Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Spore - nadchodzi rewolucja?

1172 postów w tym temacie

Najfajniejsze jest rozmnażanie :-) Ogólnie lubię gry w których przechodzi się np. od ery do ery ( Age of Empires, Empire Earth ) ale to przerosło moje najśmielsze oczekiwania - od bakterii do potęgi ? No no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 19:04, MarneusPL napisał:

o to mi wlasnie chodzilo, zeby ta prostota zostala, ale zeby klimaty bylo troche... mroczniejsze?


Pewnie w grze będzie rówinież mozliwość stworzenia czegoś mroczniejszego np. na wzór Aliena z AvP :) Takie Screeny mają pewnie na uwadze zmniejszenie limitu wiekowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie znalazłem coś takiego (na samej górze newsów)

"Game Critics Awards: Best of E3 2006 Winners
SPORE won Best Original Game, Best PC Game, and Best Simulation Game."

No, no :) Najlepsza oryginalna gra, najlepsza gra na PC i najlepsza symulacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 08:35, szerszeń45 napisał:

> o to mi wlasnie chodzilo, zeby ta prostota zostala, ale zeby klimaty bylo troche... mroczniejsze?


Pewnie w grze będzie rówinież mozliwość stworzenia czegoś mroczniejszego np. na wzór Aliena
z AvP :) Takie Screeny mają pewnie na uwadze zmniejszenie limitu wiekowego ;)


no jasne... ja stworze rase morderczych alienow, a tysiace innych graczy popsuja mi wizje wszechswiata swoimi rozowymi stworkami jak z "potworow i spolki":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co można przeczytać w gazetach i czsopismach należy wnioskować że to jednak będzie rewolucja. Takiej gry jeszcze nie było. SPORE będzie twożyć nowy gatunek. Tylko jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 11:47, pawlo131 napisał:

Z tego co można przeczytać w gazetach i czsopismach należy wnioskować że to jednak będzie rewolucja.
Takiej gry jeszcze nie było. SPORE będzie twożyć nowy gatunek. Tylko jaki?

Akurat najmniej martwiłbym się tym do jakiego gatunku będzie gra należec. Megasymulacja chyba dobrze obrazuje ogrom gry. Bardziej martwię się nad tym jak zostaną rozwiązane niektóre aspekty projektu. Może dowimy się czegoś więcej w najbliższym numerze CDA gdzie Spore jest tematem numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 11:57, el-coyote napisał:

Od dawna nie kupowalem CDA. Chyba specjalnie kupie dla Spore''a :). Tylko kiedy to dokladnie
wychodzi? :)

Dokładnie we wtorek 10.07.2005. Mówiąc po ludzku - jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 11:57, el-coyote napisał:

Od dawna nie kupowalem CDA. Chyba specjalnie kupie dla Spore''a :). Tylko kiedy to dokladnie
wychodzi? :)


jutro :-) znaczy się wtorek 11.07.2006 ... wywiad donosi --- kiosk o 6.00 otwierają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 11:39, szerszeń45 napisał:

> Czyli ta gra nie będzie od 16 lat... tylko od 18 :P :)
Uuuuu :) Ale ja się nie mam co martwić :D W 2007 juz bedę miał 18 lat ;]


A ja i tak w nią zagram ;]
Pomysł ciekawy, mam nadzieję, że gra dostanie odpowiedni budżet i odpowiednią ilość czasu. Już zbieram kasę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 12:20, Adham napisał:

/.../
Pomysł ciekawy, mam nadzieję, że gra dostanie odpowiedni budżet i odpowiednią ilość czasu. /.../


Co do budżetu gry to nie martwiłbym się o to. W końcu MAXIS nalezy do EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 12:56, szerszeń45 napisał:

> /.../
> Pomysł ciekawy, mam nadzieję, że gra dostanie odpowiedni budżet i odpowiednią ilość czasu.
/.../

Co do budżetu gry to nie martwiłbym się o to. W końcu MAXIS nalezy do EA.

ja z tego powodu raczej bym sie martwil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 19:15, Bartosz_Rain napisał:

ja z tego powodu raczej bym sie martwil

A wyjaśnisz dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście już nowy CDA?!!! Ten temat numeru jest po prostu miodzio...! Co prawda spodziewałem się że będzie więcej informacji bo większość z tego co jest tam napisane już wiedziałem. Ale są też tam nowe informacje więc warto kupić, a dla nowicjuszy którzy nie wiedzą wogóle co to za produkcja szczególnie polecam gra zapowiada się niesamowicie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście już nowy CDA?!!! Ten temat numeru jest po prostu miodzio...! Co prawda spodziewałem się że będzie więcej informacji bo większość z tego co jest tam napisane już wiedziałem. Ale są też tam nowe informacje więc warto kupić, a dla nowicjuszy którzy nie wiedzą wogóle co to za produkcja szczególnie polecam gra zapowiada się niesamowicie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupie CDA za jakies 1-2. Bo w obecnej sytuacji jestem bez grosza :-). Ale i tak wiem, że warto kupić dla takiej gry gazetkę, więc nie musisz się chwalić, że już zdążyłeś przeczytać Sekundka :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować