Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Divinity: Grzech Pierworodny - recenzja

329 postów w tym temacie

Troche dali ciala to fakt (nawet mocno skoro kody dostali tylko niektorzy), ale trzeba im oddac, ze jako jedyny sklep rozeslal kody 18ego. Inne sklepy dawaly info o przesunieciu premiery na 21-23 lipca.

Z tym, ze mogli dac info, ze tylko czesc kodow bedzie mialo premire 18ego i decyduje kolejnosc zgloszen czy cos w tym stylu, to by ludzie nie czekali jak glupki w piatek na gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kaczamanov ja zakupilem edycje kolekcjonerska pudelkową bo mialem ja otrzymac 18 lipca gdy dostalem info na meila ze pudelkowe gry zostana dopiero dostarczone 21 lipca postanowilem kupic rowniez edycje cyfrowa zeby zaczac juz w ten weekend a z tego co teraz wychodzi dostane obydwa kody dopiero w poniedzialek? bezsensu widac ze firma gram.pl sobie nie radzi jezeli chodzi o rozsylanie informacji. Do tego jezeli premiera gry wychodzi w piatek firma powinna pracowac rowniez w sobote jezeli chca zadowolenia klientow ale oni nas poprostu olali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to prawda, zabraklo informacji to raz. Dwa, ze powinni wczoraj siedziec dotad az rozesla wszystkie kody, albo ostatecznie tak jak mowisz przyjsc do roboty w sobote.

No coz, Polska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 21:15, Janek_Izdebski napisał:

Masz już chętnego na kluczyk EK czy anulowałeś zamówienie? Dasz znać?

ijanek[at]gmail.com

Dzięki.


Sorki że nie odpisałem ale miałem nockę w pracy a smartfon i tablet wylogowały mnie z Gramu.
Nie anulowałem zamówienia,gdyż obecnie grę można zakupić tylko w takim sklepie,jak Gram.pl,napisz do mnie w poniedziałek na: lelen_lis@poczta.fm lub na Steam (kiedyś już gadaliśmy ;)),zresztą,najpierw napiszę tutaj,że gra do mnie doszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie gram.pl pojawiła się pozycja Divinity: Grzech Pierworodnych wersja cyfrowa, ma status "Towar Dostępny" a mnóstwo osób które zrobiło pre-order wciąż nie dostało swojego klucza... To towar chyba jednak nie jest dostępny i wprowadza się klientów w błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oni tak zrobili żeby zrobić klientów w [m] zamówiłeś pre order cyfrówkę oni nie maja jej na stanie dostana dopiero w poniedziałek to zaczną dalej wysyłać do ludzi a zamówienia cofnąć już nie możesz wiec oni kasę zarobili a ty czekaj do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, no to chyba, ze tak. No to jesli nie da sie anulowac to juz jest kpina.

Widzialem tylko opcje "Anuluj", ale nie uzywalem bo i tak nigdzie taniej kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o dostępność, to 10 minut temu dokonałem zakupu na stronie polskiego wydawcy i kod przyszedł natychmiastowo i już się ściąga na steamie. Cena tylko parę złotych więcej niż gdzie indziej, więc cieszę się, że tym razem wstrzymałem się z preorderem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to [m] dla ekipy gram.pl.

Nieladnie, oj bardzo nieladnie. Czy wogole te kody nie powinny byc z automatu rozeslane?

[m], tez kupuje skad indziej i niech sobie ten kod w [m]wsadza, chce kase z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że polski dystrybutor zrobił to specjalnie. Od wczoraj do niedzieli gra w cyfrowej formie jest dostępna tylko u nich, a w formie pudełkowej w dość małej ilości w wybranych sklepach na terenie Polski.
W poniedziałek, będzie dostępna już wszędzie, ale ktoś, kto chciał pograć przez weekend kupi u nich, na gogu lub na steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę myślsz, że jak na forum porzucasz bluzgami to każdy będzie kłaniał się w pas? Trochę kultury. Degrad -2 za słownictwo, bo to nie był pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak Gordek napisał - to CDP sobie zorganizował weekend wyłączności, jeśli chodzi o sprzedaż kluczy. Przecież sami napisali w oświadczeniu, że aktualnie wersja cyfrowa jest dostępna tylko u nich. Także masz pretensje nie do tej firmy, co trzeba. Do gram.pl co najwyżej można mieć żal, że się nie komunikują z klientami (a przynajmniej tyle z narzekania w temacie wynika), ale najprawdopobniej nie mają oni żadnego wpływu na to, że klucze od CDP dostaną w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozegralem dwie godzinki i widze ze gra zapowiada sie ciekawie. Rzeczywiscie chyba CDP nie chcial odwalac lipy i mam nadzieje ze,nie chcial wypuszczac prowizorki. Do tlumaczenia jest z tego co widze sporo, ale w tej poczatkowej lokacji raczej rozumialem co mowia wiec moze da sie jednak przejsc bez tlumaczenia. Nie wiem jak bedzie dalej . Gra z tych dwoch godzin dosyc fajna trzeba kombinowac i probowac rozumiec po angielsku. Ze swojej strony zachecam i pozdrawiam wszystkich ktorzy klucze dostana w poniedzialek albo moze we wtorek i dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra dostała 9/10, nierzadko oi 10/10 więc pytanie czy to jakiś ząrt?
gra wygląda słabo - mogliby chociaż mniej odpustowa dać muzykę, czy gra musi dawać kolorami po oczach żeby się sprzedać?
Muzyka jest po prostu tragiczna, przynajmniej na początku potem pewnie dalej to samo leci.
Tekst w okienkach 3/4 ucięty, skrzynki nakładają się 1 na 2 co to ma być jakiś żart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2014 o 22:27, kris750 napisał:

gra dostała 9/10, nierzadko oi 10/10 więc pytanie czy to jakiś ząrt?
gra wygląda słabo - mogliby chociaż mniej odpustowa dać muzykę, czy gra musi dawać kolorami
po oczach żeby się sprzedać?
Muzyka jest po prostu tragiczna, przynajmniej na początku potem pewnie dalej to samo
leci.
Tekst w okienkach 3/4 ucięty, skrzynki nakładają się 1 na 2 co to ma być jakiś żart?


Kompletnie się nie zgadzam. Gra jest graficznie świetna, chciałbym żeby każda gra tego typu miała design opracowany z taką dbałością o szczegóły. Kolorystyka jest mocna, ale pasuje do świata. Muzyka jest dosyć przeciętna, taki standard wśród gier RPG.
Teksty i skrzynki - nie zauważyłem takich problemów. W ogóle w ciągu 33 godzin gry nie miałem ani jednego problemu technicznego - jak dla mnie rewelacja.
Ogólnie to taki nowoczesny "Baldur''s Gate" ze świetną mechaniką walki w turach, słabo zarysowanymi postaciami towarzyszącymi oraz mniej ciekawą historią świata, ale to nie znaczy, że słabą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować