek.

Co do tego komentarza: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=95114&pid=152 - a czy gdziekolwiek było napisane, że cena jest taka, a nie inna tylko i wyłącznie, gdy zgodzisz się na otrzymanie gry ileś tam po premierze? Nie - była napisana konkretna data, z której to CDP się nie wywiązało i to podwójnie. Po raz: nie otrzymam gry dziś, a tak się stać miało. Po dwa: nie dość, że nie otrzymam jej w wyznaczonym terminie to na dodatek nie będę miał możliwości grać w nią po polsku zaraz po zaisntalowaniu, a jedynie w bliżej nieokreślonej przyszłości - a to przecież również miało być gotowe na dziś. Co więcej: każda osoba, która grę kupiła wcześniej również będzie mogła grać po polsku, więc jakie to dla nas wyróżnienie?

Ergo: kiepsko i wyłącznie cena - jak już pisałem wcześniej - jest powodem nie anulowania tego zamówienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 13:09, Siupson napisał:

http://blog.cdp.pl/2014/07/18/oswiadczeniecdp-pl-w-sprawie-polskiej-wersji-divinity-original-sin/

Oficjalne stanowisko CDP.pl z przeprosinami i rekompensatą dla graczy (może wstrzymajcie
się jednak od anulowania zamówień?)...ale co do premiery polskiej wersji już nie pada
stwierdzenie sierpień-wrzesień tylko "Gdy tylko polska wersja językowa będzie dostępna..."
. Konkretów niestety nie ma, ale ponoć w tym temacie mają informować o postępach nad
pracami.


No to rozumiem nareszcie jakas sensowna informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...z teksu wynika,że pudełkowa wersja gry jest tylko w sklepach typu Gram.pl.Muve,itp.nie ma żadnej wzmianki o Empiku,MM czy o Saturnie,co by tłumaczyło brak gry w ofercie Empik.com...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No sorry, ale jak mam odbierać stwierdzenia pokroju tego, że skoro kupuję grę taniej to automatycznie powinienem przyzwalać CDPowi na takie obsuwy? Przez taki konformizm to parę lat temu napaleni fani musieli ściągać 50 megabajtów żeby w ogóle odpalić Wiedźmina 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wersje cyfrowe wciąż nie rozesłane... ehh serio nie rozumiem całej tej obsuwy czasowej, skoro już od iluś dni wiedzieli, ze wersji PL nei będzie to czemu nie wydali gry wcześniej? Przeciez i tak ma mieć zdaje się PL region locka... więc po co te zwlekanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować