Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Spore - nadchodzi rewolucja?

1172 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2008 o 22:33, Draxvoxdor napisał:

Dali ci gratis do przesyłki?;P Mi raz tak dali homeworlda. Ale to pudełko miało już pare
lat i w dodatku gra nie działała xD


Mój tata dostał gratis w firmie. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 15:34, Emillo2 napisał:

jak Spore to i spora cena, ponieważ EA podniosła z 139,90zł na 159,90zł czy to nie zdzierstwo?


160zł za grę..... SZOK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, i np. przez to będzie więcej piratów tej gry, tak to może by ktoś kupił, ja kupię jak będzie poniżej stówy, najwyżej się z kumplem zamienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam, kupię i tak, nowatorskie projekty należy wspierać (i branżę PC, to w końcu exclusive) a poza tym, to jedna z najlepszych gier, jakie teraz wychodzą. Szkoda tylko, że to EA i nie ma EK ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kula w kształcie planety. W środku płyty z materiałami dodatkowymi i soundtrackiem. Dorzucane Fabryka Stworów osobno i jakaś figurka ze stworem z artów promocyjnych. Do tego jakaś koszulka/smycz/podkładka/ i ładny, kolorowy artbook. Osobiście, kupiłbym takie coś beaz mrugnięcia okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 18:23, mtobi napisał:

Gdyby cedep wydawal, by pewnie była jakaś EK, to w końcu duża i oczekiwana premiera.
Ale nie u EA :/

EK Spore''a? Nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą ci napisałem, jak ja sobie to wyobrażam. Poza tym, czemu nie? W czym Spore jest gorszy od innych gier, że nie zasługuje na EK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 18:53, mtobi napisał:

Przed chwilą ci napisałem, jak ja sobie to wyobrażam. Poza tym, czemu nie? W czym Spore
jest gorszy od innych gier, że nie zasługuje na EK ?

Ale co byś chciał w takiej kolekcjonerce ujrzeć? Pudełko plasteliny? Koszulkę Spore?
edit: sorry, nie przeczytałem twojego poprzedniego posta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Spore podobno zamiast EK jest "Galactic Edition", w USA w sklepie "GameStop" jest do nabycia, o dziwo jak czytałem sama "GE" nie zawiera gry, choć w jednym serwisie (polskim) było napisane że gra jest (więc ja sam już nie wiem ;P) a w skład dochodzi DVD z materiałem „making of”, film dokumentalny National Geographic pt. „How to Build a Better Being”, plakat w klimacie Spore, artbook w twardej oprawie i coś, co nazwano Galactic Handbook. Ja zwlekam cały czas z zamówieniem Spora, bo mam cichą nadzieję że w PL wyjdzie EK lub GE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie tak dawno dostałem maila ze sklepu gramowego, że Spore w promocji po 119zł. Wciągnąłem gierkę na listę zakupów, bo czekam na nią długo i niecierpliwie. A tu wracam z urlopu, zerkam do sklepu, żeby zamówienie przedpremierowe złożyć i... kubeł zimnej wody na głowę.

Panie i panowie z EA, 160zł to masa pieniędzy. Naczytaliśta się na forach pochlebnych postów czekającej klienteli i zwęszyliście kasiorę, no to ciach w górę o 20 złociszy. Wasze prawo, nie ma to jak wydoić ile się da, ale ja podziękuję. Spore wypada z listy zakupów na czas bliżej nieokreślony, bo za tę cenę niejedną solidną kolekcjonerkę już w życiu widziałem.

Czekam też na Dead Space, i też niecierpliwie. I serce mnie boli kiedy pomyślę, że to też EA wydaje, bo może kolejna gierka poczeka parę latek na zejście na niższy pułap cenowy.

Żałuję tylko, że nie dałem się skusić na zakup Spore nieco wcześniej, kiedy jeszcze był po 119zł. Wtedy zwyżka ceny by mnie nie sięgnęła. Ale cóż, to tylko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę tą nową cenę i powiem tylko tyle: hahahaha! PC to nie konsole by gry kosztowały tyle ile sobie żądają. :) Mogą dać i 200 złotych czy 300, na jedno wyjdzie, a ludzie i tak grać będą, cóż z tego że alternatywnie? A mnie ta cena odstrasza więc Spore podziękuję do momentu aż... chociaż nie. Nie mam czasu się w to bawić, a po demku specjalnie nic wielkiego się nie zaprezentowało. Czyli... dziękuję za czas oczekiwania EA na Spore, a teraz w nagrodę gry nie kupię. :)
Takie zagrania tępić należy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 18:15, mtobi napisał:

A tam, kupię i tak, nowatorskie projekty należy wspierać (i branżę PC, to w końcu exclusive)
a poza tym, to jedna z najlepszych gier, jakie teraz wychodzą. Szkoda tylko, że to EA
i nie ma EK ;/


czy Ty na pewno masz świadomość kogo wspierasz kupując gry EA?
to jest firma która kupuje studia po to, żeby je rozwiązać a nabyć prawa do tytułu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 21:12, Melchah napisał:

Jeszcze nie tak dawno dostałem maila ze sklepu gramowego, że Spore w promocji po 119zł.
Wciągnąłem gierkę na listę zakupów, bo czekam na nią długo i niecierpliwie. A tu wracam
z urlopu, zerkam do sklepu, żeby zamówienie przedpremierowe złożyć i... kubeł zimnej
wody na głowę.

Panie i panowie z EA, 160zł to masa pieniędzy. Naczytaliśta się na forach pochlebnych
postów czekającej klienteli i zwęszyliście kasiorę, no to ciach w górę o 20 złociszy.
Wasze prawo, nie ma to jak wydoić ile się da, ale ja podziękuję. Spore wypada z listy
zakupów na czas bliżej nieokreślony, bo za tę cenę niejedną solidną kolekcjonerkę już
w życiu widziałem.

Czekam też na Dead Space, i też niecierpliwie. I serce mnie boli kiedy pomyślę, że to
też EA wydaje, bo może kolejna gierka poczeka parę latek na zejście na niższy pułap cenowy.

Żałuję tylko, że nie dałem się skusić na zakup Spore nieco wcześniej, kiedy jeszcze był
po 119zł. Wtedy zwyżka ceny by mnie nie sięgnęła. Ale cóż, to tylko gra.

Zgadzam się z Tobą, chociaż wątpię czy "Panie i panowie z EA" tutaj zaglądają. Kupiłem (a niech mnie) kolekcjonerkę Crysisa za podobną kasę... co za lipa, za ok 50 PLN otrzymałem dostep do amfibii w multi. Boję, że Spore wyjdzie za ok 180, a potem co 3 m-ce dodatki po 80 PLN z paroma nowymi animacjami, czy komponentami... chyba więc też sobie Spora odpuszczę, mimo tego, że zapłaciłem 20 PLN za Fabrykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym namyślę dołączam się do osób które za sprawą wspaniałej taktyki EA gry nie kupią.

Tak więc dzięki EA za zaoszczędzone pieniądze i czas jaki zapewne spędziłbym przy tej grze. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować