Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Spore - nadchodzi rewolucja?

1172 postów w tym temacie

witam was. mam problem z gra spore. gra sie normlanie uruchamia dziala edytor i reszta ale jak wlaczam nowa gre to po obejrzeniu filmiku i rozwaleniu sie tego meteoru nie widac komorki (spora) ani zadnych roslin. Nic procz wody i jakiegos tam tla w glebi. Posiadam najnowsze sterowniki do karty graf. moj sprzet to: athlon x2 3800+, karta graf. Geforce 7600 gs, 2 gb ram ddr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może napiszesz do pomocy technicznej EA Poland bo chyba na forum nikt nie wie o co chodzi. Z tego co wiem, pisząc e-mail lub dzwoniąc do EA musisz podać im numer CD-Key swojej gry (ja tak podawałem przy BF2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko. Otóż jestem obecnie na fazie stworków i nie bardzo wiem jak zdobyć inne paszcze niż te mięsożerne (sporka mam ustawionego na mięsożernego, ale jeszcze w fazie komórki zdobyłem trąbkę i jest obecnie wszystkożerny, tylko dlaczego nie pojawiają mi się nowe "paszcze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 17:21, Hubi Koshi napisał:

Mam takie małe pytanko. Otóż jestem obecnie na fazie stworków i nie bardzo wiem jak zdobyć
inne paszcze niż te mięsożerne (sporka mam ustawionego na mięsożernego, ale jeszcze w
fazie komórki zdobyłem trąbkę i jest obecnie wszystkożerny, tylko dlaczego nie pojawiają
mi się nowe "paszcze".

Musisz zjadać stwory roślinożerne w takim razie. Przy tym który będzie oferował nowe rzeczy, przy nazwie będzie jakiś żółty symbol, chyba trójkąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 16:05, Zero Hunter napisał:

Jak w fazie stwora dodawać do stada inne osobniki?Chodzi mi o grupę którą można by atakować.

Podchodzisz do ziomala i próbujesz go oczarować tak samo jak inne - obce - stwory. Ze "swojakiem" zwykle się to udaje bez problemu. Oczywiście musisz być na wystarczającym stopniu rozwoju, żeby dołączyć "kolegę". Niekiedy można spotkać na swojej drodze stwory-samotników. Je również można oczarować podobnie jak inne (o ile taki nie jest już nastawiony agresywnie do Ciebie na starcie; wtedy jedynie syreni śpiew posiadany przez roślinożerców może takiego powstrzymać przed atakiem i można podjąć próbę oswojenia). Z racji sporej siły życiowej (na pewno większej niż przeciętny stwór) opłaca się mieć takiego w stadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, swój stwór może być bardziej przypakowany, ja nastawiłem takiego na max na atak i można było wyciąć wszystko poza legendarnymi(czy jakoś tak się one nazywały).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 21:27, Draxvoxdor napisał:

Czy ja wiem, swój stwór może być bardziej przypakowany, ja nastawiłem takiego na max
na atak i można było wyciąć wszystko poza legendarnymi(czy jakoś tak się one nazywały).

Epickimi.

Zależy jak kto gra i jaki akurat gatunek prowadzi. Nie każdy musisz tworzyć wyłącznie pod kątem ataku i jeśli akurat Twój gatunek jest powiedzmy, że przeciętny w walce, wtedy dołączenie samotnika czy dwóch jest niezłym pomysłem. Tym bardziej, że nie tylko w walce są mocarne. Również przy pokojowych spotkaniach sprawdzają się świetnie. A poza tym to zawsze milej mieć w stadzie takiego outsidera :).

Inną sprawa, że posiadanie stada złożonego z różnych gatunków pozwala przy okazji "zrobić" jedno osiągnięcie - "Ziomale" (oczywiście bez samotników też się je zrobi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić sobie grę, ale obawiam się, że się znudzę. Dlatego mam kilka pytań.
Co takiego przykuwa do tej gry?
Jakie zadania są w fazie drugiej(po fazie komórkowej)?
Czy nie odejdę od komputera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 20:30, line's napisał:

Chciałbym kupić sobie grę, ale obawiam się, że się znudzę. Dlatego mam kilka pytań.
Co takiego przykuwa do tej gry?


Fabryki,

Dnia 13.01.2009 o 20:30, line's napisał:

Jakie zadania są w fazie drugiej(po fazie komórkowej)?


Głównie zaprzyjaźnij się albo zabij ze stworami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 20:40, Zero Hunter napisał:

Fabryki,

Czyli? Czyli co, ta gra nie jest w ogóle ciekawa? ;]

Dnia 13.01.2009 o 20:40, Zero Hunter napisał:

Głównie zaprzyjaźnij się albo zabij ze stworami.

I co, są wciągające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 20:44, line's napisał:

> Fabryki,
Czyli? Czyli co, ta gra nie jest w ogóle ciekawa? ;]

Jest to ciekawe i przykuwające np. z kumplami albo dziećmi

Dnia 13.01.2009 o 20:44, line's napisał:

> Głównie zaprzyjaźnij się albo zabij ze stworami.
I co, są wciągające?

Noo;]


Tak

Niżej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 20:50, line's napisał:

> > > Fabryki,
Ale moment, fabryki czyli... tworzenie sporków itd?

Zadaj sobie trud poszukania recenzji w sieci, tudzież w prasie, obejrzyj video na youtube itd. bo informacje, które serwuje Ci forumowicz Zero Hunter być może są zabawne w jego kręgach, ale nie przybliżą Ci odpowiedzi na pytanie czy Ciebie ta gra może zainteresować. O tym możesz zadecydować tylko Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 13:55, line's napisał:

Oglądałem gameplay, podobało mi się, ja po prostu zadałem pytanie czy owa gra mi się
po tygodniu nie znudzi, jeśli nie to co takiego przykuwa do tej gry.

A skąd ktoś ma wiedzieć czy akurat Tobie się gra nie znudzi? Każda gra po jakiś czasie się nudzi, ta też. Jednym szybciej, drugim wolniej. Niektórzy potem wracają, niektórzy sprzedają.

Jeśli gameplay Ci się podobał to zaryzykuj i kup. Jest już narzędzie do deautoryzacji, więc można grę później odsprzedać bez problemów. Limit instalacji już nie obowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 15:53, Melchah napisał:

Jeśli gameplay Ci się podobał to zaryzykuj i kup. Jest już narzędzie do deautoryzacji,
więc można grę później odsprzedać bez problemów. Limit instalacji już nie obowiązuje.

O, to super.
Postanowiłem jednak kupić grę dopiero w kwietniu. Niedługo będe kupował Mirrors Edge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować