Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Spore - nadchodzi rewolucja?

1172 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2008 o 13:18, Draxvoxdor napisał:

Nie, na średnim... To jest mniej-więcej tak:
Easy ---- musisz być po 8 piwach żeby tego nie przejść
Medium ---- Musisz się bardzo starać żeby nie przegrać, nawet jak ci się tnie.
Hard ---- Da się (!) przegrać, jeśli totalnie coś schrzanisz, albo masz 10 fps (pokaz
slajdów).


Mój wniosek pochodził z tej ilości życia statku (7500), bo grając na najwyższym miałem chyba maksymalnie 1500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak zlokalizowałem groksów to jest koniec gry? Ot są sobie groksowe z uber statkami i nie da się ich pokonać, więc cel reszty twojej gry to tłuczenie innych planet."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 18:11, Draxvoxdor napisał:

A jak zlokalizowałem groksów to jest koniec gry? Ot są sobie groksowe z uber statkami
i nie da się ich pokonać, więc cel reszty twojej gry to tłuczenie innych planet."


Ja naprawdę miałem 1500 życia statku i wcale nie było mi jakoś ciężko, przed chwilą sprawdziłem. A jako skończenie gry potraktowałem zdobycie ostatniej odznaki na pasku rozwoju tj, posiadanie maksymalnej liczby sprzymierzeńców. Do Groksów lecieć mi się nie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ;) Ja na średnim gram, bo komp mi się tnie i nie mogę żadnych manewrów robić przed rakietami ;/ Tzn, czasem tak mam że podlatuję do statku, ten do mnie strzela i komp się zacina, i dopiero jak działko rozwali te statki to jest ok ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym z celów gry (może nawet tym najważniejszym) jest dotarcie do centrum galaktyki, którego bronią właśnie Groksowie. Pokonać ich się raczej nie da, więc trzeba kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 20:50, SaraterWarrior napisał:

eee... mamy pierwszy dodatek do spore, czy mi się przewidziało?

Mamy. To znaczy ma wyjść. A zapowiedziany jest też drugi, nieco bardziej sensowny, zmieniający nieco rozgrywkę w fazie kosmicznej. Pierwszy ma wyjść w listopadzie, a drugi na wiosnę 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 12:18, Draxvoxdor napisał:

Do samego centrum czy do groksów?


Groksowie otaczają centrum, żeby do niego dotrzeć trzeba się przez nich przebić. Centrum galaktyki to jeden, jasny punk w samym centrum, a nie jakiś większy obszar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja tam niszczyłem groksów planeta po planecie, ale mają ich trochę za dużo więc mi się nie chciało ;P Potem dolecę do centrum, nie powinno być z tym problemów, doładowywać się będę na planetach podbitych ;q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie najtaniej kupić ten dodatek Śmieszne/Straszne do Spore?
musze kupic, bo mlody sobie zazyczyl w liscie do sw. mikolaja ;/

w necie wychodzi mi wirtus 39,99 PLN + przesylka
bo gram.pl jak zwykle 44,90 zł + 5wPLN + przesylka

a ile stoi w MM i innych saturnach?
jak na razie wygrywa empik.com z odbiorem osobistym w lokalnym empiku 40,49 zł

a może gdzieś dorzucają jakieś gadżety czy coś w tym stylu (tak jak to było w przypadku premiery podstawki)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem gdy zaktualizuje grę to gra się nie uruchamia tylko pojawia się taki komunikat:


Runtime Error!

Program: C...

This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.
Please contact the application''s support team for more information.

Przed aktualizacją nie było problemu, jedyny sposób by znowu móc uruchomić grę to reinstalacja gry, ale nie mogę jej aktualizować bo problem znowu się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 15:22, Draxvoxdor napisał:

Powiedz mu że mikołaj nie istnieje, a ten dodatek to badziewie bo praktycznie NIC nie
dodaje do rozgrywki :P Najtaniej :)



mikolaj szczesliwie dotarl 6 grudnia i moj syn (siedmiolatek) - jest zachwycony dodatkiem
BTW: kupowalem w empik.com 40zl - taniej nie znalazlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy najnowszy patch do gry usuwa limit instalacji na jednym komputerze? Spore na swoim blaszaku instalowałem już dwa razy, a gra na dysku jeży odłogiem już ponad miesiąc i nie jest mi, jak na razie, potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 18:39, lewak napisał:

Czy najnowszy patch do gry usuwa limit instalacji na jednym komputerze? Spore na swoim
blaszaku instalowałem już dwa razy, a gra na dysku jeży odłogiem już ponad miesiąc i
nie jest mi, jak na razie, potrzebna.


czy usuwa to nie wiem, ale limit obecnie to 5 instalacji na różnych kompach.
na jednym i tym samym podobno nie ma ograniczeń.

poza tym EA wypuściło na dniach narzędzie deautoryzacyjne tzn. kasujące wpisy na serwerze o ilości instalacji.
więcej tu: http://eu.spore.com/whatisspore/article.cfm?id=32537

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować