Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Spore - nadchodzi rewolucja?

1172 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2008 o 18:57, Tomicha napisał:

Mam pytanie. Czy w razie kupienia Fabryki Stworów obowiązuje jakaś zniżka na Spore?


Wydaje mi się, że powinna być, jednak głowy nie daję. Jest to "promocja" wymyślona przez EA i powinna być niezależna od sklepu w którym kupisz SPORE. Mnie przy zakupie poproszono o zatrzymanie paragonu i gdy kupię SPORE ( w tym samym sklepie oczywiście) będę miał zniżkę o tą sumkę, czyli w sumie fabrykę stworów mam gratis w takim wypadku ;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 16:09, mtobi napisał:

Ehh te oceny mnie podpaliły strasznie.. Ale będe twardy. EA pokazało czarno na białym,
że zależy im wyłącznie na kasie, kasie i jeszcze raz kasie. Naprawdę, rzygać mi już się
chce od tej firmy i tym jak rozmieniają na drobne każdą dobrą produkcję. Kupię sobie
jak stanieje, albo używkę, albo kij wie gdzie. Nie mam zamiaru im aż tyle płacić, niech
się cmokną :/

Przeczytaj całą recenzję, najlepiej w Clicku! Autor porównuje grę do takich produkcji jak Diablo czy World of Warcraft. Według recenzenta gra jest jedną z najlepszych gier w historii. Zatem kupuję zwykłą edycją, dodatki - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 10:50, ArekForn napisał:

ja się martwię żeby spore nie poszło w ślady the sims, a na pewno pójdzie. Już widzę
to dodatki...

Pójdzie, pójdzie. Sam Maxis to zapowiedział.

Dnia 25.08.2008 o 10:50, ArekForn napisał:

Ale podstawkę sobie kupię ;-)

Nie tylko Ty masz takie podejście... :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leje na ich dodatki to by mi przez myśl nie przeszło. Chodzi o samo chociażby zawyżanie ceny. Pierwszy raz w życiu ciągnie mnie do pirata i to nie po to, żeby sobie pograć, ale żeby zrobić na złość EA. Ściągnąć, skopiować i rozprowadzać. Tak jak po aferze Metallici z Napsterem (wiele osób mówiło, że każdą ich nast. płytę ściągną i rozdadzą znajomym). Ale tego nie zrobię, poczekam cierpliwie, aż stanieje, a zlość wyładuję na worku treningowym z naklejonym logiem EA. I basta nic mnie nie nakloni do zmiany decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 12:33, elu15 napisał:

> ja się martwię żeby spore nie poszło w ślady the sims, a na pewno pójdzie. Już
widzę
> to dodatki...
Pójdzie, pójdzie. Sam Maxis to zapowiedział.
> Ale podstawkę sobie kupię ;-)
Nie tylko Ty masz takie podejście... :].


Podstawkę kupie, ale nie będę szalał i nie kupie kolekcjonera, jeśli będzie, a będzie na 90%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2008 o 16:32, ArekForn napisał:


Podstawkę kupie, ale nie będę szalał i nie kupie kolekcjonera, jeśli będzie, a będzie
na 90%

JA napewno kupie spore i szczerze kupilbym EK ale takowej po prostu nie ma :/ to skad ta pewnosc ze bedzie na 90% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 17:12, MichalixPL napisał:

JA napewno kupie spore i szczerze kupilbym EK ale takowej po prostu nie ma :/ to skad
ta pewnosc ze bedzie na 90% ?


Jest coś w stylu EK - nazywa się Edycja Galaktyczna(czy Kosmiczna), w Polsce można ją dostać chyba tylko w Empiku.

http://www.empik.com/spore-edycja-kosmiczna-pc-mac-multimedia,prod3090035 ,p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2008 o 17:14, Ufo2 napisał:


Jest coś w stylu EK - nazywa się Edycja Galaktyczna(czy Kosmiczna), w Polsce można ją
dostać chyba tylko w Empiku.

http://www.empik.com/spore-edycja-kosmiczna-pc-mac-multimedia,prod3090035 ,p

O tej edycji slyszalem ale nie sadzilem ze jest to takie EK... cienizna jezeli chodzi o zawartosc... jednak kupie podstawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja Galaktyczna to jest swego rodzaju Edycja Kolekcjonerska, tylko tak nazwana aby pasowała do "klimatu" gry ;) Ja już zamówiłem EG ;) ale dodatków nie będę kupował, wydaje mi się ze jak chcą wypuszczać dodatki to podstawka powinna być sporo tańsza, ale to jest jednak EA, u nich aby jak najwięcej zarobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 19:18, Bonus1 napisał:

Edycja Galaktyczna to jest swego rodzaju Edycja Kolekcjonerska, tylko tak nazwana aby
pasowała do "klimatu" gry ;) Ja już zamówiłem EG ;) ale dodatków nie będę kupował, wydaje
mi się ze jak chcą wypuszczać dodatki to podstawka powinna być sporo tańsza, ale to jest
jednak EA, u nich aby jak najwięcej zarobić..

Ja dodatki zakupie jezeli naprawde SPORO do gry wniosą, ale mam nadzieje ze tak szybko tych dodatkow nie ujrzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 18:06, moonman napisał:

gdzie trzeba zapisywać pliki PNG ze stworkami ze spore.com żeby pojawiły się w Fabryce
Stworów?


np. na pulpit, a potem przeciagnac i upuscic na okno programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 11:42, Arkadiusz napisał:

> gdzie trzeba zapisywać pliki PNG ze stworkami ze spore.com żeby pojawiły się w
Fabryce
> Stworów?

np. na pulpit, a potem przeciagnac i upuscic na okno programu


tak wlasnie robie, mam SPORE w oknie - przeciagam plik PNG w trybie budowy lub malowania - ale nowy stwor sie nie pojawia... (mam Vista 64bit)

moze ktos mi lopatologicznie napisac jak zaladowac te stwory z neta (pliki PNG)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

daje jeszcze zalacznik, zeby bylo wiadomo jak przeciagam..
po przeciagnieciu NIC sie nie dzieje...
probowalem w roznych trybach. itd. i nic :(

sry za drugi post - ale opcja modyfikuj nie pozwala na dodanie zapomnianego zalacznika

20080826120808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować