Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Spore - nadchodzi rewolucja?

1172 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2006 o 15:12, Pyton01 napisał:

wie ktoś kiedy będzie premiera gierki???

W CDA piszą, że w "II kwartale 2007". Pozostaje cierpliwie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co była pierwszy raz na tegorocznym E3, nie ma takiej możliwości żeby gra ukazała się w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 17:30, WorldWar3PL napisał:

Dopiero co była pierwszy raz na tegorocznym E3, nie ma takiej możliwości żeby gra ukazała się
w tym roku.

Była również na E3 2005. Teraz pokazano grę na tych prestiżowych targach ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dorwałem świeżo upieczonego CDA. Zapowiedź interesująca - zapowiada się na prawdę na rewolucję :D. Nie mogę się doczekać kiedy ulepie własnego stworka i będę później w raz z nim i całą jego cywilizacją podbijać wszechświat! :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym Wy tu widzicie rewolucje :/ Ja co najwyżej widze tu tylko ewolucje. I mogę się założyć że gra będzie w końcu nużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewolucję może nie, ale zapowiada sie naprawdę dobra gierka. Jeżeli o mnie chodzi, to ja najbardziej nie moge się doczekać możliwości samodzielnego tworzenia stworków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dobra może być, ale mnie nie isnteresuje :P
Tylko 3 gry z E3 mnie zainteresowały a mianowice Crysis (boskie) Splinter Cell Double Agent (kocham tą serie) i Gears of War. No dobra jeszce Ut 2007 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 22:34, PAPISHON napisał:

Tak dobra może być, ale mnie nie isnteresuje :P
Tylko 3 gry z E3 mnie zainteresowały a mianowice Crysis (boskie) Splinter Cell Double Agent
(kocham tą serie) i Gears of War. No dobra jeszce Ut 2007 :)

To dlatego, że wolisz inny rodzaj rozrywki. Ja wolę strategie i gry, w których trezba się wykazać sprawnością umysłu oraz kreatywnością. Spore może być rewolucją, choć nie musi. Fani takich gier na pewno czekają z niecierpliwością. Ty - skoro nie chcesz - nie musisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 22:34, PAPISHON napisał:

Tak dobra może być, ale mnie nie isnteresuje :P
Tylko 3 gry z E3 mnie zainteresowały a mianowice Crysis (boskie) Splinter Cell Double Agent
(kocham tą serie) i Gears of War. No dobra jeszce Ut 2007 :)

no GoW rządzi naprawdę! tak w ogule to zapraszam na moje tematy o Gears of War i Cysisie, co do spore to bardzo mnie cieszy wizja boga :)) ewolucja gatunków coś wspaniałego, podobne to B&W ale po stokroć lesza:) szkoda że ma tak bajkową grafikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naszła mnie myśl czy w Spore bezdie można stworzyć skrzydlate stworzenia, które będą mogły zawładnąć wszechświatem. Z przyczyn mi tylko znanych zrobiłbym szerszenia :) Jednak naszła mnie obawa, że jeśli coś takiego nie będzie mozliwe bedą nam to serwować w dodatkach do gry. Spore: Władca Przestworzy? Jako dodatek? Przecież twórcami są ci sami co robili The Sims a ilość dodatków do tej gry mnie przeraża. Czy czeka nas to samo ze Spore. Mam nadzieję, że nie i że tylko dramatyzuję jak zwykle :)

Pozdro ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 09:50, szerszeń45 napisał:

> Tak dobra może być, ale mnie nie isnteresuje :P
> Tylko 3 gry z E3 mnie zainteresowały a mianowice Crysis (boskie) Splinter Cell Double
Agent
> (kocham tą serie) i Gears of War. No dobra jeszce Ut 2007 :)
To dlatego, że wolisz inny rodzaj rozrywki. Ja wolę strategie i gry, w których trezba się wykazać
sprawnością umysłu oraz kreatywnością. Spore może być rewolucją, choć nie musi. Fani takich
gier na pewno czekają z niecierpliwością. Ty - skoro nie chcesz - nie musisz :)

Nie szykuj się na dużą dawkę strategicznego myślenia... Coś mi mówi, że wszystkie etapy strategiczne będą mocno uproszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 18:23, Dyzio Diablo napisał:

Mnie ciekawi jak wyglądać będzie toczenie wojen :) czy będzie powiedmy 3 rodzaje jednostek
czy też będzie można tworzyć własne itp.

Pewnie będzie mozna korzystać z gotowych wzorów (to dla leniwych), ale chyba gdzieś była mowa, że bedzie można i do tego uzyć edytora. To juz się zapowiada fajnie bo mozna by zrobić unikatowe jednostki bojowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 19:06, Abi Dalzim napisał:

A to nie będzie tak, że walczymy tylko tym rodzajem stworka (jadnym), który stworzymy w fazie
"życia inteligentnego"?

Tak, ale w poźniejszych fazach gry, nasz stworek będzie wstanie wytwarzać machiny wojenne by podbić planetę. O to mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować