Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Enemy Front - recenzja

40 postów w tym temacie

Mi tam EF podpasował, może za dużo się spodziewałeś po grze za 60zł?;) Jeśli już rozgrzeszać CIG, to z ich nadchodzącej produkcji, czyli LotF - to już będzie "pełnowymiarowa" gra co widać po gameplayach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasz system ocen jest dziwny, z recenzji wywnioskowałem że tej porażce zostanie wlepione coś koło 2, a tutaj prawie 4 i pół oczka na 10?
W każdym razie kolejną cienką grą od CI nie jestem zdziwiony ani trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2014 o 22:30, wat25 napisał:

Mi tam EF podpasował, może za dużo się spodziewałeś po grze za 60zł?;)

Cieszmy się z grania w gniota, bo tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2014 o 16:02, spidi1812 napisał:

Dopóki nie zwolnią całej ekipy i nie zatrudnią nowych, nie kupię żadnej gry CI.


Sądząc po tym jak szybko likwidują kolejne studia, nie będziesz musiał zbyt długo czekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2014 o 17:46, Zdzichacz napisał:

Przesadzasz. Gniot to to nie jest. Średniak za średnią cenę i tyle.

Do średniaka to dużo tej grze brakuje oj naprawdę dużo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tak późno ta recenzja? Czyżby została specjalnie opublikowana po jakimś czasie od premiery, by nie odstraszyła potencjalnych klientów waszego sklepu? ^^ No i nie moglibyście zaokrąglać ocen do połówek? Bo jaka jest różnica między 4,2 a 4,3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2014 o 19:37, sebogothic napisał:

Co tak późno ta recenzja? Czyżby została specjalnie opublikowana po jakimś czasie od
premiery, by nie odstraszyła potencjalnych klientów waszego sklepu? ^^ No i nie moglibyście
zaokrąglać ocen do połówek? Bo jaka jest różnica między 4,2 a 4,3?

A jaka jest rożnica miedzy 4,5 a 5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Od księdza mówiącego do nas w liczbie mnogej " . Serio ? Czy kiedyś się tak nie mówiło ?? Mój pra dziadek tak do mnie mówił , a przecież żył w tamtych czasach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różne opinie chodzą na temat tej gry. Jednym się ona podobała, a inni uważają ją za średniaka. Mi grało się nawet dobrze. Pomimo głupiego SI to gra nie wyglądała tak źle. Na PC nie zdarzyło mi się aby gra się przycięła, grafika wyglądała dobrze, fajnie były odwzorowane lokalizacje (w tym Warszawa) i bronie. Co do lektora to go wyłączyłem bo też mi średnio podpasował ale bez niego grało się o wiele lepiej więc było obejście dla osoby, której to nie pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2014 o 22:30, wat25 napisał:

Mi tam EF podpasował, może za dużo się spodziewałeś po grze za 60zł?;) Jeśli już rozgrzeszać
CIG, to z ich nadchodzącej produkcji, czyli LotF - to już będzie "pełnowymiarowa" gra
co widać po gameplayach

Za Skyrima LE dałem 44zł. I kto tu jest przegranym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Za Skyrima LE dałem 44zł. I kto tu jest przegranym?

Ale bredzisz głupoty, zapłaciłeś tyle w dzień premiery? ;> Skyrim LE w sklepach dalej stoi średnio 160zł. Przegrałeś tym głupim gadaniem.

A EF to całkiem przyjemna gra i uważam, że cena 60zł to nie dużo za prawie 10 godzin fajnej rozwałki niemców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie - niedawno w Empikach było promo, gdzie Legendary Edition można było kupić sobie za ok 50 zł. Albo i nadal jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 10:04, Muradin_07 napisał:

Wcale nie - niedawno w Empikach było promo, gdzie Legendary Edition można było kupić
sobie za ok 50 zł. Albo i nadal jest.


Ale po jakim czasie?,w dwa i pół roku od premiery?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od premiery Legendary Edition, czyli jakiś rok chyba z tego co kojarzę. Ale to i tak nie zmienia faktu, że lepiej tę kasę wydać na Skyrima ze wszystkimi dodatkami, który zapewni grania na długo lub też np. Valiant Hearts, które kosztuje w momencie premiery 50 czy 60 i nawet jak na przygodówkę daje coś więcej niż tylko gameplay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 10:28, Muradin_07 napisał:

Od premiery Legendary Edition, czyli jakiś rok chyba z tego co kojarzę. Ale to i tak
nie zmienia faktu, że lepiej tę kasę wydać na Skyrima ze wszystkimi dodatkami, który
zapewni grania na długo lub też np. Valiant Hearts, które kosztuje w momencie premiery
50 czy 60 i nawet jak na przygodówkę daje coś więcej niż tylko gameplay


Tylko,że nie ma co porównywać tak różnych gatunków,jak RPG i strzelanka w realiach II WW,jeżeli ktoś oczekuje takiego właśnie fpsa to na pewno nie kupi Skyrima ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tylko wskazałem, że można kupić LE Skyrima taniej ;)

Poza tym Enemy Front jest naprawdę średni. Graficznie prezentuje się tak na pograniczu, bo w niektórych momentach czułem, że ktoś przesadził z efektami, dźwiękowo też jest naprawdę średnio. Po prostu po raz kolejny gra, która prezentowała się całkiem przyzwoicie na trailerach jest tylko i wyłącznie średnia, a w niektórych przypadkach wypada słabo.

I mówienie o tym, czego się spodziewać po grze za 60 zł to trochę takie... obniżanie wymagań na siłę. Każda gra, za każdą cenę powinna prezentować się jak najlepiej. Wcale to, że gra jest tańsza nie oznacza, że jest od razu słaba. W takim wypadku Dragon Age: Inquisition może być już GOTY, a Wiesiek III tylko runner-upem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować