Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Star Citizen planują wprowadzenie języków dla obcych z innych planet

21 postów w tym temacie

No, coby tylko ogrom produkcji ich nie przerósł...

Mamy do czynienia, albo z grą przełomową, która stworzy nowe universum (filmy, książki, komiksy, seriale może nawet)
...albo z genialnym wyciskaniem kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To konsole jeszcze kogoś obchodzą? Myślałem, że wszyscy już porzucili je za brak ciekawych exów oraz kłamstwa twórców o rzekomej mocy i jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2014 o 19:17, Reyer napisał:

To konsole jeszcze kogoś obchodzą? Myślałem, że wszyscy już porzucili je za brak ciekawych
exów oraz kłamstwa twórców o rzekomej mocy i jakości.


Niestety nie, plus dorabiają jakąś ideologie i komentują gry, które ich nie dotyczą. Zabawne w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh.... Chyba jestem nieuleczalnie alienofobem. A tak miło grało się w freelancer. Prawie żadnych obcych. Przynajmniej nie takich co gadać z nimi trza. Bleee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko świetnie, ale w takim tempie i dodając kolejne elementy w pełną wersję zagramy najwcześniej w 2017 roku... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wszystko świetnie, ale w takim tempie i dodając kolejne elementy w pełną wersję zagramy
> najwcześniej w 2017 roku... :/

Obawiam się dokładnie tego samego. Nawet tak relatywnie proste projekty jak Wasteland zaliczają kolejne miesiące poślizgów z powodu sugestii fanów, czy wprowadzania nowych elementów. Mam nadzieję, że zagram w Star Citizena przed pięćdziesiątką... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wszystko świetnie, ale w takim tempie i dodając kolejne elementy w pełną wersję zagramy
> najwcześniej w 2017 roku... :/

Od kilku milionów jesteśmy poza momentem wszystkiego na starcie. Chris Roberts uczciwie w pewnym momencie zapowiedział że mimo iż wszystkie progi doczekają się realizacji to nie będą zawarte w grze w dniu premiery. Właśnie z dokładnie tego powodu o który się obawiasz - ciągle musieli by przesuwać premierę i nic by się nie działo. Zamiast tego gra doczeka się premiery z zawartością większości dotychczasowych progów ale kilka ostatnich to rzeczy które zostaną zamieszczone w aktualizacjach po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Obawiam się dokładnie tego samego. Nawet tak relatywnie proste projekty jak Wasteland
> zaliczają kolejne miesiące poślizgów z powodu sugestii fanów, czy wprowadzania nowych
> elementów. Mam nadzieję, że zagram w Star Citizena przed pięćdziesiątką... :)

Myszasty mowisz ze przed 2050?;p no nie wiem.. w 2050 beda nadal zbierali;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>
> Myszasty mowisz ze przed 2050?;p no nie wiem.. w 2050 beda nadal zbierali;p

Nie. Mówiłem o swojej pięćdziesiątce. Czyli perspektywie najbliższych 10 lat. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ugli pugli dibipi"? I wymyślenie czegoś takiego kosztuje sumę, przyprawiającą przeciętnego człowieka o zawrót głowy? To jest jakieś szaleństwo. Po co wymyślać nowe języki, skoro kosmici mogliby umownie porozumiewać się np. w esperanto lub klasycznej łacinie? To równie dobra alternatywa. A jakie walory edukacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Po co wymyślać nowe języki, skoro kosmici mogliby umownie porozumiewać się np. w esperanto lub klasycznej łacinie? To równie dobra alternatywa. A jakie walory edukacyjne."


Łacina zbyt raziła by po uszach i na kilometr byłoby czuć, że to jawne oszustwo, a esperanto mogłoby dziwnie brzmieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Po co wymyślać nowe języki, skoro kosmici mogliby umownie porozumiewać się np. w esperanto lub klasycznej łacinie? To równie dobra alternatywa. A jakie walory edukacyjne."


Łacina zbyt raziła by po uszach i na kilometr byłoby czuć, że to jawne oszustwo, a esperanto mogłoby dziwnie brzmieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że ogłoszą upadek projektu i zwiną się z pieniędzmi graczy.

A jeśli gra wyjdzie to dodadzą dodatkowo około 50$ abonamentu miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2014 o 10:30, swgs1994 napisał:

Coś czuję, że ogłoszą upadek projektu i zwiną się z pieniędzmi graczy.

A jeśli gra wyjdzie to dodadzą dodatkowo około 50$ abonamentu miesięcznie.

Ta albo, że X:Rebirth zostanie do stanu używalności załatany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Obawiam się dokładnie tego samego. Nawet tak relatywnie proste projekty jak Wasteland
> zaliczają kolejne miesiące poślizgów z powodu sugestii fanów, czy wprowadzania nowych
> elementów. Mam nadzieję, że zagram w Star Citizena przed pięćdziesiątką... :)

A ja mam nadzieje że od dodawania coraz to nowszych elementów nie zostanie spaprana. Powinni się skupić nad co mają a takie cuda jak języki dodać w paczy. Zaczną się rozdrabniać zamiast skupić się nad co już mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50 milionów... Tymczasem rodzimy M.O.R.E będzie startował z kolejną akcją na kickstarterze bo twórcy po ostatnim ledwo zakończonym osiągnięciem celu "kicku" juz nie mają pieniążków :( co prawda gatunek trochę inny ale myślę Ci którzy grają w spacesimy, grają teżw 4X. Cmon wspierajmy naszych! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować