Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ace Combat Infinity - recenzja

13 postów w tym temacie

Patrzę na screeny i zastanawiam się nad jednym. Kto do ciężkiej choroby gra na kamerze zza samolotu?!

Co do gry, jestem fanem serii AC (Assault Horizon powinien spłonąć... gra była koszmarnie kiepska) i ACI wygląda zachęcająco - zwłaszcza, że przypomina prawdziwe i stare odsłony serii. Jednakże nie będzie mi dane ograć tego tytułu obecnie - brak PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to co mnie najbardziej zniechęca to brak jakiejś porządnej kampanii, od czasów AC5, a nawet AC4 nie było żadnych naprawdę dobrze opowiedzianych historii. A przeniesienie akcji na naszą Ziemię pozostawia mi tylko niesmak...pierwsza misja, wróg - oczywiście terroryści. OMFG, jak ja nienawidzę takiego lenistwa przy tworzeniu dla gracza przeciwnika. Co fajne w Infinity to że gameplay o niebo(hah) lepszy od Assault Horizont, ale to dla mnie trochę za mało, F2P też nie jest dla mnie czymś co zachęca, wręcz przeciwnie. Nie wiem czy kiedykolwiek doczekam jeszcze naprawdę dobrego Ace Combata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2014 o 21:43, Fatal-X napisał:

Szczerze to co mnie najbardziej zniechęca to brak jakiejś porządnej kampanii, od czasów
AC5, a nawet AC4 nie było żadnych naprawdę dobrze opowiedzianych historii. A przeniesienie
akcji na naszą Ziemię pozostawia mi tylko niesmak...pierwsza misja, wróg - oczywiście
terroryści. OMFG, jak ja nienawidzę takiego lenistwa przy tworzeniu dla gracza przeciwnika.
Co fajne w Infinity to że gameplay o niebo(hah) lepszy od Assault Horizont, ale to dla
mnie trochę za mało, F2P też nie jest dla mnie czymś co zachęca, wręcz przeciwnie. Nie
wiem czy kiedykolwiek doczekam jeszcze naprawdę dobrego Ace Combata.


Ta gra została pomyślana przede wszystkim do multi. Kampania jest tylko bonusem. Do tego ciężko ją ostatecznie ocenić, bo jest jeszcze niepełna. Ostatnie dostępne misje są nawet ciekawe, ale w porównaniu do starych Ace Combatów wciąż wypadają blado. Nie jest to dla mnie pełnoprawną odsłona serii, ale spin-off. Gra się w niego dość fajnie, a na bezrybiu i rak ryba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2014 o 20:43, PAPISHON napisał:

Patrzę na screeny i zastanawiam się nad jednym. Kto do ciężkiej choroby gra na kamerze
zza samolotu?!


Screeny są od Namco, ale ja gram z kamerą zza samolotu :) lubię patrzeć jak pracują te wszystkie płaty, lotki i stateczniki...

Dnia 13.07.2014 o 20:43, PAPISHON napisał:

Co do gry, jestem fanem serii AC (Assault Horizon powinien spłonąć... gra była koszmarnie
kiepska) i ACI wygląda zachęcająco - zwłaszcza, że przypomina prawdziwe i stare odsłony
serii. Jednakże nie będzie mi dane ograć tego tytułu obecnie - brak PS3.


A mnie tam się AH podobał. Jest po prostu nieco inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2014 o 23:47, Chowaniec napisał:

Screeny są od Namco, ale ja gram z kamerą zza samolotu :) lubię patrzeć jak pracują te
wszystkie płaty, lotki i stateczniki...


Nigdy tego nie zrozumiem, przecież tak się grać nie da praktycznie. Do tego średnio widać co się dzieje na polu (niebie?) walki. Jak chce popodziwać sobie szczegółową grafikę i ładne modele samolotów to od tego mam opcje replay po każdej misji (przynajmniej w wersjach PSX,PS2 i PSP). No i grając z kamerą zza samolotu w ogóle nie czuć tego, że się steruje samolotem, zero klimatu. Ale każdy gra jak chce.

Dnia 13.07.2014 o 23:47, Chowaniec napisał:

A mnie tam się AH podobał. Jest po prostu nieco inny...


Inność najwyraźniej niezbyt służy tej serii. Assault Horizon był okropny, taki marny CoD w "klimatach" lotniczych. Szkaluje tą gierkę gdziekolwiek jestem, a dodatkowo nie uznaję jej jako pełnoprawny tytuł z serii AC, tylko jako bękarta noszącego jej imię. Oby jak najmniej takich gier, choć jak spoglądam na ACI to mam nadzieję, że NAMCO zrozumiało to jak słabą grą było AH i nigdy już nie pójdą w tym kierunku. Nie pozostaje mi nic innego jak przejść znowu wszystkie części AC, począwszy od Air Combat kończywszy na częściach na PSP. Czeka mnie kolejna mocna dawka dobrej poniebnej przygody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2014 o 20:43, PAPISHON napisał:

Patrzę na screeny i zastanawiam się nad jednym. Kto do ciężkiej choroby gra na kamerze
zza samolotu?!


Ja gram ;) łatwiej mi się wtedy lata bardzo nisko, zwłaszcza na mapie obroną portu kosmicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować