Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Spore - nadchodzi rewolucja?

1172 postów w tym temacie

A ja mam troszeczke inne pytanie. Czy obecne pudełkowe wersje gry nadal mają limit instalacji? Bo kupowanie gry trzyrazowej mi nie pasuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 15:26, RobixMaster napisał:

A ja mam troszeczke inne pytanie. Czy obecne pudełkowe wersje gry nadal mają limit instalacji?
Bo kupowanie gry trzyrazowej mi nie pasuje :(

Wszystkie wersje spore posiadają - było to przyczyną pobicia rekordu świata w ilości nielegalnych kopii.
Na szczęście twórcy wypuścili narzędzie do deautoryzacji i pozwalają zdjąć limit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, otóż siostra kupiła swoim chłopakom pełen pakiet Spore, tj podstawka + straszne i śmieszne + kosmiczne przygody... no i tu pytanie, czy instalacja dodatku automatycznie grę aktualizuje do najwyższej wersji, czy przed instalacją kosmicznych przygód trzeba wrzucić do gry manualnie patcha #5 ?

Generalnie chcę uniknąć instalacji gry z bugami [wiadomo, czasem instalka bez jakiegoś patcha w dodatkach potrafi w takich tytułach simo-podobnych namieszać, że hej]

Z góry dzięki za jakąkolwiek odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, wielki problem:
Gdy włączam Spore i wchodzę do nowej gry (faza komórkowa), to widzę tylko tło, nie ma mojego stworka, nie ma przeciwników, nie ma muszelek (tych pływających przeszkód), nie ma DNA :/ Jak to naprawić?
OS: Vista 32
RAM: 3 giga
Grafa: Intel 4 Series Chipset Family (jakoś tak)
Procesor: Intel Core 2 Duo T6400 2.00 GHz
Dzięki za pomoc z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z uruchomieniem gry Spore. Grałem w nią ostatni raz dawno temu. EADM zmienił się na Origin. Gdy chcę uruchomić grę ekran na chwile staje się ciemny, a potem wracam do pulpitu. Gry nie mogę zaktualizować, bo potrzebuję, żeby gra była zarejestrowana w Origin. Jednak nie mogę tego zrobić, bo można tam rejestrować gry tylko z lat 2009 i dalej. Ja grę zakupiłem w 2008. Nie mam zielonego pojęcia, jak się za to zabrać. Specyfikacja sprzętu nie ma na to wpływu, gdyż już na nim w Spore grałem.

Pozdrawiam i liczę na pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tworzy się plik w notatniku, w którym najważniejsza część głosi, że:

[Exception info]
date: 07-14-11
time: 18.14.56
type: ACCESS_VIOLATION writing address 0x10c50000
address: 0x005a60b8 "C:\Gry\SPORE\Sporebin\SporeApp.exe":0x0001:0x001a50b8

[Call stack]

Nie mam pojęcia, co z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się kilka godzin kupionym w promocji Spore. O ile na początku było całkiem nieźle, to z czasem gra mnie zupełnie znudziła.

1. Mikroorganizm - bez szału, ale całkiem sympatyczny.
2. Gatunek lądowy - chyba najlepszy etap w całej grze, kierowanie jednym stworkiem, zdobywanie pożywienia, a zwłaszcza odnajdywanie nowych elementów i ewoluowanie organizmu dało mi dużo frajdy.
3. Plemię - największa wada - nie można już ewoluować, da się zmienić jedynie kolor, ale w sumie etap dał radę jako prosty RTS ze zdobywaniem surowca (pokarm) i podbijaniem okolicznych wiosek.
4. Cywilizacja - nuuuudy. Projektowanie budynków i pojazdów nie bawi tak jak tworzenie własnego organizmu, cała resztę etapu skończyłem tylko dlatego, by zobaczyć co będzie dalej.
5. Podbój kosmosu - i było jeszcze gorzej, odpuściłem sobie już po kilku misjach.

Ogólnie - gdyby twórcy skupili się na pierwszych dwóch, góra trzech etapach i popracowali nad ich rozwinięciem, gra pewnie by mi się znacznie bardziej spodobała. A tak jakoś mnie do niej nie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 11:26, Kadaj napisał:

Pobawiłem się kilka godzin kupionym w promocji Spore.



Ostatni etap, podbój kosmosu, został całkowiecie rozwinięty w jedynym, większym dodatku do gry. Jak on wygląda? Zdobywamy misje, które głównie są projektowane przez graczy z całego świata i lądujemy na planetach, biegając jak w etapie 2. Tylko zamiast ewolucji, zdobywamy to coraz lepszy sprzęt do zgładzania przeciwników. Całkiem to spoko wyszło, choć minus jest taki, że nie każdy potafi zaprojektować ciekawą planetę i zdarzało się, że wystarczyło zrobić dwa kroki aby ukończyć zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować