Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Spore - nadchodzi rewolucja?

1172 postów w tym temacie

Chłopie, Ty to masz nerwy ze stali ^_^ Jak by mi wpadła dziś w łapki gra na którą 2 lata czekałem, to przynajmniej na parę godzin cały świat przestaje się liczyć, a Ty sobie lekturę czytasz jak SPORE na biureczku leży i czeka ? :p Podziwiam...szczerze ;)
Ja niestety jeszcze dwa dni będę sie szamotał a w piątek z rana do sklepu na piątym biegu i w końcu się nacieszę.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 14:40, Draxvoxdor napisał:

Oo, to można już kupić? Cenę chyba jakoś przeżyję i też sobie zamówię ;P


No na ten moment to nie za bardzo można. W sklepie gram.pl jest: dostępność za 1 - 5 dni. Ja dlatego dzisiaj dostałem, bo wczoraj rozsyłali wszystkim, którzy zamówili w pre-orderze. A co najśmieszniejsze, ja złożyłem zamówienie w poniedziałek, we wtorek wysyłka, środa paczuszka u mnie. To jest szybkośc, mogę cieszyć się grą, której premiera dopiero jutro czy tam w piątek ^^

RavenSoul
Co tu dużo mówić... matura. A że zmieniły się standardy i już w tym roku będzie obowiązywał III tom ''Nad Niemnem'' i ''Quo Vadis'', to trzeba nadrabiać. Spore poczeka jeszcze te 3 godzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, że już niektórzy mają Spore''a u siebie. Jednak mnie dalej dręczy pytanie, czy te zabezpieczenia zastosowane w Spore ograniczają ilość instalacji na kilku różnych komputerach w tym samym czasie, czy całkowicie ograniczają (czyli po instalacji i deinstalacji kilka razy już nie można zainstalować). Pytam się dlatego, bo zabezpieczenia Spore''a mają być takie same jak Mass Effect''a (który jeśli dobrze kojarzę ograniczał ilość instalacji ogólnie), a w Internecie znalazłem info (przynajmniej tak je zrozumiałem), że Spore ogranicza ilość instalacji, ale do kilku komputerów w tym samym czasie. Sorry, że się tak rozpisałem (i tak męczę :p), ale mam nadzieję, że ktoś zrozumie o co mi chodzi i odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już zasiądziesz i troszkę pograsz, to nie zapomnij się podzielić pierwszymi wrażeniami z gry i czy wszystko ok ( żadnych problemów i bugów na starcie)
heh,czytanie wrażeń innych ludzi powinno mnie utrzymać w równowadze psychicznej przez te dwa dni ^_^
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Empiku już wczoraj było do kupienia Spore. Zwykła edycja oraz kolekcjonerska. Nie kupiłem bo drogo, a do tego nie wiem czy uda się aktywować przed piątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 17:36, raist_ napisał:

U mnie w Empiku już wczoraj było do kupienia Spore. Zwykła edycja oraz kolekcjonerska.
Nie kupiłem bo drogo, a do tego nie wiem czy uda się aktywować przed piątkiem.


Hmm.. chyba muszę sprawdzić u siebie, ale wątpie, bo pamiętam że tak było z GTA4 i niestety Empiki w W-wie bardziej terminów przestrzegają :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem już trochę ponad dwie godziny. Narazie jestem już przy końcu fazy stwora. Nasz postęp w danej fazie określa pasek na dole ekranu, coś jak pasek doświadczenia w erpegach. ''Doświadczenie'' zdobywamy zabijając daną liczbę stworów określonego gatunku lub nawiązując z nimi sojusze. Zaprzyjaźnianie się wygląda w ten sposób, że podchodzimy to jakiegoś stworka i ''zagadujemy'', następnie musimy naśladować jego ruchy, klikając np. w taniec, urok, śpiew. Na planecie jest masa innych gatunków, róznie do nas nastawionych. Ich gniazda na mapie są zaznaczone znakami zapytania. Nowe elementy dla stworka znajdujemy czasem przy przedstawicielach innych gatunków, jednak większość odkryjemy przy wszelkich szczątkach, porozrzucanych na planecie. Kiedy zdobędziemy trochę punktów DNA, czy jak to się tam nazywa, możemy rozwinąć swój gatunek. Szukamy partnerki, odprawiamy tańce godowe (filmik, bezpośrednio nie bierzemy w tym udziału). Po kilku chwilach jest jajko, a my przenosimy się do już znanej fabryki stworów. No i jeszcze zapomniałem napisać jak to się wszystko zaczyna. Chyba już wszędzie napisano, że zaczynamy jako jakiś mały jedno czy kilkukomórkowiec. Uciekamy przed większymi stworkami, jemy mniejsze lub jakieś roślinki. Ale jakie to jest przyjemne! Wygląda świetnie i gra się świetnie, aż żal, że tak szybko się kończy, kwestia kilku minut. O wielu rzeczach zapomniałem, ale pisałęm szybko w czasie jedzenia kolacji. A teraz znowu granie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne Simsy, jak dla mnie nie warto czasu na to marnować a jak chcecie się pobawić w boga to zagrajcie w Black and White.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, właśnie wróciłem z Empiku z nową kupioną Edycją Kosmiczną gry Spore ;)

No to idę grać:P


@Rts-p -> zanim napiszesz bardzo mądry post, lepiej sprawdź dokładniej na czym polega gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 21:50, dur napisał:

ponawiam pytanie


Wygląda na to że serwery jeszcze są offline, gdyż ja nie mogę się zalogować.
Pewnie dopiero 5 odpalą :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 21:50, dur napisał:

ponawiam pytanie


opisz dokladniej w czym jest problem i jak wygladalo zalozenie konta bo wiekszosc osob jezcze gry nie ma i nie wie jak to dziala. Moze loginem jest np email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę nie w temacie ale jak czytam o spore to coraz bardziej mi się podoba :)
Grafika trochę dziecinna ale cóż, nie może być przecież idealnie.
Pytanie (dla mnie ważne) - ile godzin grania oferuje nam SPORE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować