Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Spore - nadchodzi rewolucja?

1172 postów w tym temacie

Tez czytałem. Nie było tam nic czego bym się wcześnij nie dowiedział chociaż nie - parę nowalijek nowych się jednak dowiedziałem. Ogólnie polecam cały numer. A ci, którym nazwa Spore nie mówi zupełnie nic, moga się dowiedzieć więcej.

sekundka ----> nic się nie stało z tymi postami, to się czasem zdarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 19:39, szerszeń45 napisał:

Tez czytałem. Nie było tam nic czego bym się wcześnij nie dowiedział chociaż nie - parę nowalijek
nowych się jednak dowiedziałem. Ogólnie polecam cały numer. A ci, którym nazwa Spore nie mówi
zupełnie nic, moga się dowiedzieć więcej.

sekundka ----> nic się nie stało z tymi postami, to się czasem zdarza :)

Widać że sporo wiesz o tej grze....


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 19:59, sekundka napisał:

Widać że sporo wiesz o tej grze....


Wiesz... jeśli mnie coś naprawdę zaintryguje, próbuję to przejżeć na wylot. Tak było z HTMLem, Gothiciem, Civilization... Teraz Spore :)

Sorry za off-top

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 20:02, szerszeń45 napisał:

> Widać że sporo wiesz o tej grze....

Wiesz... jeśli mnie coś naprawdę zaintryguje, próbuję to przejżeć na wylot. Tak było z HTMLem,
Gothiciem, Civilization... Teraz Spore :)

Sorry za off-top

No to mam nadzieje że ten temat będzie się dalej rozwijał, a ty będziesz naszą skarbnicą wiedzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie dama życzy :)
Ja o Spore przeczytałem ostatnio zapowiedż w CD-Action i muszę przyznać że produkt ten jest bardzo ambitny i można się tylko obawiać, że ambicja przerośnie twórców i ich umiejętności a wtedy będzie kiepsko.Jednak ogólnie jestem nastawiony pozytywnie i mam nadzieje że gra będzie jeszcze lepsza niż ta co jest obecnie zapowiadana i stanie się punktem odniesienia do innych produkcji wydawanych na komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 21:01, Probos napisał:

Ja o Spore przeczytałem ostatnio zapowiedż w CD-Action i muszę przyznać że produkt ten jest
bardzo ambitny i można się tylko obawiać, że ambicja przerośnie twórców i ich umiejętności
a wtedy będzie kiepsko.Jednak ogólnie jestem nastawiony pozytywnie i mam nadzieje że gra będzie
jeszcze lepsza niż ta co jest obecnie zapowiadana i stanie się punktem odniesienia do innych
produkcji wydawanych na komputer.


Cóż, ja też jestem nastawiony pozytywnie, szczególnie po obejrzeniu filmiku z targów E3. Ale nie ukrywam, że chodza po moim ciele pewne wątpliwości :), więc nie wiem czy firmie takiej jak Maxis można uznać. Wystarczą mi cztery litery, aby się o tym przekonać S.I.M.S - oby to nie było na miarę takiego tytulu. Bo gra moze rownie monotonnie i durnie wyjść :/. Eh, oby...wszystko poszlo po dobrej mysli :)

A czy ktos moze zdradzic wymagania sprzętowe gry? Czy jeszcze nic nie wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo nic o wymaganiach czy wersji demo, ale spokojnie do premiery jeszcze pół roku. Do tego czasu już powinniśmy się dowiedzieć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 08:54, Woko11 napisał:

Gra wygląda ładnie-bajecznie i wymagania będzie pewnie miała SPORE :D

Może tak może nie :) Wszystkiego dowiemy się "w swoim czasie"... Choć mam nadzieję, że nie bedzie zabijać kompa jak chociażby taki Gothic :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 09:01, Woko11 napisał:

Gothic zabija kompa??!! Pierwsze słyszę!

Mówię o moim kompie ;] Może faktycznie złe porównanie. "... jak chociażby najnowszy Ghost Recon" :P Tak lepiej? ;] Choć po screenach można wywnioskować, że gra będzie miała raczej średnie wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie strasz mojego kompa! Na samą myśl o Ghost Recon sam się resestuje! :) Oby miała średnia tak jak Simsy 2 San Andreas. <---Dziwne porównanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gra nie będzie rewolucją tylko ewolucją tego co już powstało.
Będzie się grało dość przyjemnie ale wydaje mi się że na dłuższą mete będzie nużyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też się się zdaje, że ta gierka może być całkiem super, a może i więcej niż super. Ta gierka coś mi przypomina, ale nie będe głośno tego mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować