Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

30 sekund z The Last of Us to jak godzina z przeciętną grą

9 postów w tym temacie

Cos mi tu sciema pachnie na kilometr. Gra toz toz a na trailerze znowu tylko Cut-scenki z gry a zero gameplayu. Cos mi sie wydaje ze nie wiele bedzie sie roznila grafika od PS3 i nie chca tego po prostu pokazac. Tak jak pisalem wczesniej dla nowych posiadaczy konsoli Sony pozycja obowiazkowa, ja nie mam zamiaru drugi raz wydawac kasy za to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie, żeby zdarzyło im się odwalić manianę. To firma, która długo pracowała na swoją reputację. Wątpię, żeby mieli ją zmarnować teraz, w tak głupi sposób. Wierzę Michałowi Iwanickiemu, który tam pracował - powiedział, że widział grę w ruchu i jest 60fpsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami te tytuły newsów na gramie wywołują grymas śmiechu na twarzy. Przeca to ściema tak jak Cykada85 wspomniał. Dodali kilka tekstur ? polepszyli?. Naiwni kupcy się znajdą. Ciekaw jestem nakładu sprzedarzy. Chyba, że ktoś ma jakieś konkretne dane na rzeczy Bo za 30 sekund to oni zyskają X $ ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to również jest ściema. Przecież Naughty Dog dopiero co mówili, jakim koszmarem jest przenoszenie gry z PS3 na PS4, a teraz nagle gra ma cudownie działać w 1080p/60fps i posiadać podrasowane tekstury? No proszę was bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz chociaż w jakim kontekście to mówili? Bo widać, że nie.

Łopatologicznie wytłumaczę, żebyś zrozumiał:
Przeniesienie TLoU z PS3 na PS4 jest koszmarem, gdyż poprzednia wersja była stworzona i zoptymalizowana pod architekturę starej konsoli Sony, która jest całkowicie odmienna od tej, która jest w PS4 (x86 zamiast Cella, AMD GCN zamiast starej architektury od nVidii, która nie miała nawet zunifikowanych shaderów, zunifikowany RAM zamiast dwóch oddzielnych przestrzeni dla CPU i GPU).
I uwaga - koszmar=/=niewykonalne.

A dla tych, którzy uważają, że to ściema i gra nie będzie się wiele różnić od starej wersji na PS3:
http://blog.us.playstation.com/2014/07/16/hands-on-the-last-of-us-remastered/
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=856174

Zwłaszcza ten post:
http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=121266601&postcount=96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"30 sekund z The Last of Us to jak godzina z przeciętną grą"

O, miałem tak w szkole na fizyce. Siedziałeś minutę, a czułeś się tak jakby minęła godzina. Tyle że to nie oznaczało, że fizyka jest fantastyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2014 o 23:02, Henrar napisał:

A dla tych, którzy uważają, że to ściema i gra nie będzie się wiele różnić od starej
/.../

I na taki post czekałem. To są konkrety. Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować