Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Crew - wymagania sprzętowe. Nowe wideo przybliża zawartość bety

23 postów w tym temacie

Na taką grafikę gtx 580? GTA IV stereotyp. Powiem inaczej, dlaczego mam odpalać kombajn dla jednego małego kłosika? Czasem twórcy są naprawdę śmieszni, przecież to nie jest Crysis 3, pfu Crysis 3 miał mniejsze wymagania... Pfu, Metro 2034 hulało mi na maksa na GTX 560 a oni wrzucają w zalecanych GTX 580, porażka. Tak to ja mogę sprzedawać ludziom dywany na call center, może niech deweloperzy Crew też tym się zajmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na taką grafikę gtx 580? GTA IV stereotyp. Powiem inaczej, dlaczego mam odpalać kombajn
> dla jednego małego kłosika? Czasem twórcy są naprawdę śmieszni, przecież to nie jest
> Crysis 3, pfu Crysis 3 miał mniejsze wymagania... Pfu, Metro 2034 hulało mi na maksa
> na GTX 560 a oni wrzucają w zalecanych GTX 580, porażka. Tak to ja mogę sprzedawać ludziom
> dywany na call center, może niech deweloperzy Crew też tym się zajmą.

Ekhem... nie żeby coś, ale Crysis 3 miał mniejsze wymagania gdyż grafikę ma ceniutką. Co tu dużo gadać, prócz modeli postaci grafika jest tam do bani, filtr na filtrze zawinięty w więcej filtrów. "Nawpychajmy do produktu bloom, blur i mocną głębię ostrości, a potem gimby się będa jarać jak to grafika jest WOW." A jak się spojrzy na tekstury to widać gołym okiem ich brzydotę wynikającą z niskiej rozdzielczości.

Zaś Metro grafikę ma ładną, ale zapominasz waćpanie, że jest to gra korytarzowa. Tam nie ma otwartego świata. Jesteś prowadzony za rączkę określonymi drogami prosto do celu i koniec. Takie korytarzówki przeważnie nigdy nie mają jakichś wygórowanych wymagań.

I chociaż sceptycznie jestem nastawiony po manianie jaką ostatecznie odwalił Ubisoft przy Watch_Dogs to jednak te wymagania mają rację bytu o ile grafika będzie taka jaką prezentują. The Crew zapowiada się na grę, którą NFS być powinien, ale niestety nie jest odkąd pałeczkę nad marką przejął Criterion. Otwarty świat, piękna grafika i szybkie samochody, którymi można śmigać z zawrotnymi prędkościami po całej mapie muszą mieć swoje wymogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 20:56, LuKi965 napisał:

Ekhem... nie żeby coś, ale Crysis 3 miał mniejsze wymagania gdyż grafikę ma ceniutką.
Co tu dużo gadać, prócz modeli postaci grafika jest tam do bani, filtr na filtrze zawinięty
w więcej filtrów. "Nawpychajmy do produktu bloom, blur i mocną głębię ostrości, a potem
gimby się będa jarać jak to grafika jest WOW."

Fun fact: DOF jest akurat wymagającą dla GPU funkcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> /ciach - m-I/

Bez urazy, ale na gimba to wyszedłeś ty.Można to powiedzieć o grafice w singlu BF-a, ale o C3?A widziałeś fizykę roślinności, tą szczegółowość obiektów itd?Sęk w tym, że filtry w C3 wyglądają naprawdę dobrze.Bałbym się twojej reakcji, gdybyś zagrał w singla BF-a 3.Tam jest tyle światełek, świecidełek i cholera wie czego jeszcze, że aż oczy bolą.A tak ogólnie zauważyłem, że jak ktoś ma inne zdanie, to od razu jest gimbem na tym forum...żelazna logika! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to spokojnie pójdzie mi na moim pececie... To całkiem dobrze zważywszy na fakt, że The Crew może być jedyną nową ścigałką w jaką zagram w tym roku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wymaganiach chyba jest błąd. Powinno być albo GTX 560 i R 6870. Albo po prostu GTX 580 i R 6970.
Po prostu trochę to dziwnie wygląda. Przecież GTX 580 jest dużo wydajniejszy od R 6870. Ale co ja wiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to sobie pograłem* przez tego je**** kompa. Wie ktoś z was czy The Crew wyjdzie na Xbox 360 np. rok po premierze na nowe konsole? Dziękuje z góry za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No to sobie pograłem* przez tego je**** kompa. Wie ktoś z was czy The Crew wyjdzie na
> Xbox 360 np. rok po premierze na nowe konsole? Dziękuje z góry za odpowiedź.

The Crew nigdy nie wyjdzie na stare konsole, czyli PS3 i X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czasem twórcy są naprawdę śmieszni, przecież to nie jest

Dnia 18.07.2014 o 20:07, MisioKGB napisał:

Crysis 3, pfu Crysis 3 miał mniejsze wymagania... Pfu, Metro 2034 hulało mi na maksa
na GTX 560...


O ile pamiętam testy,do Metro 2033 na maxa,DX11 potrzeba było GTX 680:

"Tryb graficzny „Najwyższe” dedykujemy szczęśliwym użytkownikom topowych modeli. Optymalnymi do rozdzielczości 1920×1080, będą karty GeForce GTX 680 bądź Radeon HD 7970 GE."

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/metro-last-light-test-kart-graficznych/strona/20104.html

sorki,pomyliło mi się z Last Light ;) poza tym, pierwsze Metro to chyba 2010 rok,więc postęp powinien być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że w końcu doczekamy się gry, którą usiłowały lecz bez powodzenia zrobić serie Test Drive i Need for Speed. Szkoda tylko, że mapa taka malutka, niby całe stany, jednak każdy z obszarów jest niewielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować