Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Divinity: Grzech Pierworodny - recenzja

329 postów w tym temacie

Dystrybucja tej gry w dniu premiery to jakaś kpina...
jeżeli ktoś,kto nie zamówił pre ordera na Gram.pl,Muve.pl czy w innym internetowym sklepie i myślał,że zakupi grę w jakimś normalnym sklepie w dniu premiery to się grubo pomylił,wedle dystrybutora,dzisiaj grę w wersji pudełkowej można zakupić na:

Sklep GRY-Online
Ultima
Gram.pl
Komputronik
muve.pl
Konsole i Gry
G4L.pl
Abasim.pl

byłem w Komputroniku i powiedzieli mi,że,owszem,gra jest w ich ofercie ale można ją nabyć tylko w wybranych salonach na terenie polski...pierwszy raz spotykam się z tym,że w dniu premiery gra jest dostępna ekskluzywnie w wybranych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za masakra!
Wpierw ustawiają premierę o wiele później niż premiera światowa a następnie nie dotrzymują terminu.
Oświadczam, że jeśli dziś nie otrzymam klucza będzie to mój ostatni zakup w ramach tego sklepu.
Skutecznie również zniechęcę znajomych kupujących gry w GRAM.PL do dalszego wspierania sklepu, który nie wywiązuje się z własnych oświadczeń i zapewnień.
No cóż konkurencja na rynku jest wielka, skożystają Ci, którzy swoje usługi świadczą rzetelnie.
Pozdrawiam całą społeczność czekaczy, graczy i wszystkich sprzymierzonych w bojach :D
z wyrazami szacunku
Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że łaskawca moderator raz się odezwał i to tylko by mi palcem pogrozić i zamilkł jak zaklęty w ogóle nie ustosunkowując się do meritum sprawy!!!

Jestem zdegustowany
@arghawk
nie mam pojęcia czy będzie jakaś rekompensata bo w ogóle mam to w głębokim poszanowaniu. Interesuje mnie konkretny produkt (nie mam wiele czasu na granie, tak więc jak gram to w to co naprawdę mnie interesuje) a nie lizak na pocieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 15:11, szary-kruk napisał:

2. Dlaczego słowo "kurczak" jest zakazane ? ;) Jest pora obiadowa i kolega myślał o pysznym
kurczaczku, jestem przekonany :)

Dziś piątek więc na forum post bezmięsny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie status informuje, że gra została wysłana i będzie dostarczona 21 w poniedziałek. Mnie bardzo szybko emocje opadły po chwilowym uniesieniu. Nie ma się co spinać, kilka dni w tą czy w inną stronę to bez różnicy, ładna pogoda się zapowiada na weekend, wyjdzie na zewnątrz, nad wodę laski pooglądać i poznać a nie płakać, że cyfrowe pierdoły nie przyszły i że nie można życia pomarnować przy komputerze ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego sądzicie, że moderator forum powinien posiadać wiedzę na temat dostępności zamówień w sklepie gram.pl :D Moderator ma moderować, od informacji dotyczących realizacji zamówień jest pracownik sklepu. Już abstrahuję od tego, czy ostrzeżenie dla kolegi wyżej było zasadne, czy nie.

Ogólnie do wszystkich "grożących", że więcej w sklepie gram.pl nie kupią: spójrzmy prawdzie w oczy - kupicie. Jeżeli będzie taniej, to kupicie :D A jeżeli nawet nie, to jeden "oburzony" klient mniej nie odbije się znacząco na zyskach :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 15:56, VrOObel69 napisał:

u mnie status informuje, że gra została wysłana i będzie dostarczona 21 w poniedziałek.
Mnie bardzo szybko emocje opadły po chwilowym uniesieniu. Nie ma się co spinać, kilka
dni w tą czy w inną stronę to bez różnicy, ładna pogoda się zapowiada na weekend, wyjdzie
na zewnątrz, nad wodę laski pooglądać i poznać a nie płakać, że cyfrowe pierdoły nie
przyszły i że nie można życia pomarnować przy komputerze ;))

A ja lubię "marnować" swoje życie przy komputerze i chce dostać to za co zapłaciłem w terminie w jakim zobowiązał się to dostarczyć sklep... 8h do końca dnia, wciąż czekam na klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem info, że przesyłka została nadana i będę ją mógł odebrać w punkcie po informacji, którą tenże mi wyśle. Inna sprawa, że naprawdę pogram dopiero po ukazaniu się polonizacji, gdyż angielskim operuję nie na tyle, aby złapać wszystko w 100%, a tutaj nie ma podpowiedzi i znaczników, gdzie średnio rozgarnięty orangutan poradzi sobie bez znajomości języka. Teraz tylko zastanawiam się jaka gra będzie tym bonusem, bo również cudu to się nie spodziewam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 16:08, Kadaj napisał:

A ja kupiłem bezpośrednio na stronie wydawcy i już gram.

Pozdrawiam czekających. xD

...

super a cyfrowi klienci gramu zagrają pewnie w Poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK już się nie spinam.
Będzie dzisiaj fajnie, nie będzie.. trudno poleżę na basenie i wypiję kilka piwek :D
Czy kupię czy nie w gram.pl jeszcze się zastanowię, niemniej jestem delikatnie mówiąc całą sytuacją zniesmaczony.

Pozdrawiam
ps
kluczy jeszcze nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 16:29, silmarilh napisał:

OK już się nie spinam.
Będzie dzisiaj fajnie, nie będzie.. trudno poleżę na basenie i wypiję kilka piwek :D
Czy kupię czy nie w gram.pl jeszcze się zastanowię, niemniej jestem delikatnie mówiąc
całą sytuacją zniesmaczony.

To nawet nie o zniesmaczenie chodzi, ale zakłądając, że dziś kluczy nie będzie to czy biorąc pod uwagę, że "opłacone, zostanie udostępnione do pobrania 18 lipca" nie podpada to pod jakiś paragraf o spekulację kasą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 16:34, Pacyfistyczny napisał:

Hahaha. You make my day :D LOL

A nie? Sklep będzie obracał kasą za niewydany towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Degrad -1 za spam. Jeżeli nie masz nic do powiedzenia w jakimś wątku to lepiej nic nie mów. szary-kruk także dostaje degrad -1 za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK zostało wysłane, nie ma się co raczej spodziewać gry dziś, taki niefortunny piątek wypadł. Dobrze, że przynajmniej niektórzy nie rzucają słów na wiatr. Zamawiałem w innym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze w takim razie spytam konretnie: czy posiadasz jakieś informacje na temat kluczy do gry pod tytułem Divinity Original Sin w temacie to której się znajdujemy? Jeśli nie czy możesz napisać do której pracuje dziś sklep gram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować