Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Spore - nadchodzi rewolucja?

1172 postów w tym temacie

Czytałem o tej gierce w CDA, najlepsze było to, że jak zobaczyłem te... różowe obrazeczki z temacie Numeru to mi szczena opadła. :D
W każdym razie ta gra to naprawdę rewolucja, jeżeli będzie naprawdę dobrze zrobiona to... ilość rozwiązań jakimi możemy grać za każdym razem jest wręcz nieskończona. :) Czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też czekam na tę grę. Zapowiada się fenomenalnie. Dodatkowo wydawcą jest EA, a co za tym idzie gra powinna być dostępna tutaj.

Niedawno na uczelni miałem referat o grach komputerowych i o niej wspomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OOOOrany właśnie obejrzałem filmik zapowiadający tą grę. Ale nabrałem ochoty żeby w nią zagrać. Z necierpliwością czekam na wydanie. Może kiedyś wyjdzie po polsku?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż gra zapowida się zajefanie, od jednokomórkowca po ogromne miasta. A gdzieś czytałem ,że żeby przejść całą gre potrzeba 67 lat XD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się conajmniej dobrze :) . Chętnie zagram.
Współczuje i zazdroszcze cierpliwości osobie grającej w "Spore" niecałe 70 lat (chciałbym być taki cierpliwy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w końcu ta giera u nas wyjdzie?W necie piszą,że w lutym miała wyjść a tymczasem mamy już marzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze mam wątpliwości co do jakości głośno reklamowanych gier przed premierą. ciekawe co z tego wyjdzie, na razie mam nadzieję, że zrobią dobrą grę. Chociaż rewolucji nie ma co oczekiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opcja galaktyczna mi się podoba. Zwłaszcza motyw z pozostawianiem ''monolitu'' na planecie, który doprowadzi do rozwoju życia tam istniejącego.

Ciekawe kiedy premiera. Póki co niestety cisza w tym temacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 19:31, czerwonypies napisał:

Moim zdaniem Spore może byc fajny: takie Simsy w wymyślonym świecie, możliwośc pokierowania
fantastycznom stworem.

To antyreklama z tymi Simsami!! Spore to bedzie swietna gra-nie da sie uniknac porownan z The Sims jednak trzeba ich unikac jak ognia. Gra bedzie znakomita- edytor daje niezapomniane mozliwosci rozwoju a pomysl z rozwojem stworow poprzez "zrzucaniu" przedmiotow. Zapowiada sie niezla zabawa!!

PS Wejdzcie na moj gramsajt :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 19:21, grand10pelu napisał:

Jak zawsze mam wątpliwości co do jakości głośno reklamowanych gier przed premierą. ciekawe
co z tego wyjdzie, na razie mam nadzieję, że zrobią dobrą grę. Chociaż rewolucji nie ma co
oczekiwać.

Jak to nie ma co oczekiwac??? Wielka galaktyka stoi przed graczem otworem!! (wiem wiem znow dalem sie omamic tworcom gry :PP) I nie zrzedz wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 00:09, MetAtroN napisał:

W sumie z Simsami tę grę łączy tylko nazwisko producenta. Bo cała reszta jest z zupełnie innej
bajki.



Sam producent nazwał tę grę Simsami o większym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje że nie pozornie gra wydaje się rozwinięta i super rozbudowana a co było z simsami?
Now właśnie nie były idealne niby symulator miał być życia a simsy bez dodatku polegały jedynie na zaspokajaniu podstawowych potrzeb,spaniu i chodzenie d o pracy no i związku z partnerem. dużo dodatków wyszło do simsów właśnie dlatego że prace nad nimi powinny trwać z 10lat aby powstał produkt godny zainstalowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować