Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świetnie wyniki sprzedaży Xboksa One bez Kinecta

17 postów w tym temacie

1699 zł a jeszcze kilka dni temu było 1679 zł ? I nie mówię tutaj o jeszcze wcześniejszym zestawie za 1649 zł. Nagle cena sobie podskoczyła o 20 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 1699 zł a jeszcze kilka dni temu było 1679 zł ? I nie mówię tutaj o jeszcze wcześniejszym
> zestawie za 1649 zł. Nagle cena sobie podskoczyła o 20 zł ?

Inflacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Smutne. Ludzie mają krótką pamięć.

Smutny to jest twój komentarz.
Co mnie obchodzi to co było kiedyś ? Ważne, że teraz jest dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"w czerwcu sprzęt znalazł ponad dwukrotnie więcej nabywców niż w maju."

Mimo wszystko nie brzmi to jakoś super optymistycznie, bo z tego co pamiętam w maju poszło im dość kiepsko. Jeśli to będzie kolejny miesiąc dominacji PS4, to pozostaną w tyle jeszcze długi czas (a przynajmniej do czasu ukazania się Halo: The Master Chief Collection).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to, że wyniki NPD są jutro i jak wygląda to oświadczenie MSu - PS4 znowu pewnie sprzedawało się w USA lepiej niż Xbox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii U wygra bez problemu z Xbone. Na razie to Sony musi się postarać o utrzymanie miejsca lidera, bo ich marketing polega w tej chwili na grafice, czyli czymś co jest wyznacznikiem PC. Nintendo natomiast reklamuje swoją konsolę grywalnoscia i grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"swego czasu firma przekonywała nawet, że nie ma szans, by zdecydowała się na sprzedaż konsoli bez sensora ruchu, a jednak"
boże jak mnie takie gadanie [m] dobrze wiedział na 100% że większość będzie chciała konsole jak najtańszą, żeby grać w gry a nie się onanizować milionami gadżetów i zbędnych aplikacji... jakbym tam stał obok i by mi coś takiego próbował wmówić to jakbym mu z otwartej [m]
szybko by się otrząsnął... szybko by zrozumiał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wii U wygra bez problemu z Xbone. Na razie to Sony musi się postarać o utrzymanie miejsca
> lidera, bo ich marketing polega w tej chwili na grafice, czyli czymś co jest wyznacznikiem
> PC. Nintendo natomiast reklamuje swoją konsolę grywalnoscia i grami.

Bez obrazy, ale Wii U może co najwyżej wygrać z pierwszym Xbox i to chyba tylko w Japonii bo w sumie tylko tam konsola ta sprzedaje się nie najgorzej ale od premiery w 2012 i tak kupiło ją mniej osób niż Xbox one. porównanie z Ps 3 i Xbox 360 pod każdym względem przegrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś czy będzie na 5 września dostępna wersja Xbox one +kinect+ 2 pady+ gra.Byłbym zainteresowany takim pakietem na przedsprzedaży. Czas wymienić wysłużoną X360.Chcę od razu kupić wszystko, a wiadomo ,że w pakiecie będzie trochę taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy wiadomo coś czy będzie na 5 września dostępna wersja Xbox one +kinect+ 2 pady+ gra.Byłbym
> zainteresowany takim pakietem na przedsprzedaży. Czas wymienić wysłużoną X360.Chcę od
> razu kupić wszystko, a wiadomo ,że w pakiecie będzie trochę taniej :)
Póki co są pakiety z dwiema grami, serynie dwóch padów nie dostaniesz. Konsola jest nastawiona na online-multiplayer i raczej ciśnienia na robienie zestawów z drugim padem nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zachodzie były takie zestawy, nawet swego czasu na allegro były takie full pakiety ale wszystko ściągane z innych krajów gdzie konsola jest już dostępna. Kupiłbym ale nie wiadomo jak to jest z gwarancją w razie czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować