Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Spore - nadchodzi rewolucja?

1172 postów w tym temacie

Mówiłem to już kilka razy, lecz powtórzę to znów, zapowiada się rewolucja i ewolucja:) (oczywiście jeśli twórcy nic nie schrzanią) ale mam wielką nadzieje że wszystko będzie fajnie a być może dostaniemy więcej niż zamierzaliśmy dostać, a wtedy to już by był óbardzo fajnie!:) Szkoda tylko że premiera dopiero w 2007:( ale wole żeby była ukończona niż jakaś niedorobiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie coś jak niezły RTS z wbudowanymi klockami lego... tylko z lepszymi możliwościami :)
Na długo mnie ta gra raczej nie zatrzyma, ale pewnie będzie przyjemna... taka miła odmiana
Też się boję nadmiernej "simsowatości"

Właśnie, jak to będzie z rozgrywką, bo niepewność mnie zżera... O co chodzi z tymi potworkami robionymi przez innych graczy? To będzie jakiś multiplayer/MMO, czy single player z możliwością tworzenia jednego wszechświata grając różnymi stworkami na przemian, wedle uznania.

Czy to jest rewolucja, trudno powiedzieć... Rewolucją będzie ma pewno pierwszy RPG wyświetlany jako hologram... albo taki, który wczytuje dane o osobie, tworzy jej dokładną kopię i pozwala rozwijać wirutalnego siebie ;] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 21:41, Monastor napisał:

To będzie coś jak niezły RTS z wbudowanymi klockami lego... tylko z lepszymi możliwościami
:)
Na długo mnie ta gra raczej nie zatrzyma, ale pewnie będzie przyjemna... taka miła odmiana
Też się boję nadmiernej "simsowatości"

Właśnie, jak to będzie z rozgrywką, bo niepewność mnie zżera... O co chodzi z tymi potworkami
robionymi przez innych graczy? To będzie jakiś multiplayer/MMO, czy single player z możliwością
tworzenia jednego wszechświata grając różnymi stworkami na przemian, wedle uznania.

Czy to jest rewolucja, trudno powiedzieć... Rewolucją będzie ma pewno pierwszy RPG wyświetlany
jako hologram... albo taki, który wczytuje dane o osobie, tworzy jej dokładną kopię i pozwala
rozwijać wirutalnego siebie ;] :P


To o czym tu napiisałeś będzie jakąś wielką rewolucja ale ta gierka i tak moim zdaniem będzie rewolucją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co można przeczytać w internecie i gazetach na temat SPORE należy sądzić ,że to będzie gra przełomowa. CZy tak będzi? Trzeba czekać aby się dowiedzieć:( Szkoda że tak długo:((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 21:41, Monastor napisał:

Właśnie, jak to będzie z rozgrywką, bo niepewność mnie zżera... O co chodzi z tymi potworkami
robionymi przez innych graczy? To będzie jakiś multiplayer/MMO, czy single player z możliwością
tworzenia jednego wszechświata grając różnymi stworkami na przemian, wedle uznania.


z tego co widzialem w googlowej telewizji to dane o twoich stworkach/budowlach beda wysylane na serwer, beda tez wysylane informacje o twoim sposobie gry (czy jestes agresywny, jak szybko sie rozwijasz technologicznie, itp)
serwer bedzie gromadzil te dane od wszystkich graczy, a potem odsylal tobie tak dobrane zestawy danych zeby stworzyc godnych ciebie wrogow (ktorzy beda sterowani przez komputer, ale na podstawie informacji o sposobie gry gracza ktory je zaprojektowal)

wiec gra bedzie typowym single play, ale z wirtualnymi odpowiednikami zywych ludzi

chyba wymysla dla tego jakas marketingowa nazwe np. MVMO - Masive Virtual Multiplayer Offline :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co na ten pomysł powiedzą gracze bez dostępu do Neta? :) Ale pomysł mi się podoba. Mam nadzieję, że mimo to gra nie bedzie do działąnia wymagała połączenia z Netem, choć akurat dla mnie to nie jest problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 18:09, szerszeń45 napisał:

Ciekawe co na ten pomysł powiedzą gracze bez dostępu do Neta? :)

Ostatecznia ta gra jest tworzona w cywilizowanym świecie w którym dostęp do neta jest w miare powszechny :-P. Co do samej gierki to mniam mniam zapowiada sie strasznie ciekawie, szczególnie że lubie gierki pokroju Cywilizacji i Master of Orion :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 18:13, Hubi Koshi napisał:

> Ciekawe co na ten pomysł powiedzą gracze bez dostępu do Neta? :)
Ostatecznia ta gra jest tworzona w cywilizowanym świecie w którym dostęp do neta jest w miare
powszechny :-P. /.../

Chodzi mi o to czy to już się zaczynają gry, wymagające Neta do działania (nie mówie MMOxyz). Był HL teraz Spore? :) Było by miło (i pewnie bedzie) jeśli ta gra bedzie sama ściągać dane o ile nie odbędzie się to kosztem graczy nie posiadających połączenia z Siecią. Choć nawet w naszej opóźnionej Polsce ma Internet coraz większa grupa ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 18:25, sekundka napisał:

No i co ten temat jakoś tak ucichł? :(

Nie wiem dlaczego ucichł ... ;] Może się zacznie rozkręcać jak bedzie bliżej premiera :P

Dnia 27.08.2006 o 18:25, sekundka napisał:

PS.szerszeń45 fajne scrrenki

Dzięki. Więcej jest na www.spore.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje tej gry, to jest najlepsza gra targow i wogle ja wzsyscy jakos podziwiaja ale co w niej fajnego? ze jakis kosmitow sie po planteach ustawia to ma byc najlepsza gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 03:47, SD4HJ napisał:

/.../


Może dlatego, że wolisz inny rodzaj rozrywki. Pewnie wolisz gry akcji itp. My czekający na coś co możemy SAMI stworzyć i poprowadzić to by rządziło wszechświatem jest wystarczającym powodem by była to najlepsza gra targów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o niej reportaż w CDA. Gra naprawdę dobrze się zapowiada. Najbardziej podoba mi się pomysł stworzenia swojego własnego organizmu i prowadzenie go przez kolejne fazy rozwojowe... od zarodka do imperium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na wasze posty, na screeny i inne rzeczy, no i chyba również będę czekał na tą grę. Może dostąpi zaszczytu miejsca na półce obok g3 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować