Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Divinity: Grzech Pierworodny - recenzja

329 postów w tym temacie

Mozna zdobyc spolszczenie z czasow bety. Wtedy gra jest polsko-angielska.

@Allonder92
Do BOK sklepu, a do kogoz innego-chyba, ze do supportu steam, ale oni pewnie tez odesla do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 16:39, Wojman napisał:

Degrad -1 za spam. Jeżeli nie masz nic do powiedzenia w jakimś wątku to lepiej
nic nie mów. szary-kruk także dostaje degrad -1 za spam.


Wojman prosze o uzasadnienie gdzie zobaczyłeś spam oraz konkretny zapis w Waszym regulaminie , który tłumaczy Twoje zachowanie. Nie wiem czy zauważyłeś ale właśnie się ośmieszyłeś na forum :). Kolejne bany, minusy, którymi rzucasz NA PRAWO I LEWO sprawiają, że Gram.pl traci klientów, których nie potraficie wysłuchać. Mamy prawo być niezadowoleni z zaistaniałej sytuacji. Żegnam Cię obojetnie. Pozdrawiam pozostałych forumowiczów :)

P.S. Kluczyk dotrał bez bonusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 19:04, Sarinew napisał:

Mozna zdobyc spolszczenie z czasow bety. Wtedy gra jest polsko-angielska.

wiesz cos wiecej na ten temat ?Gdzie i jak to zrobic i czy ktos to robil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 19:39, kaczamanov napisał:

A ja dalej czekam :) Na pewno wszyscy dzisiaj dostana?


Ja również jeszcze nie mam. W szczegółach zamówienia mam informację, że zostanie udostępnione wkrótce. Czekam do 21 i kupuje w jakimś zagranicznym serwisie, bo to już jest śmieszne żeby czekać tak długo na grę która miała premierę 30 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że CDP traktuje jedne sklepy lepiej od innych? Bo ja dostałem dziś od GOL-a maila, że "Dystrybutor gry Divinity: Grzech Pierworodny [PC] przekazał nam informację o zmianie jej daty premiery. Obecnie premiera planowana jest na 2014.07.21". A widzę, że parę osób już dostało klucze z gramu. No chyba że te gramowe wersje cyfrowe to po prostu kody wyjęte z pudełek. Swoją drogą ten fragment z oświadczenia - "już dziś możecie kupić grę w oryginalnej wersji językowej w formie cyfrowej na platformie cdp.pl oraz w formie pudełkowej w wybranych sklepach" - sugeruje, że CDP sobie zrobiło tymczasową wyłączność na sprzedawanie wersji cyfrowych. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 20:27, matiz123 napisał:

Czyli wychodzi na to, że CDP traktuje jedne sklepy lepiej od innych? Bo ja dostałem dziś
od GOL-a maila, że "Dystrybutor gry Divinity: Grzech Pierworodny [PC] przekazał nam informację
o zmianie jej daty premiery. Obecnie premiera planowana jest na 2014.07.21". A widzę,
że parę osób już dostało klucze z gramu. No chyba że te gramowe wersje cyfrowe to po
prostu kody wyjęte z pudełek. Swoją drogą ten fragment z oświadczenia - "już dziś możecie
kupić grę w oryginalnej wersji językowej w formie cyfrowej na platformie cdp.pl oraz
w formie pudełkowej w wybranych sklepach" - sugeruje, że CDP sobie zrobiło tymczasową
wyłączność na sprzedawanie wersji cyfrowych. :D


Nom, na CDP z tego co wiem kupisz bez problemu, tylko w innych serwisach są problemy. Na GOLu już od początku tygodnia było wiadomo, że będą mieli dopiero na przyszły tydzień, tylko dziwnie że tłumaczą się przesunięciem daty premiery, która nie została wcale przesunięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 20:32, Pacyfistyczny napisał:

Nom, na CDP z tego co wiem kupisz bez problemu

Wow, w takim razie baaardzo mi się to nie podoba. W sumie to nawet jest całkiem sprytne - pewnie sporo kasy na tej zagrywce zarobią, bo znajdą się ludzie, którzy kupią teraz u nich klucz. :D

Dnia 18.07.2014 o 20:32, Pacyfistyczny napisał:

Na GOLu już od początku tygodnia było wiadomo, że będą mieli dopiero na przyszły tydzień,

Tak, w sumie dostałem trzy maile z informacją o zmianie daty premiery, co mi się podoba - przynajmniej widzę, że sklepowi na mnie choć trochę zależy.

Dnia 18.07.2014 o 20:32, Pacyfistyczny napisał:

tylko dziwnie że tłumaczą się przesunięciem daty premiery, która nie została wcale przesunięta.

Cóż, ich maile zaczynają się od "Dystrybutor gry Divinity: Grzech Pierworodny [PC] przekazał nam informację o zmianie jej daty premiery", czyli wychodzi na to, że to CDP im takie informacje daje. No chyba że GOL z jakiegoś powodu kłamie, ale tak się aktualnie składa, że moje zaufanie do nich jest zdecydowanie większe, niż do CDP. ;)
CDP pewnie liczy na to, że po premierze nowego Wiedźmina wszyscy zapomną o tej żałosnej wpadce i będą ich wychwalać. Co niestety prawdopodobnie się wydarzy, bez względu na jakość W3. Albo po prostu mają ludzi gdzieś i starają się jak najwięcej na Original Sin wyciągnąć, póki się da. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, no tak, w sumie kompletnie wypadło mi z głowy, że oni przecież ciągle w newsach pisali o dzisiejszej premierze. To wygląda tak, jakby ich dział newsowy był kompletnie niezależny od sklepu, co zapewne nie jest dalekie od prawdy. Pod tym newsem znalazłem takie komentarze (i to od ludzi z GOL-a, którzy najwyraźniej potrafią się odezwać do klienta): "Cały czas czekamy na informacje na temat dostępności gry w naszych sklepach."
"Odnośnie pytań o wysyłkę ze Sklepu GRY-OnLine, standardową wersję, podobnie jak kilka innych sklepów będziemy wysyłać w poniedziałek. Dotyczy to zarówno kodów elektronicznych jak i pudełek." Zwykle nie korzystam z ich strony, także nie miałem szansy na zobaczenie tych komentarzy. :P
Dobra, ja już chyba przestaję tutaj pisać o tej wspaniałej premierze, bo za bardzo nie ma po co. Bo ogólnie jakoś strasznie nie boli mnie to, że będę musiał poczekać na klucz parę dni więcej. Po prostu chciałem napisać, że straszliwie się zawiodłem na CDP. To chyba moje największe rozczarowanie związane z tą firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak człowiek ma czas żeby pograć w weekend to oczywiście nie może dostać klucza w dniu premiery, w weekend kluczy wysyłać nie będą a w ciągu tyg znowu nie będe mieć czasu na granie, ostatni raz kupuje cokolwiek na gram.pl;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2014 o 09:22, kaczamanov napisał:

Wiadomo,

reszta dostanie w poniedzialek.


Mozna sie dowiedziec skad masz takie info? gram.pl gdzies to napisalo czy sam tak wywnioskowales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic zaczekam do 12:00 i [m] anuluje zamowienie i czekam na zwrot kasy widac ze firma gram.pl ma swoich klientow w [m] 0 info jak i 0 zainteresowania z ich strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Graj, kiedy inni czekają na premierę
Ponad 90% naszych klientów otrzymało zamówioną w przedsprzedaży grę jeszcze przed premierą. Dzięki temu masz pewność, że i TY dostaniesz długo oczekiwaną grę jako pierwszy."
Nauczka na przyszłość - nigdy więcej zamówień "przedpremierowych"(co to za przed-premiera blisko 3 tygodnie po światowej premierze? :D). Część zamawiających dostała klucze, pozostali widocznie okazali się niegodni takie zaszczytu....
Pełen profesjonalizm.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować