Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Spore - nadchodzi rewolucja?

1172 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2007 o 14:54, MetAtroN napisał:

Ale raczej warto :D

Zapowiada się bardzo ciekawie, ale wiele sobie obiecywałem też i o ParaWorld a efekt wyszedł taki sobie. Mam nadzieję, że twórcom uda się to dobrze zrobić, a widać po filmikach, że koncepcje są zrealizowane bardzo dobrze, screeny wyglądają extra.
Wypada poczekać do premiery wtedy oceni się co wyjdzie z tego bardzo ambitnego projektu swoistej symulacji ewolucji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mateo jeśli już to jest napisane, a nie piszę ;) Jeśli chodzi o grę to zapowiada się nieźle, nie można nie brać pod uwagę, że gra wychodzi spod rąk (przepraszam jeśli się pomylę) Willa Wrighta, czyli twórcy legendarnych Simso-podobnych gier. Jest na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nic się nie popsuje i gra u nas wyjdzie w wyznaczonym czasie, bo jak nie..
A tak ogólnie to szykuje się niezła gierka. Mi najbardziej spodobał się pomysł z ewolucją stworzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej w Spore interesuje mnie tryb gry przez neta , w którym konkuruje sie innymi graczami .
Mam na dzieje że ta gra sie uda ponieważ szkoda byłoby stracić taki dobry pomysł na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 22:46, Jojti napisał:

Najbardziej w Spore interesuje mnie tryb gry przez neta , w którym konkuruje sie innymi graczami
.
Mam na dzieje że ta gra sie uda ponieważ szkoda byłoby stracić taki dobry pomysł na grę.


Proble, w tym ,że gry przez net nie będzie. Oczywiście będziesz mógł podłączyć się do sieci wtedy program ściąga wszystkie zapisane cyliwizacje (stworzone przez innych graczy) do twojego kompa a póżniej na podstawie twojego stwora dobiera odpowiednie stwory innych graczy do twojego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest z tą grą?Miała być wydana w lutym ''07 a tymczasem ani widu ani słychu o niej :/ Czy ktoś wie coś na temat daty premiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 19:05, delfo napisał:

Mam nadzieję, że nic się nie popsuje i gra u nas wyjdzie w wyznaczonym czasie, bo jak nie..
A tak ogólnie to szykuje się niezła gierka. Mi najbardziej spodobał się pomysł z ewolucją stworzeń.

A ja Spore nadzieję wiążę z edytorem stworzonek. Jeśli wierzyć słowom Wrighta, ma on być idealny, genialny, perfekcyjny etc :P Na pewno ciekawe kreatury w nim powstaną. :)
Coraz bardziej zaczyna mi się to całe Spore podobać, ale nie słyszałam jeszcze jakiejś konkretnej daty premiery. Ktoś cos wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 15:21, Magwisienka napisał:

A ja Spore nadzieję wiążę z edytorem stworzonek. Jeśli wierzyć słowom Wrighta, ma on być idealny,
genialny, perfekcyjny etc :P

Właśnie. Jeśli wierzyć :)

Dnia 24.03.2007 o 15:21, Magwisienka napisał:

Na pewno ciekawe kreatury w nim powstaną. :) Coraz bardziej zaczyna mi się to całe Spore podobać, ale nie >słyszałam jeszcze jakiejś konkretnej daty premiery. Ktoś cos wie na ten temat?

Zajrzałem do moich archiwialnych CDA i wyszperałem, że pierwotna data premiery to II kwartał bieżącego roku. Zobaczymy czy obejdzie się bez poślizgów. A co do tego, co się komu najbardziej podoba. Ja największe nadzieje wiążę z silnikiem fizycznym. Żebym czego nie zrobił w edytorze, według Willa ma chodzić i to dosyć naturalnie. No cóż, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 10:06, Kryhuu napisał:

Zajrzałem do moich archiwalnych CDA i wyszperałem, że pierwotna data premiery to II kwartał
bieżącego roku. Zobaczymy czy obejdzie się bez poślizgów.

Raczej bez poślizgów się nie obejdzie... Jak niestety z większością gier... Ale IMO warto poczekać trochę dłużej, żeby dostać wspaniałą grę! Wiąże z nia duże nadzieje, więc panowie programiści... Do roboty! :P Possdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 10:06, Kryhuu napisał:

Zajrzałem do moich archiwialnych CDA i wyszperałem, że pierwotna data premiery to II kwartał
bieżącego roku. Zobaczymy czy obejdzie się bez poślizgów.

No właśnie w tym problem, że na pewno się nie obejdzie bez poślizgu, a na razie oficjalnej, w miarę aktualnej daty premiery nie znalazłam.
>A co do tego, co się komu najbardziej

Dnia 07.04.2007 o 10:06, Kryhuu napisał:

podoba. Ja największe nadzieje wiążę z silnikiem fizycznym. Żebym czego nie zrobił w edytorze,
według Willa ma chodzić i to dosyć naturalnie. No cóż, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu...

Wright twierdzi, że 95% stworów wykreowanych przez graczy ma chodzić idealnie. Reszta to ponoć takie stwory, że nawet nie można sobie tego wyobrazić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu przeczytałem gdzieś(niestety nie pamietam gdzie), że premiera już się przesunęła... na sierpień tego roku. Mam nadzieje, że to już ostateczny termin, bo gra zapowiada się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 11:27, Magwisienka napisał:

Wright twierdzi, że 95% stworów wykreowanych przez graczy ma chodzić idealnie. Reszta to ponoć
takie stwory, że nawet nie można sobie tego wyobrazić :P

Ja będę próbował tworzyć potworki z gier, więc chyba można je sobie wyobrazić :) Ciekaw jestem jak wyglądałby Dragon albo Hydralisk ze Starcrafta, w takim pastelowym świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie lepsze niż simsy. Tylko mocne fanki simsów zostaną przy simsach bo Spore to naprawdę wielki tytuł. Tylko czekać a wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować