Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Divinity: Grzech Pierworodny - recenzja

329 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2014 o 16:47, nerka99 napisał:

Dobrze w takim razie spytam konretnie: czy posiadasz jakieś informacje na temat kluczy
do gry pod tytułem Divinity Original Sin w temacie to której się znajdujemy? Jeśli nie
czy możesz napisać do której pracuje dziś sklep gram?


Nie posiadam informacji o kluczach do gry Divinity: Original Sin, bo nie pracuję w sklepie gram.pl. DOK jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00 szczegółowe info: http://sklep.gram.pl/pomoc/kontakt-z-nami.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 16:50, Wojman napisał:

Nie posiadam informacji o kluczach do gry Divinity: Original Sin, bo nie pracuję w sklepie
gram.pl. DOK jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00 szczegółowe
info: http://sklep.gram.pl/pomoc/kontakt-z-nami.shtml


To jako osoba z administracji, działając dla dobra konsumenta mógłbyś się co nieco dowiedzieć i przedstawić nam sytuację. Ewentualnie wytłumaczyć tym nad tobą, że jakakolwiek oficjalna informacja uspokoi tu zgromadzonych. Bo na razie to wygląda jakbyście nas wszystkich mieli głęboko w poważaniu. A proszę nie zapominać, że bez nas konsumentów moglibyście prowadzić sobie taki portal hobbystycznie. Więc proszę o trochę wyrozumiałości .

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zażenowanie budzi sposób wypełniania funkcji przez moderatora i jego wpisy. Kto to jest??? Frustrat czy małolat z misją? Ludzie narzekajac na dystrybucję gry maja bezwzgledną i nie podlegająca dydkusji rację i nie mozna tego ukryć ani bagatelizować!!!
A teraz - daj mi bana koleś, mam to w głebokim poważaniu, pokaz co potrafisz,lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow zmienilo mi sie na "Status twojego zamówienia: opłacone, zostanie udostępnione do pobrania wkrótce" Wkrótce to znaczy dzis czy poniedzialek?XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 17:46, TigerXP napisał:

A ja tak z innej beczki. Nie sledze na biezaco wiadomosci o tej grze i jestem ciekaw
czy jest dostepna polska wersja?


Tutaj masz oświadczenie cdp.pl w tej sprawie: http://blog.cdp.pl/2014/07/18/oswiadczeniecdp-pl-w-sprawie-polskiej-wersji-divinity-original-sin/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 17:44, Croytz napisał:

wow zmienilo mi sie na "Status twojego zamówienia: opłacone, zostanie udostępnione do
pobrania wkrótce" Wkrótce to znaczy dzis czy poniedzialek?XD


Znaczy, że oni już sami nie wiedzą kiedy wyślą te klucze, więc pewnie w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 17:56, Versen4 napisał:

A co ze sprawą wysyłki cyfrowych wersji? Bo w oświadczeniu nic o tym nie ma.


Tego to ja nie wiem, nie jestem pracownikiem cdp.pl czy gram.pl :)
Te pytania powinieneś kierować bezpośrednio do tych dwóch firm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 16:50, Wojman napisał:

Nie posiadam informacji o kluczach do gry Divinity: Original Sin, bo nie pracuję w sklepie
gram.pl. DOK jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00 szczegółowe
info: http://sklep.gram.pl/pomoc/kontakt-z-nami.shtml


To może zamiast się wygłupiać z jakimiś banami, by się lepiej Szanowny Pan Moderator skontaktował ze sklepem i czegoś dowiedział? Bo niestety ale was DOK nie ma w zwyczaju ani odbierać telefonów, ani odpisywać na maile. Jeśli klucza nie dostanę dziś, anuluję zamówienie (czytaj odstąpię od umowy) i kupię grę na allegro, tam przynajmniej wysyłają zaraz po zaksięgowaniu wpłaty!

Swoją drogą to już druga taka sytuacja, swego czasu zamówiłem pre-order Wildstara i oczywiście nie dostałem ani klucza do gry, ani do headstaru (odnoszę wrażenie, że pracownic sklepu ręcznie przepisują te klucze bo wyraźnie mają jakiś problem z ich wysyłką :D) i też trzeba było odstępować od umowy. Problem tylko taki, że trzeba czekać na zwrot pieniędzy trzeba czekać ok. tygodnia.

W razie problemów z anulowaniem zamówienia, dodajcie taki fragment w piśmie:
Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z późn. zm.) istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni zgodnie z art. 10 w/w ustawy.

edit:
No wreszcie udało im się wysłać klucze, niesamowite osiągnięcie. Ale gram.pl może być pewne, że nigdy już nie złożę u nich zamówienia przedpremierowego, jakoś obsługi klienta w tej firmie jest po prostu tragiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie, nie martwcie się. Klucze właśnie są wysyłane, bo ja też swój dostałem. Sprawdźcie na stronie zamówienia, bo mail przyszedł mi trochę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klucz dotarl ale co z tego jak nie ma tlumaczenia trzeba poczekac z tym kluczem i tak.
A moglo byc tak fajnie. Tak to niewiadomo kiedy i trzeba chyba rzeczywiscie wrocic do slownika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować