Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Unity: powrót do domu czy rewolucja - nie tylko francuska?

15 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Premiera siódmej odsłony Assassin's Creed (ósmej, jeśli liczyć Liberation), zbliża się wielkimi krokami. Twórcy kontynuują opowieść o asasynach i templariuszach, eksplorując nowy okres historyczny, ale nie korzystają wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań. Seria nieustannie ewoluuje, a każda jej część oferuje nowe, wyjątkowe elementy.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed Unity: powrót do domu czy rewolucja - nie tylko francuska?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej pozytywnie nastawiony do tej części. Widać, że zostały wprowadzone zmiany i poprawki i bardzo dobrze. Z części do części gra ewoluuje, lecz myślę, że zostaną stworzone jeszcze góra 4 części i z serią AC się pożegnamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no zapowiada się ciekawie . Prawdopodobnie AC:U albo Far Cry 4 będa najlepszymi grami tego roku ( no chyba że Bioware zaskoczy mnie DA:I ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, zupełnie nowy system walki, odświeżony system misji; no po prostu jeszcze nikt nigdy w historii gier komputerowych nie przeprowadził takiej rewolucji. Znając Ubisoft, to z 99% to zwykły medialny bełkot. Dziękuję, postoję, wolę poczekać do premiery i przeczytać opinie graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jaką rewolucją miała być trójka. Unity z pewnością będzie niewielką rewolucją, jednak większość marketingowej gadki Ubisoftu można sobie odpuścić. Choć fakt, że gra zmierza tylko na PC i nowe konsole, napawa optymizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo wszystko uważam że trzeba dać Ubisoftowi jeszcze jedną szansę po (moim zdaniem) mocno spalonym AC:BF. Podoba mi się że wkroczyło do akcji drzewko(?) umiejętnosci które możemy rozwijać. Poza tym po (z tego co słyszałem) niezbyt ciepłym przyjęciu WD możliwe że wzięli się w końcu do porządnej roboty i zrobią nam tu "rewolucję" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 02:01, Pufson napisał:

Poza tym po (z tego co słyszałem) niezbyt ciepłym przyjęciu WD możliwe że wzięli się w końcu do porządnej roboty i zrobią nam tu "rewolucję" :)

8 mln sprzedanych egzemplarzy w miesiąc i 82% na Metacritic to jest "niezbyt ciepłe przyjęcie " I przeglądając zagraniczne fora ( Neogaf np ) tam gra została przez graczy przyjęta dużo lepiej niż tu bo jak widać większość polaków potrafi tylko marudzić ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do walki powinni zrobić tak jak w batmanie masz półtora sekundy na skontrowanie
i każdy atakuje nie patrząc czy akurat wykonujesz cios kontratak czy coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ja mimo wszystko uważam że trzeba dać Ubisoftowi jeszcze jedną szansę"
Oni już dostali tyle szans, że za chwilę za bardzo się przyzwyczają do tego ;p. Dla mnie są obecnie na równi z Activision, czyli typowe sępy.
Nie wiem, co z tego wyjdzie. Po co chcą na nowo wyjaśnić konflikt templariuszy i asasynów? Po co? W trzeciej części zagmatwali to tak, że to templariusze wychodzili na tych lepszych, a Asasyni uważali się za samozwańczych wybawicieli, w czwartej części za to prawie w ogóle nie był widoczny konflikt z templariuszami, którzy byli urywkowo pokazywani, a Asasyni to byli dzikusy z buszu, których można było upolować jak zwierzynę. Jednak Ubi wie jak wyciągać kasę od graczy, A wątek teraźniejszości kiedy chcą wyjaśnić? Przy okazji XV części czy jak skończą im się pomysły? Bo widać, że na siłę przeciągają ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2014 o 23:19, Jarsston napisał:

Nie wiem, co z tego wyjdzie. Po co chcą na nowo wyjaśnić konflikt templariuszy i asasynów?
Po co? W trzeciej części zagmatwali to tak, że to templariusze wychodzili na tych lepszych,
a Asasyni uważali się za samozwańczych wybawicieli, w czwartej części za to prawie w
ogóle nie był widoczny konflikt z templariuszami, którzy byli urywkowo pokazywani, a
Asasyni to byli dzikusy z buszu, których można było upolować jak zwierzynę. Jednak Ubi
wie jak wyciągać kasę od graczy, A wątek teraźniejszości kiedy chcą wyjaśnić? Przy okazji
XV części czy jak skończą im się pomysły? Bo widać, że na siłę przeciągają ten wątek.


Mam gdzieś wątek konfliktu Assasynów i Templariuszy,podobnie jak aspekt współczesny,ja chcę biegać po dachach Paryża i wspinać się na Notre Dame i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować