Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Spore - nadchodzi rewolucja?

1172 postów w tym temacie

No tak, jednak nadal obsługują stare dobre DX9 ... patche i update mogą sobie wychodzić. Zresztą zobaczymy kiedy będzie premiera gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera gry powinna być na przełomie 07/08, czyli niezbyt późno. Widziałem jak jakiś koleś na hyperze sobie w nią GRAŁ i to dosyć dawno było, a koleś już pokazywał jak podbijać inne planety, robić miasto i zwierzka, o walce rozmnażani, nie byłó widać tylko fazy komórki(?!!?). To nad czym oni pracują?! Chcą zrobić nieskończoność planet do podbicia????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy tego typu produkcji zawsze coś się znajdzie do roboty, moim zdaniem mogą się nawet zajmować optymalizacją kodu gry.
Raaany... niech pracują... ja tam wolę swoje odczekać i dostać dopracowaną grę, niż gniota i tak czy siak odczekać swoje na patche. ^^
Swoją drogą planety są już gotowe od dawna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 19:51, Draxvoxdor napisał:

Ja tam wolę szybko dostać grę żeby nie dopracowywali grafiki i poszła na moim złomie:)=

lepiej niech zoptymalizują silnik bo nie chcę czegoś takiego jak jest w stalkerze :) da sie grać na low u mnie a powinno min średnie detale mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem reszte screenów. Spore na pewno pójdzie na karcie które ma 128 mb ramu, pozostaje tylko modlić się żeby t&la nie dodali. PS: Zna może ktoś emulator T&La?:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w końcu kiedy jest premiera? Bo raz przesuwają premierę gry, a raz, że to tylko plotki. Czekam na nią najbardziej ze wszystkich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 15:09, Draxvoxdor napisał:

Zobaczyłem reszte screenów. Spore na pewno pójdzie na karcie które ma 128 mb ramu, pozostaje
tylko modlić się żeby t&la nie dodali. PS: Zna może ktoś emulator T&La?:PP


Nie za bardzo rozumiem po co Ci to? Po pierwsze DX potrafi juz emulowac T&L po drugie sprzetowe T&L jest od ladnych paru last standardem w karatch graficznych? No chyba, ze jedziesz na Gf TNT tylko jak Ty w nim upchnales 128Mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam filmik tym, którzy jeszcze nie oglądali. Filmik est zabawny, bo wiadomo kto gra w SPORE (Robin Williams, znany aktor i komik), co prawda jest po angielsku, ale chyba skumacie jego żarty. :-)
http://video.i123.pl/filmy/4097/Robin_Williams_gra_w_Spore

A gra zapowiada się bosko, zobaczcie co może edytor tej gry. It`s amazing! Warto poczekać na tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 10:09, MetAtroN napisał:

Podobno w Lipsku mają pokazac grywalne demo. Szkoda tylko że pokaz zamknięty.

Kurna, by dali demko w sieci a nie:/ Juz tyle rzeczy zrobili, to demo mogliby dac argh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może warto poczekać na koniec targów GC w Lipsku? Trwają od 23-26 sierpnia, a słyszałem, że ma być tam pokazywane grywalne demo SPORE. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 10:08, szerszeń45 napisał:

Może warto poczekać na koniec targów GC w Lipsku? Trwają od 23-26 sierpnia, a słyszałem, że
ma być tam pokazywane grywalne demo SPORE. Zobaczymy...

skoro jest pokazywane demo, to znaczy ze powinno byc w sieci po targach gdzies za miecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te trailery to chyba wystarczający dowód, że gierka będzie naprawdę niezwykła. NIE-SA-MO-WI-TE.
Czekamy na demo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 15:06, Ostrowiak napisał:

Spore będzie na pewno Przejanosikozbójokozacki!!!


Ke? ;>

Dnia 26.08.2007 o 15:06, Ostrowiak napisał:

Ale na jakim sprzęcie pójdzie, oto jest pytanie?


Sądząc po screenach i trailerach top będzie coś w rodzaju 1 Ghz, 1 GB Ram, grafika 128 MB. No, chyba, że gdzieś już info o tym jest, ale nie wiem. Tak mi się tylko wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować