Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co w gramsajtach piszczy #100 - ważne zmiany i ogórkowy konkurs!

43 postów w tym temacie

Powiem szczerze: lepiej by było na gramsajcie. Potem nie ma problemu z wrzuceniem tego do podsumowania, a chcę w następnym tygodniu wraz z wynikami konkursu umieścić wszystkie Wasze wpisy z nim związane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2014 o 23:26, Muradin_07 napisał:

Powiem szczerze: lepiej by było na gramsajcie. Potem nie ma problemu z wrzuceniem tego
do podsumowania, a chcę w następnym tygodniu wraz z wynikami konkursu umieścić wszystkie
Wasze wpisy z nim związane :)

No jasne jasne, teraz bym wrzucił na gramsajt, a za kilka tygodni dopiero gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2014 o 01:13, PokerMorda napisał:

No nie spodziewałem się że poświęcicie mi cały akapit O_O
Dzięki!


Dziś akapit, juitro okładka, a pojutrze cały świat :)


Ja tam dalej myślę co by tu napisać, rozumiem do niedzieli mam czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co do akcji: to nie jest tak, że one nie były potrzebne. Były, bo gdyby nie one najprawdopodobniej
> nie rozpoczęłyby się prace nad nowymi gramsajtami. Każda inicjatywa, która ma na celu
> ożywić nieco społeczność gram.pl jest dobra i nie mówię tutaj o grupach użytkowników,
> a o każdym pomyśle użytkowników na rozruszanie community nie tylko gramsajtowego, ale
> i forumowego. Wiadomo - nie jest to łatwe, ale zawsze warto spróbować. Tym bardziej,
> że jednak razem w tym miejscu spędzamy sporo czasu i miło jest je współtworzyć :)

Odpadłam po uruchomieniu tego programu construct. Nie wiem co i jak... gdzie te postaci, bloczki, słupki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas jest do poniedziałku. Ze względu na wpisy konkursowe będzie mały wyjątek od reguły podsumowań, bo będą uwzględniane te z dwóch tygodni :)

@kasiabartek: tak samo miałem gdy ogarniałem kilka programów do tego typu spraw. Ale z czasem jak się krok po kroku wszystko robi to da się zrobić w tym coś fajnego, ale potrzeba sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam - próbuj! Zawsze napisać coś ciekawego można, później może zainteresuje to także innych i będziesz pisał częściej? Warto spróbować swoich sił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować