Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Spore - nadchodzi rewolucja?

1172 postów w tym temacie

Nie mogę się już doczekać tej gry :)
Wydaje mi się że ostatni etap rozgrywki czyli podbijanie kosmosu może w końcu znudzić, tak jak simsy, w kółko to samo. O to się w Spore najbardziej obawiam, że będzie monotonna po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że będzie rewolucją :) Osobiście nienawidzę Simsów, ale Spore będzie to gra dla mnie obowiązkowa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 18:09, Draxvoxdor napisał:

Mozna grac na singlu, jest tez moliwosc gry przez neta.


Będzie tylko singel -(chyba)
a połączenie z netem będzie potrzebne bo rasy które wymyślisz będą wysyłane na serwer i puszczone dla reszty graczy to znaczy będą grały jako twój sąsiad albo przeciwnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie znaki na ziemi i niebie mówią o roku fiskalnym 2008 ale czy ktokolwiek orientuje się kiedy będzie faktyczna premiera gry bo jest powiedziane że jakoś kwiecień, maj zostanie wydana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 16:06, Ecko09 napisał:

Jak dla mnie ten Spore to kolejna odmiana tych przeklętych simsów. Tylko, że o ufolach, a nie
ludziach.


Też tak to widzę, jednak coś w tym tytule będzie musiało być, skoro taką rewolucję zapowiadali :) Ale przynajmniej gra wygląda zabawniej, niż Simsy... No nic poczekajmy jeszcze do tego Maja, byleby tylko premiery nie przełożyli :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na pierwszy rzut oka kolejne simsy w innej postaci jednak tu będzie można grać chyba przez sieć więc może być ciekawie.
Na rewolucje bym nie liczył będzie, to raczej gra trochę inna niż wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to będą bardziej złożone Sims w wykonaniu dziwnych stworków. Kilka dosyć rozbudowanych etapów, których przejście zajmuje średnio 20min -30min -1godz - 2godz - nieskończoność zapowiada się nieźle. Mam nadzieję, że nie będzie tak jak z Sims 2. Wydadzą tonę dodatków, które mało dają, a poza tym niektóre są takie same tyle że w cenie ok 100zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 15:45, KBM napisał:

dają, a poza tym niektóre są takie same tyle że w cenie ok 100zł!



Nie jestem fanka simsów, ale to co powiedziałeś to kompletna głupota....

"niektóre są takie same tyle że w cenie ok 100zł!" <--???
Taki same napewno nie są. Każdy dodatek były inny. Nowe ubrania, przedmioty i przede wszystkim sposób rozgrywki. Własny biznes - możliwośc prowadzenie sklepu itp. Na studiach - możliwośc wyjechania na studia....
Według ciebie to to samo?
100zł? Każdy dodatek był po około 80zł.
A co do Spore. To kolejny głupi pomysł... Coś czuje, że ta "super" gra będzie kosztowała ok. 130zł.....
Nie warto. Zresztą te opóźnienia w premierze dobrze dla gry nie wróżą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 15:53, 332 napisał:

A co do Spore. To kolejny głupi pomysł... Coś czuje, że ta "super" gra będzie kosztowała ok.
130zł.....
Nie warto. Zresztą te opóźnienia w premierze dobrze dla gry nie wróżą....


A moze właśnie wprostprzeciwnie. Może opóźniają premierę bo chcą mieć wszystko dopięte na statni guzik żeby nie musieć tony patchy wydawać i żeby nie było narzekań ze połowa gry jest niedopracowana. Z jednej strony dobry ruch, z drugiej niektórzy nie lubią czekać, z trzeciej im dłużej czekasz tym bardziej chcesz. Mimo wszytsko(jeżeli tylko wymagania pozwolą) grę kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ta gra nie będzie crapem. To nie jest w stylu Maxis. Ja obecnie zastanawiam się, ile miejsca na twardzielu będzie ona zajmować.
Co do ceny, jeżeli spełnią 80% obietnic, to i tak 130zł za tak rozbudowaną gre... oby jej nie uprościli :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 15:53, 332 napisał:

> dają, a poza tym niektóre są takie same tyle że w cenie ok 100zł!


Nie jestem fanka simsów, ale to co powiedziałeś to kompletna głupota....

"niektóre są takie same tyle że w cenie ok 100zł!" <--???
Taki same napewno nie są. Każdy dodatek były inny. Nowe ubrania, przedmioty i przede wszystkim
sposób rozgrywki. Własny biznes - możliwośc prowadzenie sklepu itp. Na studiach - możliwośc
wyjechania na studia....
Według ciebie to to samo?
100zł? Każdy dodatek był po około 80zł.
A co do Spore. To kolejny głupi pomysł... Coś czuje, że ta "super" gra będzie kosztowała ok.
130zł.....
Nie warto. Zresztą te opóźnienia w premierze dobrze dla gry nie wróżą....

[/sarkazm] A jak Ci się podoba takie podejście -> lepiej wydać raz 130zł na jedną, konkretną i rozbudowaną grę z ambicjami niż n-razy 80zł na głupoty w stylu wysyłanie wirtuludków na studia, dodanie paru ciuchów czy grzebyka i wykałaczki, żeby wirtuludek miał czym w zębach podłubać. To dopiero głupie pomysły, a jednak... mają wzięcie :]
[/sarkazm off]

A na poważnie: mam nadzieję, że Spore dostarczy znakomitej rozrywki strategiczno-zręcznościowo-logiczno-ekonomicznej (bo z opisów wychodzi, że Wright ma naprawdę wielkie ambicje co do tego tytułu) i mam nadzieję, że uda im się to zgrabnie połączyć w całość. Do czasu jej ukazania się tytułu na rynku nie będę tu wyrokował czy będzie kiepski, bo to idiotyzm. Mam nadzieję, że będzie świetną zabawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 18:52, Melchah napisał:

[/sarkazm] A jak Ci się podoba takie podejście -> lepiej wydać raz 130zł na jedną, konkretną
i rozbudowaną grę z ambicjami niż n-razy 80zł na głupoty w stylu wysyłanie wirtuludków na studia,
dodanie paru ciuchów czy grzebyka i wykałaczki, żeby wirtuludek miał czym w zębach podłubać.
To dopiero głupie pomysły, a jednak... mają wzięcie :]
[/sarkazm off]



Jakoś mało gier które tyle kosztowały i były dobre... Airborne, Carbon....
Ja wogóle nie trawie gier EA. No może Battlefieldy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ogłosili że Spore będzie miał premierę 7 września na całym świecie.


EA AND MAXIS TO SHIP SPORE IN SEPTEMBER

Redwood City, CA - February 12, 2008 - Get ready for the next Big Bang this fall! Electronic Arts Inc. (NASDAQ: ERTS) and Maxis today announced that Spore™, the highly anticipated game from the creators of The Sims™, will be available at retailers worldwide the weekend of September 7. Spore will be available for the PC, Macintosh, Nintendo DS™, and mobile phones.

"The wait is almost over," said Maxis Chief Designer Will Wright. "We''re in our final stages of testing and polish with Spore, and the team at Maxis can''t wait to see the cosmos of content created by the community later this year."

Spore gives players their own personal universe in a box. Create and evolve life, establish tribes, build civilizations, sculpt entire worlds and explore a universe created by other gamers. Spore gives players a wealth of creative tools to customize nearly every aspect of their universe: creatures, vehicles, buildings, and even UFOs. Players can then seamlessly share their creations with the world or explore infinite new galaxies created by other gamers.

Consumers can visit www.spore.com to sign up for the Spore newsletter or check out all-new screenshots and video of the game. Members of the media can visit EA''s press site at www.info.ea.com for information about all of EA''s games.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować