Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Spore - nadchodzi rewolucja?

1172 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2008 o 10:32, Earthshaker napisał:

> /.../
Jak na takie EK to zawartość nie powala. Można powiedzieć, że takie coś to normalka.
Poza tym cena normalki w przeliczniku $ - 2,16 PLN wynosi 108 złociszy. Po raz kolejny
polski oddział EA robi nas w konia ;)

$ - 2,63 PLN (z doliczonym 22% vat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 16:47, Earthshaker napisał:

> $ - 2,63 PLN (z doliczonym 22% vat)
Przy zakupie waluty w kantorze podatku się nie płaci (poprawcie mnie jeżeli się mylę)

Przy kupnie czegokolwiek za granicą podatek się płaci (+ ew. cła) po wwiezieniu do UE. Vat nie jest wliczany do kosztu waluty, ale tak realnie podraża dolara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacąc przez PayPal, tudzież kartą kredytową, żadnych dodatkowych opłat nie ma.
Dlatego najlepiej kupić w sklepie online.
Co do pudełkowych wersji...o ile nie ma się znajomych/rodziny/zaufanego sprzedawcy, lepiej nie ryzykować. Parę razy do mnie nie doszły paczki (kochana poczta polska).
+ w sklepach typu wirtus bądź ''allegro'' na pewno znajdzie się taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc i ja, zamieszczę kilka moich wytworów, nie wiem jak działa taki system, ale jeśli zapisze się to w formacie .png do \Moje dokumenty\Moje dzieła SPORE™\Stwory to się odtworzą, oto:

Gadzinos,Muniek,O''Ki''Jog(moja siostrzenica to wymyśliła taką nazwę),Spek i Splujek

20080629210944

20080629210951

20080629210956

20080629211002

20080629211008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 16:18, Arkadiusz napisał:

musisz wykasowac pliki z cachem, wtedy pojawia sie brakujace stwory


A gdzie się te pliki znajdują? Niedawno się obudziłem i trochę do pełni umysłowej mi brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 11:53, Kraju92 napisał:

Kto z Was zamierza nabyć we wrześniu/październiku pełną wersję Spore?


Ja i pewnie wieluuu innych gramowiczów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 17:42, Ufo2 napisał:

> Kto z Was zamierza nabyć we wrześniu/październiku pełną wersję Spore?

Ja i pewnie wieluuu innych gramowiczów ;)


Byśmy mogli złożyć społeczeństwo gramowiczów w Spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 22:12, The Lurker napisał:

A ja pozwolę sobie zamieścić coś podobnego (mam nadzieję) do znanego pana grozy, Diablo
;]

Ej, a jak zrobić żeby jedna dłoń była inna, a druga inna? Albo żeby róg się robił jeden, a nie parzysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 17:21, Ufo2 napisał:

Płacąc przez PayPal, tudzież kartą kredytową, żadnych dodatkowych opłat nie ma.
Dlatego najlepiej kupić w sklepie online.

W sklepie na pewno jest napisane, że wszystkie lokalne podatki kupujący musi pokryć samodzielnie. Jeśli ich nie zapłacisz to jesteś najzwyklejszym przemytnikiem. Więc niezgodnie z prawem (np. kradzione) da się kupić wiele rzeczy taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 22:45, edsonpele napisał:

Ej, a jak zrobić żeby jedna dłoń była inna, a druga inna? Albo żeby róg się robił jeden,
a nie parzysty?

Jak umieścisz rogi na środku tak, żeby były bardzo blisko siebie to się "skleją" w jeden. A co do dłoni - moja kreatura ma je ułożone symetrycznie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 22:50, Namaru napisał:

W sklepie na pewno jest napisane, że wszystkie lokalne podatki kupujący musi pokryć samodzielnie.
Jeśli ich nie zapłacisz to jesteś najzwyklejszym przemytnikiem. Więc niezgodnie z prawem
(np. kradzione) da się kupić wiele rzeczy taniej.


Cóż, w sklepie EA bądź Steam nigdize nie widziałem takiej wzmianki. Idąc wg. Twojego rozumowania ściągając coś z dajmy na to Autralijskiego serwera jest przemytnikiem :>
innymi słowy, nie uwierzę, póki nie dasz linka do takiego punktu w regulaminie EA Store bądź Steam lub jakiegokolwiek bardziej znanego sklepu online prowadzącego sprzedaż elektroniczną (nie wysyłkową).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 23:27, Ufo2 napisał:

Cóż, w sklepie EA bądź Steam nigdize nie widziałem takiej wzmianki. Idąc wg. Twojego
rozumowania ściągając coś z dajmy na to Autralijskiego serwera jest przemytnikiem :>
innymi słowy, nie uwierzę, póki nie dasz linka do takiego punktu w regulaminie EA Store
bądź Steam lub jakiegokolwiek bardziej znanego sklepu online prowadzącego sprzedaż elektroniczną
(nie wysyłkową).

Nie wiem jak w przypadku EA Store, ale na Steamie doliczą Ci 22% (kupowałem już parokrotnie) ;)
To co napisałem wcześniej odnosi się do sklepów "retail" czyli tam gdzie sprzedają wersje pudełkowe i wysyłają do innych krajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 23:01, edsonpele napisał:

Dłonie ma, ale stopy ma już inne.

Jeśli chodzi ci o screen nr 2, to pazurki jego prawej stopy wbiły się w ziemię i ich nie widać, co może sprawiać mylne wrażenie braku symetrii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 08:09, ARUSIEK napisał:

A czy może mi ktoś powiedzieć jak pogrubić stworka??? już tyle sie mecze i nic niemoge
pogróbić :(


Klikasz na tułów, powinien pojawić się kręgosłup. Najeżdzasz kursorem na dany fragment kręgosłupa i używasz rolki myszy komputerowej, można też odchudzić oczywiście dany fragment. Podobnie rolką myszki możesz sterować wielkością praktycznie każdego elementu stworka, wielkością głowy, oczu itp. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować