Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Spore - nadchodzi rewolucja?

1172 postów w tym temacie

xab583 asks: Will said originally there was going to be a plant editor. Is this feature still in the game?

Lucy Bradshaw: We are not shipping with the flora editor. Sorry. It''s something we eventually want to get out there as it is fun to work with.


jeszcze gra nie wyszła a już ją obcinają (pewnie flora editor będzie jednym z pierwszych ''dodatków'')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy internet będzie absolutnie obowiązkowy, aby grać w Spore? Bo nigdzie nie mogę tego doczytać. Z jednej strony to doczytywanie wszechświata, z drugiej - to nie jest mmo (a może?). Więc jak jest z tym internetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 14:56, HELMOOT1 napisał:

Mam pytanie. Czy internet będzie absolutnie obowiązkowy, aby grać w Spore? Bo nigdzie
nie mogę tego doczytać. Z jednej strony to doczytywanie wszechświata, z drugiej - to
nie jest mmo (a może?). Więc jak jest z tym internetem?


bez netu bedziesz mial tylko wszechswiat zrobiony przez tworcow gry (bez elementow zrobionych przez innych graczy)

zabezpieczenie antypirackie potrzebuje polaczenia z netem (ale moze beda inne metody aktywacji; telefon?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 15:06, Arkadiusz napisał:

zabezpieczenie antypirackie potrzebuje polaczenia z netem (ale moze beda inne metody
aktywacji; telefon?)

Sądząc po cenie, ludzie i tak pewnie zrobią wszystko żeby je ominąć;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie chlopaki mam problem zainstalowalem ta gre i odpala mi do ekranu z logiem elektronikow robi sie czarny ekran i wypada mi ow indowsa co moze byc problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 09:47, graska napisał:

sluchajcie chlopaki mam problem zainstalowalem ta gre i odpala mi do ekranu z logiem
elektronikow robi sie czarny ekran i wypada mi ow indowsa co moze byc problemem?



http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9514&pid=438

lub

P: Fabryka stworów zawiesza się/wyłącza po wyświetleniu na ekranie logotypu EA. W tle systemu Windows uruchomiony jest program EA Download Manager.
O: W tym przypadku, niezbędna jest ręczna aktualizacja pliku DMCmdPortalClient.dll.
1. Wybierz Mój komputer
2. Wybierz dysk C:
3. Przejdź do folderu Program Files.
4. Następnie do Electronic Arts.
5. Teraz do SPORE.
6. Na zakończenie do Sporebin.
7. Powinien się w nim znajdować plik DMCmdPortalClient.dll – usuń go i koniecznie wykonaj następny punkt.
8. Skopiuj do tego samego folderu najnowszą wersję usuniętego przed chwilą pliku. Znajdziesz ją tutaj:
http://www.spore.com/static/war/images/updates/DMCmdPortalClient.dll
9. Spróbuj uruchomić fabrykę stworów.

Uwaga: Jeśli program EA Download Manager został wcześniej odinstalowany, można go pobrać m.in. stąd.
http://na.llnet.cdn.ea.com/u/f/eaonline/eadm/eadm-installer.exe
Brak tej aplikacji oznacza brak możliwości aktualizacji gry! Nie musisz uruchamiać EA Download Managera regularnie, ale tylko dzięki temu programowi zainstalujesz ważne poprawki i usprawnienia, kiedy tylko zostaną udostępnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 21:55, gemGreg napisał:

szkoda ze wyrzucili flora edytor :( mogla by byc niezla zabawa w tworzeniu rozlinnosci

Niektóre stworki można zrobić że wyglądają jak krzaki więc nie przejmuj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 22:21, Draxvoxdor napisał:

Niektóre stworki można zrobić że wyglądają jak krzaki więc nie przejmuj się ;)


no niby tak ale jednak roslinnosc na planetach bedzie ograniczona czego nie mozna powiedziec o zaludnieniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Również żałuję :(

Pewnie wyjdzie "SPORE: Edytor Flory - 49,90zł""

I od tego sie zacznie:
SPORE: Zestaw nowych konczyn, glow, stóp itp. 49.90zł
SPORE: dodatek 3,4,5,6,7,8 itd. - 49.90zl, 49.90zl, 49.90zl, 49.90zl, 49.90zl, 49.90zl, 49.90zl itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi się na początku Spore bardzo podobał ale teraz coraz mniej tym bardziej że ma to przypominać pod względem dodatków Simsy których nie na widzę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 16:31, master962 napisał:

mi się na początku Spore bardzo podobał ale teraz coraz mniej tym bardziej że ma to przypominać
pod względem dodatków Simsy których nie na widzę :/


Mnie tez sie z poczatku bardzo podobal, i szczerze? nadal mnie sie podoba, co prawda coraz bardziej zaczyna odbiegac od poczatkowych zalozen ale jednak bedzie to gra warta uwagi.
Mimo to ja kupie i zanurze sie w ten swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto szuka, ten znajdzie, a nadzieja umiera ostatnia :). Wygląda na to, że Spore jednak trafi do mojej kolekcji.

www.lideria.pl - Spore po 119zł, co przy połączeniu z wysyłką pocztą i przedpłatą daje sumę 130zł, czyli tyle, ile pierwotnie było na gramie.

Świat jeszcze nie zdziadział do końca :). Zamówienie złożone. Wysyłka 8 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy kupię tę grę. 160 zł mógłbym wyłożyć jednorazowo (przy bardzo ubogim wydaniu, niestety), ale jeżeli ma wyjść kilkanaście dodatków, to nie wiem, czy warto inwestować w chociażby podstawkę. Dziwią mnie kretyńskie wypowiedzi pracowników Maxis, którzy podniecają się, że wywalili z gry edytor roślinności, aby wydać to jako dodatek (w Polsce pewnie dystrybuowany pudełkowo, w cenie oscylującej w okolicach 70 zł). Strzał ostrzegawczy w stopę, śmiech na sali. Nie widzę sensu kupowania okrojonej gry, do tego w cenie niespełna dwukrotnie wyższej niż standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2008 o 21:07, Melchah napisał:

www.lideria.pl - Spore po 119zł, co przy połączeniu z wysyłką pocztą i przedpłatą daje
sumę 130zł, czyli tyle, ile pierwotnie było na gramie.


Hmmm 119 + 10 zl za wysylke no to 130 a w innych sklepach (m.in na gram.pl) cena waha sie od 139zl-159zl
why ? ;>

Nic tylko brac i nie pytac ;P
Spore mimo wszystko bedzie rewolucja, a kolejne dodatki napewno SPORo do gry wniosa wiec ja tam nie zalowalbym kasy na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tylko podstawkę kupie. Reszta mi wisi, bo pewnie zrobią tak jak do simsów 8739573957393785 dodatków, m.in. Spore: Fabryka Mleka Sojowego, Spore: Fabryka Mielonych z Marmoladą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować