Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Spore - nadchodzi rewolucja?

1172 postów w tym temacie

On Cię w jakiegoś wała robi, tu się wkłada

C:\Documents and Settings\bartek.BARTEK-34AB665B\Moje dokumenty\Moje dzieła SPORE\Stwory

Wszystko oczywiście zależy od twojej nazwy itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 12:30, zerohunter napisał:

On Cię w jakiegoś wała robi, tu się wkłada

C:\Documents and Settings\bartek.BARTEK-34AB665B\Moje dokumenty\Moje dzieła SPORE\Stwory


tak robilem na poczatku, ale tez bez skutku.
cos tam w FAQ na oficjalnej pisza z czyszczeniem pamieci.
trudno, jeszcze pokombinuje

dzieki za rady, pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 12:30, zerohunter napisał:

On Cię w jakiegoś wała robi, tu się wkłada

C:\Documents and Settings\bartek.BARTEK-34AB665B\Moje dokumenty\Moje dzieła SPORE\Stwory

Wszystko oczywiście zależy od twojej nazwy itd:)



http://eu.spore.com/sporepedia/

Chcesz zabrać stwora do fabryki?

• Kliknij prawym przyciskiem myszy na miniaturce stwora.
• Zapisz obrazek na dysku.
• Przeciągnij obrazek z pulpitu do fabryki stworów
• I już! Stwór jest w fabryce.

20080826221648

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 00:25, moonman napisał:

patcha??? jest patch do Spore FS?
gdzie?

Jest. Do triala i pełnej wersji, zajmuje ~90MB.

Oficjalny spis poprawek:
* Improved thumbnail resolutions for saved creatures.
* Added five new animations, recorded when creating animated GIFs in Test Drive Mode.
* Fixed a randomly occurring system hang.
* Fixed a crash associated with EADM.
* Creatures no longer disappear from the Sporepedia when the save flow is interrupted.
* Corrected the Audio buzzing found on systems with nForce2 integrated audio.
* Updated Spanish and Polish readme files.
* Updated the EULA found in the installer.
* Integrated the newest save creature .png.
NOTE: This allows creatures PNGs made with Spore to be drag-and-dropped into the Spore Creature Creator. Spore Creature Creator players who do not patch will not be able to drag-and-drop PNGs created in patched versions of the Spore Creature Creator or Spore.
* Improves overall stability.

Trial:
http://tnij.org/bpl2

Full:
http://tnij.org/bpl3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ziomek za patcha, juz go zasysam, nawet nie wiedzialem ze bedzie :P

A jak ktos jeszcze PRODUKUJE w Spore FS to niech da komentarze na moim profku: Purek

Dajcie swoje nicki, tez powystawiam komenty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick: predatorszarak
Jak bede miał czas to ci skomentuje.
Ja kupuję EK, bo uważam, że 20zł pomiędzy tą edycją, a standardową to nie jest dużo.

EDIT:

> > Mam pytanie. Czy w razie kupienia Fabryki Stworów obowiązuje jakaś zniżka na Spore?
>
>
> Wydaje mi się, że powinna być, jednak głowy nie daję. Jest to "promocja" wymyślona przez
> EA i powinna być niezależna od sklepu w którym kupisz SPORE. Mnie przy zakupie poproszono
> o zatrzymanie paragonu i gdy kupię SPORE ( w tym samym sklepie oczywiście) będę miał
> zniżkę o tą sumkę, czyli w sumie fabrykę stworów mam gratis w takim wypadku ;)
> Pozdrawiam


A w jakim sklepie kupowałeś?? (jaka sieć: Empik? Saturn? MM?) Bo mi nic takiego nie mówili, a w EMPIKU kupowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 15:11, Draxvoxdor napisał:

A do czego potrzebna Ci ta informacja? Boisz się że zrobią zabezpieczenie i będziesz
musiał kupić?;P


Szczerze mówiąc, wydaje mi się że wręcz przeciwnie :D Kolega damos123 myśli o oryginale. Otóż piraci nie za bardzo się interesują zabezpieczeniami, bo wiadomo: "crack się zawsze znajdzie". Ja mam zamiar kupić oryginał i też się zastanawiam, czy będę musiał trzymać płytę cały czas w napędzie i niszczyć czy (nie daj boże) będzie mi się robić co jakiś czas weryfikacja przez net (jak w przypadku Mass Effect) itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. mam pytanie do osób śledzących informacje o spore (ja niestety nie znam wszystkich): czy w pełnej wersji spore będzie zawarta fabryka stworów? czy też muszę kupić ją oddzielnie? i czy będzie jakieś wydanie, które będzie zawierało FS w sobie (np edycja kolekcjonerska)? proszę o szybką odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabryka Stworów będzie Ci całkowicie niepotrzebna... To tylko edytor wycięty z gry i wypuszczony ku uciesze tłumów ( chociaż nie całkiem, bo już w dniu premiery SPORE, dzięki niemu możemy ściągnąć z netu dziesiątki tysięcy sporków zrobionych przez innych graczy: takie ułatwienie dla twórców)

Kurcze, właśnie czytam, w wymaganiach : "internet: wymagane połączenie z internetem"
Miało być tak, że bez netu gracze nie będą po prostu mieć sporków od innych, ale wychodzi że wymagane, cokolwiek by to znaczyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, otóż mam pytanie, czy w Spore zostanie zastosowane zabezpieczenie ograniczające ilość instalacji? Bo pamiętam, że gdzieś przeczytałem o tym, że Spore ma mieć podobne zabezpieczenia do tych z Mass Effect, i chciałem się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 16:42, RavenSoul napisał:

Kurcze, właśnie czytam, w wymaganiach : "internet: wymagane połączenie z internetem"
Miało być tak, że bez netu gracze nie będą po prostu mieć sporków od innych, ale wychodzi
że wymagane, cokolwiek by to znaczyło...

Głupio trochę, bo jak będę chciał gdzieś zabrać laptopa to nie pogram sobie, bo neta będzie potrzebowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować