Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Shovel Knight - recenzja

7 postów w tym temacie

Gra iście wyśmienita, polecam. Swoją drogą, chciałem zaznaczyć, iż OST z tej gry jest dostępny za darmo na portalu bandcamp.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 21:46, PAPISHON napisał:

Gra iście wyśmienita, polecam. Swoją drogą, chciałem zaznaczyć, iż OST z tej gry jest
dostępny za darmo na portalu bandcamp.com.


Serio? Ekstra. Dzięki za info! :)

Ja Shovel Knighta sobie zakupię prędzej czy póżniej, ale teraz czekam na Freedom Planet - podobny zamysł, tylko że bardziej podchodzące pod okres 16-bit, czerpiące sporo z Sonica i Megaman Zero i słodkie aż do bólu.

Grałem w demo, zbackowałem na Kickstarterze swego czasu, a teraz czekam na premierę w tym tygodniu. Czy Gram.pl zajrzałoby krytycznym okiem na ten tytuł? W mojej opinii, warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra iście wyśmienita, polecam. Swoją drogą, chciałem zaznaczyć, iż OST z tej gry jest
> dostępny za darmo na portalu bandcamp.com.

Wiesz chyba nie całkiem tak za darmo... bo z tego co ja widzę to jest raczej "podaj cenę jaką uważasz za stosowną" :D Więc jeśli wpiszesz 0 zł to tak masz za darmo ten soundtrack, ale moim zdaniem to trochę nie fair wobec twórców tej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie było fair, to ustawiliby sobie jakąś sztywną kwotę do zapłaty. Udostępnili OSTa za "co łaska" więc nie widzę żadnego problemu. Zresztą na bandcampie wiele kapel czy artystów tak udostępnia swoje dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mówienie o odpoczywaniu przy ognisku jako o nawiązaniu do Dark Souls, nie jest trochę przesadą :P?
Skoro już jesteśmy przy grach retro-podobnych... Niedawno wyszła na androida gra Wyward Souls. Bardzo przypomina gry z snesa, system walki podobny do tego z serii "Mana". Sama gra przypomina trochę tzw. rogaliki, bo jest trudna i polega na przemierzaniu podziemi bez dopuszczenia do własnej śmierci. Bardzo polecam, bo na androida jest co prawda mnóstwo gier, ale tak na prawdę nie wiele jest produkcji tak wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować