Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Spore - nadchodzi rewolucja?

1172 postów w tym temacie

Czy w pełnej wersji Spore obowiązkowe będzie łącze internetowe? Bo przeczytałem że w trybie single świat będzie ściągany z internetu. Czy zatem działający internet będzie obowiązkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie super, gdy oglądałem relacje to widziałem że będzie można tez inne potworki robić był tam nawet jakiś człowiek z wężem czy cuś i robot i jakiś kościany ^^. Gra będzie wypas ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z filmików widać coś podobnego do czarnej dziury, co mnie zaintrygowało ;) Z chęcią ujrzałbym, gdy stajemy przed wyzwaniem uratowania naszej cywilizacji i osiedlenia się na nowym nieznanym terenie, gdzie musimy "zwiedzić" planetę, rozpocząć budowę miast od nowa będąc wciąż pod presją większych, silniejszych gatunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na jednym z filmików widać coś podobnego do czarnej dziury, co mnie zaintrygowało ;)
> Z chęcią ujrzałbym, gdy stajemy przed wyzwaniem uratowania naszej cywilizacji i osiedlenia
> się na nowym nieznanym terenie, gdzie musimy "zwiedzić" planetę, rozpocząć budowę miast
> od nowa będąc wciąż pod presją większych, silniejszych gatunków.

Cóż, zakładając że będziemy na poziomie technologicznym umożliwiającym zwiedzanie kosmosu, gwarantuję że założenie na innych planetach kolonii mających podtrzymać naszą cywilizację nie będzie problemem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 22:30, Ufo2 napisał:

Cóż, zakładając że będziemy na poziomie technologicznym umożliwiającym zwiedzanie kosmosu,
gwarantuję że założenie na innych planetach kolonii mających podtrzymać naszą cywilizację
nie będzie problemem :>

To był pomysł "pisany na kolanie" :P Jednak kolonia to nie główna planeta ;)
Zresztą takie queściki jak np. zdarzenia losowe na naszej planecie powinny się odbywać. Trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów itd. Po prostu Sim City pełną gębą, ale na bardziej globalną skalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ,to byłby dobry pomysł ;) Już wyobrażam sobie nagłe trzęsienie ziemi niszczące nasze plantacje truskawek - to by było coś! Albo czarna dziura wchłaniająca młode naszego Sporka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 20:40, Earthshaker napisał:

To był pomysł "pisany na kolanie" :P Jednak kolonia to nie główna planeta ;)
Zresztą takie queściki jak np. zdarzenia losowe na naszej planecie powinny się odbywać.
Trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów itd. Po prostu Sim City pełną gębą, ale na bardziej
globalną skalę.


Wiem że swoim statkiem będzie można takie bajerki robić.
A czy będą też występowały jako "random eventy", to się okaże :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 12:30, Vormulac napisał:

Finalna wersja okładki do gry.

Ciekawa, ciekawa ta okładka, choć za bardzo przypomina mi kolorowankę ;) No i ten różowy w centrum... Jakoś się go zignoruje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 12:30, Vormulac napisał:

Finalna wersja okładki do gry.

Nie taka zła chociaż bardziej podobała mi się sama biała z napisem "Spore". Ta trochę zbyt kolorowa i właśnie stwory. Wcześniej nie było kiepskich wymysłów autorów na okładce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 12:30, Vormulac napisał:

Finalna wersja okładki do gry.

Ale razi w oczy ;) Jakoś przeboleję - tylko jak ją zobaczą w moim domu pomyślą ,że bawie się w kolorowanki dla dzieciaków xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 13:28, Farmer Widomo napisał:

Ale razi w oczy ;) Jakoś przeboleję - tylko jak ją zobaczą w moim domu pomyślą ,że bawie
się w kolorowanki dla dzieciaków xD

Też tak pomyślałem :P Nawet jeśli mieliby się ze Spore''a nabijać to mnie to nie rusza. Wciąż mam Sporą chrapkę na tą grę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Sporomaniaków :) Mam pytanko, otóż kupiłem Spore Creature Creator w anglii za 5 funciaków ( o dziwo mam po polsku) Zarejestrowałem konto na EA, i chciałem pooglądać stworki innych, jednak za żadne skarby nie chcą mi się wyświetlać w Spore CC :( Opiszę procedurę bo może jakiś błąd popełniam, proszę pomóżcie. EA>sporopedia>klikam stworka>pobierz>otwiera się w nowym oknie>PPM i zapisz jako (nie zmieniam formatu ani nazwy)>wklejam do katalogu spore ( tam gdzie filmiki,awatary itd do folderu stwory) i nic, w grze mam dalej 30 od maxisa i tyle :/ Próbowałem już zmieniać nazwę z tych liczb na coś konkretnego, ale to nic nie daje, nie mam ich w swoich dziełach, ani tam gdzie te 30.... niedobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować