Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram Bundle z Artifex Mundi! Wspólnie wspieramy polskich twórców gier!

14 postów w tym temacie

gram.pl

W zestawie podstawowym trzy gry Artifex Mundi przy wpłacie w wysokości minimum 5 złotych. Wpłacając więcej niż wynosi średnia otrzymasz dwa dodatkowe tytuły. Łączna wartość wszystkich gier objętych akcją wynosi ponad 130 zł!

Przeczytaj cały tekst "Gram Bundle z Artifex Mundi! Wspólnie wspieramy polskich twórców gier! " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli pozostałe gry z 1 tieru kiedykolwiek pojawią się na Steam, to czy kupujący otrzymają do nich klucze? Groupees czy Indie Gała tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy jeśli pozostałe gry z 1 tieru kiedykolwiek pojawią się na Steam, to czy kupujący
> otrzymają do nich klucze? Groupees czy Indie Gała tak robią.

Wątpie. Kupiłem kilka gier wprost z ich sklepu i klucza nie dostałem. Powinni dać jak się kupiło gre w pełnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł. Szczególnie że gry tego typu dają na prawdę dużo frajdy, wyglądają bajecznie a do tego czasami fajna historia jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy jeśli pozostałe gry z 1 tieru kiedykolwiek pojawią się na Steam, to czy kupujący
> otrzymają do nich klucze? Groupees czy Indie Gała tak robią.

Niestety wydawca nie ma obecnie planów wydania wspomnianych gier na Steamie, tak więc nie możemy nic obiecać. Będziemy dawać znaka, jeśli coś zmieni się w tym temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy jeśli pozostałe gry z 1 tieru kiedykolwiek pojawią się na Steam, to czy kupujący
> otrzymają do nich klucze? Groupees czy Indie Gała tak robią.
Mały update w tym temacie. Wszyscy Klienci, którzy zakupili w naszym bundle''u następujące tytuły:
- Szeptów w Mroku: Statek Widmo
- Enigmatis: Duchy Maple Creek
- Mroczne Arkana: Carnival

Otrzymają klucze Steam, kiedy wspomniane gry pojawią się na tej platformie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, nie ma Far Cry 3 ani Battlefielda 4 to bundle niewarty uwagi xD

Ja z przyjemnością kupię, choć przygodówki to chyba najmniej lubiany przeze mnie gatunek gier (nie to, że ich nie lubię. Po prostu bardziej lubię wszystkie inne gatunki :P). Dam jednak szansę tym tytułom i liczę na dobrą zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować