Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Divinity: Grzech Pierworodny - recenzja

329 postów w tym temacie

odnosnie pytania czemu gier cdp nie ma w Empik. Jesli dobrze pamietam bylo oswiadczenie firmy ze Empik wisi mega kase za gry. Nie dziwie sie bo Empik to bankrut, ktory zeruje na wydawcach. Nie placi w terminie lub wcale. Podobnie w Empik nie zobaczycie juz ksiazek informatycznych wydawnictwa Helion itp. A wracajac do tematu cieszy ze CDP w koncu napisalo powod. Trzeba bylo od razu tak. A gratisowy kod na gre fajny gest. dzieki.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy GRAM.PL może w końcu się wypowiedzieć tutaj na forum bądź rozesłać w końcu klucze steam do gry!!!
Jeśli nie to ja poproszę o zwrot kasy zapłaconej za grę i sobie kupię na Allegro bo tam już są od dwóch lub trzech tygodni za niewiele większe pieniądze!@!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 14:16, silmarilh napisał:

Czy GRAM.PL może w końcu się wypowiedzieć tutaj na forum bądź rozesłać w końcu klucze
steam do gry!!!
Jeśli nie to ja poproszę o zwrot kasy zapłaconej za grę i sobie kupię na Allegro bo tam
już są od dwóch lub trzech tygodni za niewiele większe pieniądze!@!!!!


Nie moga bo szukają dla Ciebie gratisowego klucza do pasjansa w ramach przeprosin ;)

A tak na serio to juz chyba ze 100 razy odświeżyłem pocztę ...i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 14:21, szary-kruk napisał:

Nie moga bo szukają dla Ciebie gratisowego klucza do pasjansa w ramach przeprosin ;)

A tak na serio to juz chyba ze 100 razy odświeżyłem pocztę ...i nic

Wcale bym się nie zdziwił jakby teraz dodatkowa obsuwa była właśnie przez tego "gratisa" który pewnie był przeciągnięty przez wszystkie możliwe bundle i każdy go już i tak ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 14:21, szary-kruk napisał:

Nie moga bo szukają dla Ciebie gratisowego klucza do pasjansa w ramach przeprosin ;)

A tak na serio to juz chyba ze 100 razy odświeżyłem pocztę ...i nic


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93134&u=88 tu upatrujcie odpowiedzi, aczkolwiek czytając tego typu tematy i widząc co ile czasu pojawia się odpowiedź to pewnie prędzej dostaniecie klucze :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 14:57, szary-kruk napisał:

silmarith podpadłeś moderatorowi...nici z kluczyka ;)

Z tego co pamiętam miał wszystko wykropkowane, równie dobrze mógł autocenzurować słowo kurczak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 14:50, Wojman napisał:

Ostrzeżenie za słownictwo.

Jakie ostrzeżenie !!!!
Za jakie słownictwo!!!???? Napisałem kur... a dokończenie tego słowa może być równie dobrze kurczaki. Więc proszę mi tu nie wysyłać nonsensownych ostrzeżeń.
Do tego jedyne kiedy się wać wielki moderator raczył odezwać to by pogrozić palcem zamiast napisać jakiekolwiek wyjaśnienie co do kluczy a raczej póki co ich braku.
@szary-kruk
Łaski mi nie robią z kluczykami:D Zapłaciłem więc mają wysłać albo zwrócić kasę ot co!
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania do Wojmana:

1.Czy coś wiadomo na temat wysyłki kluczy ?
2. Dlaczego słowo "kurczak" jest zakazane ? ;) Jest pora obiadowa i kolega myślał o pysznym kurczaczku, jestem przekonany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GOL nie dał rady (znalezione w komentarzach)

"Odnośnie pytań o wysyłkę ze Sklepu GRY-OnLine, standardową wersję, podobnie jak kilka innych sklepów będziemy wysyłać w poniedziałek. Dotyczy to zarówno kodów elektronicznych jak i pudełek. Stąd na kartach produktów informacja o premierze nieco później niż rynkowa. Wszystkie zamówienia na Edycję Kolekcjonerską zrealizowaliśmy bądź zrealizujemy dziś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 15:11, Siupson napisał:

GOL nie dał rady (znalezione w komentarzach)

"Odnośnie pytań o wysyłkę ze Sklepu GRY-OnLine, standardową wersję, podobnie jak kilka
innych sklepów będziemy wysyłać w poniedziałek. Dotyczy to zarówno kodów elektronicznych
jak i pudełek. Stąd na kartach produktów informacja o premierze nieco później niż rynkowa.
Wszystkie zamówienia na Edycję Kolekcjonerską zrealizowaliśmy bądź zrealizujemy dziś"

No to weekend z głowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... pięknie, czy ktoś z moderacji mógłby powiedziec o której GRAM kończy dziś pracę? By wiedzieć, że po tym terminie można anulować zamówienie i kupić pare PLN drożej na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z GOLem już było wiadomo we wtorek, dlatego anulowałem u nich i zamówiłem na gram.pl. Jak gram się dziś nie spisze to i u nich anuluje, a kupić mogę w pierwszym lepszym zagranicznym serwisie za 19 euro (ok 80 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować