Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy wymagania sprzętowe Afterfall Reconquest

14 postów w tym temacie

Czy autorzy gram.pl przypadkiem nie ujawnili wymagań dla Wiedźmina 3 przypadkiem? ;) Jak poważnie traktować tę grę i wydawcę kiedy zalecane wymagania są wzięte z kosmosu i jasno sugerują znaczne problemy z grą w dniu premiery i mierne umiejętności programistów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie musi to tego oznaczać. Ja bym to nazwał - "witamy w nowej generacji gier". A co do Wiedźmina to ja spodziewam się jeszcze wyższych. Teraz sobie nadrabiam dwójkę i po dość długiej zabawie, na komputerze odpalającym bez problemów większość dzisiejszych gier, mam problemy z ustawieniem gry na ustawienia w miarę wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2014 o 21:31, Muradin_07 napisał:

Wcale nie musi to tego oznaczać. Ja bym to nazwał - "witamy w nowej generacji gier".
A co do Wiedźmina to ja spodziewam się jeszcze wyższych. Teraz sobie nadrabiam dwójkę
i po dość długiej zabawie, na komputerze odpalającym bez problemów większość dzisiejszych
gier, mam problemy z ustawieniem gry na ustawienia w miarę wysokie.


Nie no bez przesady, przecież ta gra nie wygląda nawet tak żeby potrzebowała GTX 580 nawet a co dopiero 780 :D...
Co do "Wiedźmina 3" to ja tam sobie na luzie pogram na ultra a mam kartę mocniejszą niż GTX 780 i jak dla mnie martwienie się o to że na 780 czy podobnych będzie słabo działał na ultra, to jest już przegięcie ;-)
AA się przytnie jak coś ale w 1080p ze wszystkim na maksa "jak ta lala" będzie śmigał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj uwierz mi - jak patrzę na wymagania zalecane Wiedźmina 2 i na swój sprzęt, to mimo spełnania ich na spokojnie i tak brakuje sporo. Może tak być i tym razem, choć liczę że wraz z premierą konsolową będą musieli nieco mniej fantazjować przy wymaganiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2014 o 23:51, Muradin_07 napisał:

Oj uwierz mi - jak patrzę na wymagania zalecane Wiedźmina 2 i na swój sprzęt, to mimo
spełnania ich na spokojnie i tak brakuje sporo. Może tak być i tym razem, choć liczę
że wraz z premierą konsolową będą musieli nieco mniej fantazjować przy wymaganiach :)


Wiesz no Wiedźmin 2 to mi na moim kompie (I7 4790K@4.7 ghz + GTX 780 Ti 1262/7400 + 8 Gb ramu 1866@2200 Cl 10) w 1080p ze wszystkim na maksa + ubersampling, spadal do 35 klatek czasem :D
Nawet jak pożyczyłem drugą 780 Ti do SLI od kumpla, to spadki były poniżej 50 fps.
O dziwo użycie obydwu GPU było w granicach 45-65% w SLI a na jednej karcie od 75% do 99%...
Dziwne to bardzo, "Wiedźmin 2" ma mocno skopany silnik, podejrzewam że "Wiedźmin 3" będzie znacznie lepiej zoptymalizowany.

Btw, jaką masz konfigurację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować