Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Spore - nadchodzi rewolucja?

1172 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2006 o 09:39, SwenG napisał:

A ja się obawiam że z tą grą będzie jak z Black&White2 dużo szumu a rezultat taki sobie...

oj, jak dla kogo - wlasnie pierwsza czesc b&w byla niezla - z drugiej zrobili rtsa pod publike kozystajac z dobrej nazwy. spore bedzie nietypwe - i w tym moja nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 09:39, SwenG napisał:

A ja się obawiam że z tą grą będzie jak z Black&White2 dużo szumu a rezultat taki sobie...

Black & White 2 był jak dla mnie super zrobiony, tylko ten dodatek taki nie zabardzo udany był :(
A ze Spore będzie moim zdaniem nie rewolucją tylko ewolucją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 19:53, Pyton01 napisał:

Kiedy dokładnie ma wyjść gierka???

News z CDA 10/2006: "SPORE NAJWCZEŚNIEJ W LIPCU. Spore rozczarowanie zgotował fanom swej twórczości Will "The Sims" Wright informacją, że Spore, jego kolejny rzeczywiście rewolucyjny projekt, do skutku dojdzie dopiero "w drugiej połowie przyszłego roku"". Tak, więc należy poczekać jeszcze trochę dłużej . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 21:56, Pyton01 napisał:

A czy gra będzie dostępna w sklepie gram.pl?

Raczej wątpie w to. Grę robi Maxis, a więc najprawdopodobniej polskim dystrybutorem gierki będzie EA Poland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 20:45, szerszeń45 napisał:

> A czy gra będzie dostępna w sklepie gram.pl?
Raczej wątpie w to. Grę robi Maxis, a więc najprawdopodobniej polskim dystrybutorem gierki
będzie EA Poland.

czyli tak czy inaczej gierke kupisz na gram.pl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie, nazwijcie mnie świrem, ale od dawna nurtuje mnie pewne pytanie, dotyczące rewolucyjnego edytora postaci.

Zastanawiam się, czy za jego pomocą można stworzyć na przykład... gołą kobietę? Albo człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 17:59, Graszczur napisał:

Zastanawiam się, czy za jego pomocą można stworzyć na przykład... gołą kobietę? Albo człowieka?


Przecież Kobieta to też człowiek :P.
Być może będzie to możliwe - myślę jednak, że Will zdecyduje się na jakieś ograniczenia edytora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 17:59, Graszczur napisał:

Zastanawiam się, czy za jego pomocą można stworzyć na przykład... gołą kobietę? Albo człowieka?

Hehe, ciekawa koncepacja ;). Jednak uważam podbnie jak KrisK91, że MAXIS zdecyduja się na pewne ograniczenia i pewnie człowieka (zwłaszcza gołego) stworzyć się nie da, ale kto tam wie. Przekonamy się jak juz gra wyjdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 11:00, PAPISHON napisał:

A ze Spore będzie moim zdaniem nie rewolucją tylko ewolucją.

xD. W jakim sensie? Bo przecież gra w Spore będzie właśnie polegać na ewolucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 19:14, Graszczur napisał:

> A ze Spore będzie moim zdaniem nie rewolucją tylko ewolucją.
xD. W jakim sensie? Bo przecież gra w Spore będzie właśnie polegać na ewolucji

Ja zakładając wątek miałem na mysli że gra będzie rewolucją wśród gier ogólnie, a pan PAPISHON stwierdził, że gra będzie ewolucją rozwiazań z innych gier. Zaś sama gra polega na ewolucji organizmów i doprawadzenie ich do dominacji nad innymi gatunkami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, nadchodzi rewolucja i to Sporaaaa :) Sam pomysł na tą produkcje, jest już czymś niebywałym jak dla mnie i gdy czytałem zapowiedz w CDA, wiedziałem, że muszę to mieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować