Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Unity: rewolucja francuska na dwóch nowych zwiastunach

14 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Ubisoft udostępnił dwa nowe materiały wideo prezentujące Assassin's Creed Unity. Pierwszy z nich skupia się na protagoniście, Arno, drugi wyjaśnia, w jaki sposób rozpoczęła się rewolucja francuska.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed Unity: rewolucja francuska na dwóch nowych zwiastunach" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widzę że The Escapist wysłało swojego redaktora w przyszłość i z powrotem :D Nie spodziewałem się, że tak długo E3 będą organizować... ani, że na tych E3 z przyszłości najlepszy będzie Unity - chyba, że to będzie wersja PC, która zostanie opóźniona :P

Co do samych zwiastunów: Podoba mi się ten drugi zwiastun. Mam nadzieję, że gra będzie dobra, ale zobaczę najpierw jakie będą opinie graczy, potem może kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nas nie okłamują informacją, że granie na "pałę" będzie jako tako "tępione" i ,że klimat Bractwa powróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko mój PC to pociągnął,gdyż nie uśmiecha mi się jeszcze zakup PS4,trochę za wcześnie,lepiej jeszcze z rok poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiasem mówiąc nie było tak jak większość ludzi sądzi i jak się często pisze że Ludwik XVI to despota ,korzystający tylko z luksusów ,kosztem klas niższych.Często stawał w obronie swego ludu (choć to również prawda że często nie) ,starał się przeprowadzić reformy poprawiające jakość życia zwykłych poddanych ,zreformować system podatkowy i gospodarkę, odbył podróż do Normandii rozmawiając ze zwykłymi ludźmi.Wszystko było jednak blokowane przez arystokrację i kler ,które obawiały się utraty wpływów , za co jak się potem okazało zapłacił także król.Podobnie było z Marią Antoniną.Nie była lubiana ,bo stała się z racji swojego pochodzenia ,wygodnym kozłem ofiarnym odnośnie fatalnej sytuacji w kraju.Często oczerniano ją nie tylko w mowie i piśmie ale również fingując różne skandale np:afera naszyjnikowa ,sprawa Petit Trianon, sprawy łóżkowe czy najprawdopodobniej słynny cytat o ciastkach.Historia nie jest czarno-biała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byle by niczego nie wycieli jak przy AC3 - trailery swoje, rozgrywka to co innego. :)
Osobiście bardzo liczę na tą część, zwłaszcza przez kooperację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować