Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Spore - nadchodzi rewolucja?

1172 postów w tym temacie

No tak, w katalogu Moje dzieła Spore(tm) ;) są 4 podkatalogi, wklejam do tego zwanego "stwory" mam tam mojego testowego glucika i 3 ze sporopedii, jednak widzę tylko mojego glucika :/
Znalazłem takie coś we faqu EA:

P: Dlaczego nie widzę stworów zaprojektowanych przez innych w module Sporpedia?
O: Domyślnie, Sporpedia w fabryce stworów umożliwia przeglądanie stworów Twoich i tych stworzonych przez ludzi z Maxis. W pełnej wersji gry SPORE ta funkcja będzie oczywiście dostępna.

No ale z tego co czytam, to można, bo gracze oglądają modyfikują stworki innych i wymieniają się stworkami już :(
Nawet jak próbuję przeciągnąć plik do gry ( przez alt tab) to po puszczeniu kursora z charakterystycznym znaczkiem + ( dodaj) nic nowego nie wyskakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, no właśnie ze strony SPORE mam te modele które mi nie działają i nie widać ich w programie...Nie wiem, może coś źle robię ( opisałem wyczerpująco 2 posty wcześniej) .... Nie mam pojęcia już co jest nie tak, walczę z tym już parę godzin i dalej nic... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra naprawde zapowiada sie fajnie na początku byłem sceptyczny ale jak zobaczyłem ze można stworzyć własnego diablo lub predatora to naszła mnie ochota na jej kupno ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 16:21, hellguardian napisał:

Ciekawe który etap gry okaże się najciekawszy, moim zdaniem to organizm, bo na razie
w żadnej grze tego nie było.

Praktycznie każdy etap należy do najciekawszych:
Walczymy o przetrwanie w prebiotycznej zupie.
Zwiedzamy planetę rozwijając naszego stwora.
Tworzymy plemię, które zaczyna swój rozwój kulturowy i militarny. Dodatkiem ma być edytor zbroi i wczesnych budowli
Etap cywilizacyjny z tworzeniem pojazdów i jeszcze większych budowli. Po prostu Sim City z podbojem kulturowym lub militarnym.
No i etap podróży kosmicznych, który daje niesamowite możliwości interakcji na przeogromnym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek dodam jeszcze, że nie jest możliwe "ukończenie" tej gry ( chociaż po twórcach simsów można się było tego spodziewać) Można TEORETYCZNIE podbić wszystkie planety i nie mieć nic do roboty.... teoretycznie....bo twórcy obliczyli, że zajęło by to kilkaset lat ciągłego grania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Spore fabrykę stworów (wersja testowa) i zarejestrowałem się i grałem aż do czasu kiedy pisało że, trzeba aktywować konto więc wysłałem mail''a aktywującego na mój email i czekam już trzeci dzień a do tego mam dużo fajnych stworków do ukazania na internecie w mojej sporepedii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech tylko się pojawi finalna wersja to od razu jadę do media i kupię. Pomimo że ktoś może powiedzieć że dla dzieci to i tak będę grał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 13:24, Młody miro napisał:

niech tylko się pojawi finalna wersja to od razu jadę do media i kupię. Pomimo że ktoś
może powiedzieć że dla dzieci to i tak będę grał


Dla dzieci? No co Ty. Dzieci w tej grze się nie połapią, a że grafika jest iście komiksowo - bajkowa to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 13:42, Kraju92 napisał:

> niech tylko się pojawi finalna wersja to od razu jadę do media i kupię. Pomimo że
ktoś
> może powiedzieć że dla dzieci to i tak będę grał

Dla dzieci? No co Ty. Dzieci w tej grze się nie połapią, a że grafika jest iście komiksowo
- bajkowa to już inna sprawa.

ale niektórzy po tym mogą to stwierdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 13:24, Młody miro napisał:

niech tylko się pojawi finalna wersja to od razu jadę do media i kupię. Pomimo że ktoś
może powiedzieć że dla dzieci to i tak będę grał


W zupełności zgadzam się z tobą i mam zamiar zrobić to samo :) od kilku dni gram w fabrykę stworów i po mimo że, mam mało rzeczy do wykorzystania to i tak gram i się nie nudzę, więc pełna wersja gry to dla mnie zakup obowiązkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 13:44, Młody miro napisał:

ale niektórzy po tym mogą to stwierdzić


Niby tak, ale wystarczy chwilkę zagrać aby się przekonać że tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 13:44, DarkMessiah123 napisał:

> niech tylko się pojawi finalna wersja to od razu jadę do media i kupię. Pomimo że
ktoś
> może powiedzieć że dla dzieci to i tak będę grał

W zupełności zgadzam się z tobą i mam zamiar zrobić to samo :) od kilku dni gram w fabrykę
stworów i po mimo że, mam mało rzeczy do wykorzystania to i tak gram i się nie nudzę,
więc pełna wersja gry to dla mnie zakup obowiązkowy.

no to będzie kamień milowy w grach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 13:46, Młody miro napisał:

> > niech tylko się pojawi finalna wersja to od razu jadę do media i kupię. Pomimo
że
> ktoś
> > może powiedzieć że dla dzieci to i tak będę grał
>
> W zupełności zgadzam się z tobą i mam zamiar zrobić to samo :) od kilku dni gram
w fabrykę
> stworów i po mimo że, mam mało rzeczy do wykorzystania to i tak gram i się nie nudzę,

> więc pełna wersja gry to dla mnie zakup obowiązkowy.
no to będzie kamień milowy w grach


Jeszcze nic nie wiadomo póki nie zagramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 14:29, hellguardian napisał:

> > > niech tylko się pojawi finalna wersja to od razu jadę do media i kupię.
Pomimo
> że
> > ktoś
> > > może powiedzieć że dla dzieci to i tak będę grał
> >
> > W zupełności zgadzam się z tobą i mam zamiar zrobić to samo :) od kilku dni
gram
> w fabrykę
> > stworów i po mimo że, mam mało rzeczy do wykorzystania to i tak gram i się
nie nudzę,
>
> > więc pełna wersja gry to dla mnie zakup obowiązkowy.
> no to będzie kamień milowy w grach

Jeszcze nic nie wiadomo póki nie zagramy.

mam taką nadzieje za co degrada dostałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na komputerze:
AMD Athlon 2000XP+
768RAM (może dokupie do 1GB lub 1056MBRAM)
i (na razie FX5200 z 128MB i 64Bit) prawdopodobnie GF6600 GT z 128MB i 128Bit
będę mógł pograć sobie w spore? Z tego co gdzieś słyszałem wymagania zostały podane ale niestety nigdzie nie widziałem ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować