Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Spore - nadchodzi rewolucja?

1172 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2008 o 23:30, Los Emilos napisał:

Czy na komputerze:
AMD Athlon 2000XP+
768RAM (może dokupie do 1GB lub 1056MBRAM)
i (na razie FX5200 z 128MB i 64Bit) prawdopodobnie GF6600 GT z 128MB i 128Bit
będę mógł pograć sobie w spore? Z tego co gdzieś słyszałem wymagania zostały podane ale
niestety nigdzie nie widziałem ich.


Będziesz mógł grać na średniej grafice (mam podobnego kompa i mi gra się troszkę tnie na średnich a na najniższych nic się nie tnie), ja gram teraz na laptopie i kiedy włączam "jazda próbna" i kieruje postacią za pomocą myszki i kiedy kliknę to mnie wywala z gry na pulpit :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty sobie żarty stroisz? ^_^ Nie widzę problemu by ruszyło Ci na max
Co do premiery, zgadza się 05.09.08 w razie czego będę miał już 4-go ;) więc szybciutko zrecenzuję na moim gramie do rana zapewne.
Co do rozgrywki, tak sobie myślałem, kurcze jaka to Wielka gra. Pozwala Ci robić co zechcesz ( z tego co widziałem na filmikach) Ja już sobie zaplanowałem mój typ rozgrywki, który sprawi mi mnóstwo radości. W fabryce stworów już zrobiłem predatora, wygląda piknie, ma ogromny atak i spore skradanie, rozwinę tą cywilizację, a potem będę porywał UFO najniebezpieczniejsze gatunki z innych planet i sparingował je 1vs1 z moimi predziami ^_^ albo wyślę jednego z nich na obcą planetę i niech walczy, kurde jak w filmie. Potem oczywiście postaram się zaprojektować całą architekturę predzi z budynkami i pojazdami ( wzorując się na komiksach, bo jak)
Cóż, myślałem, że to będzie taka sobie gra dla dzieci, ale po prawdzie to będzie rewolucja.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebna ironia ;). Poza tym, xenomorphy a nie xenoformy ^-^I nie, nie muszę ,bo już są wypasione w sporopedii i takie mi wystarczą nie będę się wysilał tylko docenię cudzą pracę , tak samo jak arachnidy ( chociaż te są dość słabe, ale cóż,może ktoś je zmodyfikuje na silniejsze.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, nie miałem zamiaru Cię urazić, racja, ostatnimi czasy utarło się że gdzie predzio tam i xenomorphy, więc to wcale nie ironia a stwierdzenie :D
Co do arachnidów, to takie stworki z fimu żołnierze kosmosu ( Starship troopers) Polecam, ale tylko pierwszą część.
Taka masówka niebezpiecznych stworzeń o strukturze roju....
Polecam ten teledsk dla zobrazowania niebezpieczenstwa http://pl.youtube.com/watch?v=dOFRRUgt2bo
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 09:40, zerohunter napisał:

A grałem w coś takiego, takie modliszki?

Najprawdopodobniej. Wyszły dwie gry na bazie tej opowieści, obydwie nie najwyższych lotów, ale nie tragiczne. O znalazłem arachnida z moich papierowych modelów. enjoy.
Pozdrawiam

20080729095016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Achh co do SPORE wygląda to tak: zaznaczam, że nie są to moje dzieła ;) mój predzio jeszcze nie jest gotowy by pokazać się światu :D na tym jednak bazowałem. Jak widać nie musi to być gra dla dzieciaków tylko ;)
Pozdrawiam

Edit: zerohunter, całkiem milusie ;) jak wyjdzie gra to podziel się nimi w sporopedii, chętnie je dołączę do mojego uniwersum :D

20080729095810

20080729095859

20080729100002

20080729100042

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RavenSoul powiedz mi Co trzeba zrobić żeby zrobić taką sylwetkę jak ty masz 3-4 obrazku? Bo ja właśnie takiej sylwetki zrobić nie umiem i czasami jak mam cienka szyja i chce zrobić gruba tez nie umiem i tak samo jak z ogonem jest gruby ja chce zrobić cienki i nie umiem

dzięki za odp.^^ tak sie tylko pytałem...wolałem być pewny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, nie jestem pewien czy o to Ci chodzi, ale wystarczy , żę najedziesz na kręgosłup i kręcisz rolką , wtedy ciało się pogrubia lub kurczy, wszystko można przy odrobince wprawy wymodelować
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 10:08, RavenSoul napisał:

hmm, nie jestem pewien czy o to Ci chodzi, ale wystarczy , żę najedziesz na kręgosłup
i kręcisz rolką , wtedy ciało się pogrubia lub kurczy, wszystko można przy odrobince
wprawy wymodelować
Pozdrawiam

właśnie ja sam nie wiem o co m chodzi. Jak najeżdżam an kręgosłup to ciało mi sie pnie w górę a nie pogrubia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie rozciągaj, po prostu najedz kursorem na "kostkę" z kręgosłupa, i kręć rolką, wtedy ciało się pogrubia lub zwęża w danym obszarze.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 10:32, RavenSoul napisał:

to nie rozciągaj, po prostu najedz kursorem na "kostkę" z kręgosłupa, i kręć rolką, wtedy
ciało się pogrubia lub zwęża w danym obszarze.
Pozdrawiam

No właśnie o to mi chodzi(chyba). Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thomas Vu (Designer EA Maxis), zapowiedział, że gra jest ukończona i w następnym tygodniu oficjalnie przyzna jej się status wersji "Gold".

20080730123343

20080730123507

20080730123546

20080730123711

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 12:41, Vormulac napisał:

Thomas Vu (Designer EA Maxis), zapowiedział, że gra jest ukończona i w następnym tygodniu
oficjalnie przyzna jej się status wersji "Gold".

Woot! Jak zwykle walniesz ciekawą informacją prosto w serce ;) Przynajmniej wiemy, że zmiany daty premiery odległe nie będą, a jeśli taka się zdarzy to znajdzie się w małym odstępie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie dzisiaj otrzymałem za darmo "Fabrykę Stworów". Zaraz zobaczę, co ciekawego sobą niesie. ^_^
PS: Uprzedzam, że nie będę odpowiadał na głupie i bezpodstawne posty typu " Za darmo ? Pewnie pirat ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować