Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Enemy Front - recenzja

40 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2014 o 13:29, KeyserSoze napisał:

Wiary w City Interactive nie pokładał będziesz, jak to mawiał mistrz Yoda

Bez przesady, Yoda aż tak bardzo nie kaleczył składni. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2014 o 11:08, Muradin_07 napisał:

I mówienie o tym, czego się spodziewać po grze za 60 zł to trochę takie... obniżanie
wymagań na siłę.


Zamiast "czego oczekujecie od gry za 60 zł" zamieńmy to na "czego oczekujecie od gry ze stajni CI Games" - wtedy już nikt nie posądzi nikogo o obniżanie wymagań na siłę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, już nie narzekajmy tak na samo CI Games. Poza tym - Lords of the Fallen to chyba ostatni tytuł, który może odnieść jakiś sukces. Nie mówię o kolosalnym, ale na pewno taki, który może nieco zmienić ich oblicze. Gorzej, jeśli znowu całą siłę włożyli w PR i faktycznie - fragmenty pokazane na trailerach będą dobre, a reszta średnio-słaba jak w przypadku Enemy Front, co boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A jaka jest rożnica miedzy 4,5 a 5?
Na pewno większa niż między 4,2 a 4,3 ^^

>Czy kiedyś się tak nie mówiło ?? Mój pra dziadek tak do mnie mówił , a przecież żył w tamtych czasach....
Ale pewnie to mu po komunie zostało a nie po II WŚ. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EE ta ocena nie jest zbyt przesadzona..?? Bo wydaje mi się że potraktował ją zbyt drastycznie. Myślę że już minimum to 6 ale jak wiadomo to każdy widzi swoje plusy i minusy. O ile z minusami nie będę się sprzeczał o tyle plusów jest więcej,. NP: Bronie są ładnie odwzorowane, budynki warszawy są ładnie odwzorowane, Budynek Pasty, lub najwyższy budynek warszawy widoczny po prawej stronie, Dźwięki są ładne, różnorodność misji, myślę że wiele można by wypisać. Ja nie szukam na siłę minusów lecz wyciągam z gry co się da. Tak mocno zaniżona ocena jest obrazą dla tego tytułu i nie zasługuje na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siwy, Ja uważam że każdy ma prawo do własnego zdania i własnej opinii, dlatego też dla mnie ta gra to mocna 7. Nie pod względem grafiki, nie pod względem fizyki, czy też inteligencji wrogów, choć przyznam, że mogłoby być lepiej, ale pod względem fabuły która mnie urzekła, i takiego powrotu do gier które już wypadły z obiegu. Dla mnie to idealny pomysł wstrzelony w idealny moment. Ta gra dla mnie to wehikuł czasu, wraz z znajomymi graliśmy i cieszyliśmy się tak samo jak 10 lat temu. i jeszcze za tą cenę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakość jakością, jechanie na opinii jechaniem na opinii, a Niemcy i tak wygrają :) Nikt mi nie powie że czarne jest czarne, a białe jest... Najważniejsze jest to co każdemu z nas się podoba a nie opieranie się na opiniach. Oczywiści można rzucić okiem ale nie możemy swojej opinii budować na zdaniu innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że każdy ma prawo do swojej wypowiedzi, ale my mamy takie same prawo niezgodzić się z nią i wytoczyć swoje argumenty lub napisać że ma racje. Fakt nie jest to gra którą można porównać z grami, BF,COD, itd. czy nawet crysis według mnie te gry oscylują w granicy 9-10 chodź ostatnio się zawiodłem na BF4 :) Poprostu ocena jest mocno zaniżona. Wyciągnięte zostały poszczególne plusy tak jak by autor miał coś do CIG. Takie dziwne odczucie mam. Oczywiście uważam że CIG musi przysiąść przy kolejnych tytułach tak jak to robi przy Lordzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje zdanie, nawet Ci co piszą recenzje. Chociaż oczekiwałoby się od nich raczej żeby byli bardziej obiektywni. Na to raczej nic nie poradzimy. Całe szczęście, że czytam takie recenzje już po zapoznaniu się z produktem;) Mnie tam się podobało. Prawdą jest, że Lordy mogą być ich najlepszą grą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2014 o 14:02, Truskawa34 napisał:

Każdy ma swoje zdanie, nawet Ci co piszą recenzje. Chociaż oczekiwałoby się od nich raczej
żeby byli bardziej obiektywni.

Co rozumiesz przez "obiektywni"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2014 o 15:33, Dared00 napisał:

Co rozumiesz przez "obiektywni"?

Ze słowniczka forumowicza:
obiektywny - wyrażający taką samą opinię jak autor posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzent ma za zadanie zapoznać się najpierw z produktem, w tym wypadku z grą i wyrazić swoją opinię na jej temat. Czy tutaj powinien być obiektywny, no cóż tego nie wiem. Wiem jednak to że Enemy Front jest fajną grą i może nie jest to idealny produkt to istnieje jeszcze nadzieja, że może twórcy jakoś usprawnią grę. Swoją drogą ciekawi mnie co by w niej poprawili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2014 o 18:05, M_Siwy napisał:

Oczywiście że każdy ma prawo do swojej wypowiedzi, ale my mamy takie same prawo niezgodzić
się z nią i wytoczyć swoje argumenty lub napisać że ma racje. Fakt nie jest to gra którą
można porównać z grami, BF,COD, itd. czy nawet crysis według mnie te gry oscylują w granicy
9-10 chodź ostatnio się zawiodłem na BF4 :) Poprostu ocena jest mocno zaniżona. Wyciągnięte
zostały poszczególne plusy tak jak by autor miał coś do CIG. Takie dziwne odczucie mam.
Oczywiście uważam że CIG musi przysiąść przy kolejnych tytułach tak jak to robi przy
Lordzie.


Może odcena gry jest nieca za niska, ale jakoś wiecej bym jej nie podbijał. Tak do 6tki? No tle podanych tytułów to i tak sporo. Jak każdy produkt pokazuje swoej dobre i złe strony. Bywa też tak, że niektórzy chca widzieć tylko złe strony, bo tak, dla zasady. Jest odwzorowanie broni oraz miasta. Jest też próba przeniesienia klimaty Sniper Elite V2 na nasz rodzimy grunt. Ktoś, komu brakuje tego typu gier być może spróbuje się z tą pozycją zaznajomić. Najwyżej, jak mu nie spasuje to po prostu odinstaluje. Co się tyczy Lorda, to oby im wypaliło, gdyż przy kazdej grze mają duzo do powiedzenia, a wychodzi bnardzo różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2014 o 21:33, Pureya napisał:

Najwyżej, jak mu nie spasuje to po prostu odinstaluje.

I wyrzuci w błoto 70 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze w błoto - to zależe jak leży, Bo ja nie szastam forsą na lewo i prawo, na większość tytułów muszę zbierać kasę, ale 99% gier które zakupuje są dal mnie grywalne, I tak też było z EF nie żałują i nie powiem że wyżuciłem kasę w błoto, dlatego też się czepiam BF-a bo cholera jasna ten tytuł, w moim życiu jest od początku jego istnienia i mnie straszliwie boli fakt spartolenia tego produktu. Co do EF 70 zł to i tak połowa ceny innych tytułów, a oferuje tyle samo lub nawet trochę więcej, Ja przynajmniej jestem zadowolony. I dla tego uważam iż ocena jest mocno zaniżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest taki że BF4 niedługo po premierze można kupić za 50zł. BF3 który już był małą zakałą ale miał mniej błędów chodził przez bardzo długi czas w wyższej cenie niż BF4. EA chciało abyśmy się od obrazili na nich więc BF3 za darmo rozdawali. Więc nie rozmawiajmy o wyrzucaniu pieniędzy w błoto zapytaj EA skąd tyle błota w koło? EF jest przyzwoitą grą w której jakieś artefakty graficzne nie występują oraz cena jest bardziej przystępna. Ocena oceną zagrać warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA śmieje nam się w twarz a ja głównie zakupywałem preordery - teraz już tego nie zrobie, chyba że BF będzie za 50 zł a nie 140 a czasami więcej, zależy od wersji. W EF chyba od początku było wiadomo że gra będzie oscylować ocenami w granicach 5-7 więc jak można być tak wrednym i pisać że kasę się w błoto wyżuciło skoro było wiadomo jaka gra będzie - a wyszła dość dobrze i cena była adekwatna do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2014 o 21:43, Dared00 napisał:

> Najwyżej, jak mu nie spasuje to po prostu odinstaluje.
I wyrzuci w błoto 70 złotych.


A tam od razu w błoto, ważne, że tylko 7 paczek:) Żarcik. Tak poważnie to wspominany wielokrotnie BF4 był bardziej bolsenym wydwalenie kasy. Nawet kiedy grałem na PS4 gra nie była na tyle przyjemna, aby nie zerobiłą jakiegoś błedu co do którego nie musiłabym się wkrzuać. W EF można przynajmniej popykac i postrzelac i przy okazji zrobić sobie mała wycieczkę krajoznawczą w starej Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować