Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rebellion nie ma nic przeciwko powrotowi Aliens vs Predator. A Wy?

15 postów w tym temacie

Najemnicy z Rebellion mają w portfolio cztery gry z serii AvP

Rebellion nie miał nic wspólnego z dwójką i dodatkiem, ale co ja tam wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze grę na podstawie 2 filmu (AvP: Requiem) na handheldy. W sumie 4 gry.

Anyway, jestem bardzo za. Pierwsza część na PC to klasyk, AvP 2010 pomimo przeciętnych recenzji przypadł mi do gustu. Za to o dziwo nigdy nie przemogłem się do AvP 2 od Monolith.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I jeszcze grę na podstawie 2 filmu (AvP: Requiem) na handheldy. W sumie 4 gry.
>
> Anyway, jestem bardzo za. Pierwsza część na PC to klasyk, AvP 2010 pomimo przeciętnych
> recenzji przypadł mi do gustu. Za to o dziwo nigdy nie przemogłem się do AvP 2 od Monolith.

Ano dlatego ze w AvP 1 bylo w niektorych momentach myslenie "wchodzic do ciemnego tunelu czy wylaczyc gre" pamietam jak gralem marinse i byla taka akcja ze sie wchodzilo i trzeba bylo odrazu zwiewac bo macka skakala na twarz:P to byl dobry moment pozatym po ukonczeniu kampani byl tryb wyzwan:P A AvP 2? Bardziej FPS choc calkiem fajny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie się zgadza zrobili 4 gry w uniwersum avp

Alien vs Predator na jaguara
Alien vs Predator na PC i Maca
Alien vs Predator requiem
Alien vs Predator z 2010

no ale jak oni robili avp z 2010 to przynajmniej graficznie nie było tak źle jak z ACM który tylko na PC jako tako wygląda

gameplay z ACM z modem Survival Experience V2
https://www.youtube.com/watch?v=crKlKVTQRCI&list=TLNEyr4FclcuxQvlK4soNrJZn5JlpGeRNZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że pierwsze dwie części AvP są na równi bardzo dobre. Każda ma swoje mocniejsze strony. Jedynka jest o wiele bardziej trudniejsza (Xenomorphy pojawiały się tam czasem losowo - nie było tam oskryptowanych akcji), za to dwójka ma lepiej obmyślaną kampanię. W multi obydwie rządzą :) Niestety nie miałem okazji grać w ostatnią część z tej serii (poza betą w multi) Będzie trzeba nadrobić zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że po klapie A:CM Rebellion poczuł, że jednak nie jest najgorszy. Ale wątpię czy z tej okazji standardy jakościowe fanów zeszły do poziomu Rebellionu, więc może "dali by se siana".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko jeżeli znów będzie można pośmigać obcym przy zachowaniu kamery z ostatniej, najnowszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować