Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Spore - nadchodzi rewolucja?

1172 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2009 o 21:18, Rafcio03 napisał:

Czy da się pokonać mitycznego stwora w fazie stwora?


Nie:-) Musiałyby się na niego rzucić chyba wszystkie inne stwory z całej wyspy:-) za jego pokonanie w fazie plemienia można dostać nagrodę. Ale w fazie stwora już na pierwszy rzut oka widać kto tutaj rządzi...nie nie ty:-) Chyba że ktoś zna sposób na pokonanie takiego monstrum...ja jak grałem to na jego widok od razu uciekałem gdzie pieprz rośnie. Jakby co to niech ktoś sprostuje moją wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki "mały" problem. Otóż, gdy uruchamiam Spore i włącza się menu gry, co chwila jest taki mały lag, ok. 3 sekundowy, trafiają się dłuższe. To jeszcze nic. Włączam mojego stwora (faza plemienia) i chcę dodać mu ekwipunek (czyli włączyć edytor tych niby zbroi czy tam masek). Naciskam na ikonę hełmu w planiście plemiennym i nic. Muzyka leci (normalnie, nie powtarza się, jakby gra dalej leciała), myszka lata po ekranie jak poruszam, tylko jest zajebiaszczy LAG! Grałem w tą grę pół roku temu i teraz ją sobie chciałem odświeżyć. Od tamtego czasu mam taką samą konfigurację sprzętową (proszę się nie śmiać, nie należę do bogatych), poza:
-sterownikami, mam nowsze
-jedną kością RAM (256 jednej firmy na z drugiej)
Niekiedy też zamiast plansz mam wielkie, białe kwadraty.
Mój konfig:

AMD Athlon 3000+ 2.01 gHz
NVidia GeForce FX5200 128 mB
1.5 gB RAM

Neta też mam mniej więcej takiego samego, ale nie mam gry zarejestrowanej.
Proszę o pomoc, jak rozwiązać problem wrednych lagów (reinstall nie pomógł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 21:21, Piterixos napisał:

> Czy da się pokonać mitycznego stwora w fazie stwora?

Nie:-) Musiałyby się na niego rzucić chyba wszystkie inne stwory z całej wyspy:-) za
jego pokonanie w fazie plemienia można dostać nagrodę. Ale w fazie stwora już na pierwszy
rzut oka widać kto tutaj rządzi...nie nie ty:-) Chyba że ktoś zna sposób na pokonanie
takiego monstrum...ja jak grałem to na jego widok od razu uciekałem gdzie pieprz rośnie.
Jakby co to niech ktoś sprostuje moją wypowiedź.


A właśnie że się mylisz. Zrobiłem to :]
Dokładnie wyjaśniam jak.
Na początku wziąłem do grupy tak zwane "samotniki " 3. Dzięki nim zbiłem potworka do 700 hp. Później podprowadziłem go do gniazda i zbijałem mu hp. No i tak, aż do zabicia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 19:53, Rombacz napisał:

Neta też mam mniej więcej takiego samego, ale nie mam gry zarejestrowanej.
Proszę o pomoc, jak rozwiązać problem wrednych lagów (reinstall nie pomógł).

Ale gra jest zaktualizowana? Jeśli tak to popdejrzewam, że wina jest w sterownikach i to raczej karty dźwiękowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kość się nie przegrzewa, wyjmowałem każdą po kolei i próbowałem. Na wszystkich to samo. Kartę graficzną mam tylko jedną, więc nie sprawdzę...
Jestem w trakcie ściągania patcha 1.03.
Aha i jeszcze małe pytania o patche... bo przy instalowaniu patcha 1.01 wszystko dobrze, aktualizacje się instalują, ale przy końcu pisze coś że nie ma starego pliku, ale jest inny o tej samej nazwie i że nie może się instalacja dokończyć. O co znowu w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 16:38, witkab napisał:

A dostałeś jakąś premię za zabicie tego stwora?

Nic, bynajmniej grałem w to rok temu, ale raczej nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej grze najlepsza jest faza stwora i komórki ;] A reszty nie lubię :P Najgorsza jest faza kosmosu, chyba bite 7 dni po 6h (W ferie to było) i dopiero przeszedłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patche nie pomogły... Spróbuję z inną kartą (kupiłem od kumpla FX 5500 za 5 zł).
PS
A nie macie który czasem numeru rejestracyjnego do Parts Cute and Creepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz chcę się spytać coś dotyczącego fazy kosmosu, otóż:
Jak można szybko szukać jakiś planet? Bo wkurza mnie to jak jest quest to leć na planetę ... i zabij ...
A nie wiem gdzie są te planety tylko muszę szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz w filtrze zaznaczyć Cele misji. Systemy albo gwiazdy (punkty) orientacyjne będą obwiedzione kółkiem i będzie do nich prowadzić z miejsca nadania misji linia. W szybszy fizycznie sposób raczej się nie da, chyba że masz umiejętność Demon Szybkości.
PS
Już rozwiązałem moje problemy. Ale nadal proszę o numer seryjny do instalacji "Cute and Creepy Parts".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 16:50, Rombacz napisał:

Już rozwiązałem moje problemy. Ale nadal proszę o numer seryjny do instalacji "Cute and
Creepy Parts".

Jak numer seryjny? A gra wymaga skoro w pudełku nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol. Po prostu se ściągnąłem i pytam się, czy ktoś ma CD Key do instalacji. Nie czepiać się, bo pewnie połowa z was ma pirackie Spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 18:24, Rombacz napisał:

Lol. Po prostu se ściągnąłem i pytam się, czy ktoś ma CD Key do instalacji. Nie czepiać
się, bo pewnie połowa z was ma pirackie Spore.


Ja mam:

BANZA-PROPAG-OWANIE-PIRA-CTWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować