Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spec Ops: The Line raczej nie doczeka się kontynuacji

13 postów w tym temacie

Może to dobrze, gra miała chyba najlepszą fabułę ze wszystkich gier wojennych i jeden Spec Ops The Line zapadnie w pamięć bardziej niż całe serie innych strzelanek. Czasami po prostu bardziej pasuje stworzyć jedno arcydzieło i zostawić je samemu sobie, bo kiepską kontynuacją można zepsuć wizerunek pozostałych części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nazwałbym Spec Opsa intelektualną grą... Pograłem w to kilka godzin i naprawdę nie rozumiem tych zachwytów. Może w dalszej części jest jakiś fabularny kop w jaja, ale wpierw trzeba się przerąbać przez armię wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Może to dobrze, gra miała chyba najlepszą fabułę ze wszystkich gier wojennych i jeden
> Spec Ops The Line zapadnie w pamięć bardziej niż całe serie innych strzelanek. Czasami
> po prostu bardziej pasuje stworzyć jedno arcydzieło i zostawić je samemu sobie, bo kiepską
> kontynuacją można zepsuć wizerunek pozostałych części.


Podpisuje się pod tymi słowami nawet brwiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł miał ogromny potencjał na tle fabularnym jak i akcji, ale został zmarnowany. Wyszedł z tego beznadziejny klon Gearsów. Może i dobrze, że nie będzie kontynuacji. Niektórych gier się nie powinno kontynuować. Już krótki czas po premierze, gra była sprzedawana za grosze i do tego z DLC ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jadna z najlepszych strzelanek minionej generacji konsol. Świetnie opowiedziana historia, gdzie nie trzeba było wybuchu bomby atomowej (lub trzech :P) i wielkiego konfliktu zbrojnego, żeby zaciekawić. Broni się gameplayowo, graficznie też niezła. Bardzo dobrze, że nie będzie kontynuacji, która z pewnością zatarłaby częściowo dobre wrażenia i wspomnienia z The Line.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na tle fabularnym na pewno nie został zmarnowany. Mechanika, fakt, typowa dla trzecioosobowego shootera siódmej generacji, ale The Line zdecydowanie nie był beznadziejny.

Z drugiej strony dobrze, że nie będzie kontynuacji, jakoś w tym przypadku w ogóle mi taka opcja nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z tytułów poprzedniej generacji które najbardziej zapadły mi w pamięć . Rozgrywkowo nie bylo źle w końcowych etapach naprawde fajnie się w to grało , ale zdecydowanie najważniejsza tu była fabuła . A ta była zdecydowanie lepsza niż nawet w niektórych "nowoczesnych rpgach " typu Mass Effect

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podobała ta gra. Trochę dziwnie bo fabularnie to tylko kolejna wariacja "Jądra ciemności" Conrada a graficznie i gameplayowo poziom Kane&Lynch. Paradoksalna perełka, warto poznać teraz gra kosztuje maks 20 pln. Kilka scen z niej zapadło mi w pamięci na długo. Bardzo dobrze że nie będzie kontynuacji dzięki temu seria Spec Ops zakończy żywot w naprawdę wielkim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie nazwałbym Spec Opsa intelektualną grą... Pograłem w to kilka godzin i naprawdę nie
> rozumiem tych zachwytów. Może w dalszej części jest jakiś fabularny kop w jaja, ale wpierw
> trzeba się przerąbać przez armię wrogów.

Gdybys skonczyl gre to bys wiedzial dlaczego ludzie sie nia zachwycaja:)
Spec Ops The Line doskonale pokazywal jak wojna moze spieprzyc psychike i zachwiac tym co czlowiek uwaza za dobre i zle.
Jest to jedyna (z tego co mi wiadomo) gra ktora powaznie traktowala tematy wojenne i zabijanie jako cos "ostatecznego" a nie "o kolejna setka przeciwnikow, rozwalmy ich bo mozemy".
Gameplay byl ok ale to fabularnie gra blyszczala, nie byl to zwykly FPS i pewnie dlatego nie zyskal wielkiego rozglosu ani rewelacyjnych ocen i sprzedazy.
Co do samego tekstu to cieszy mnie fakt ze nie ma szans na kontynuacje, jeszcze tego brakowalo zeby zrobili z tego serie ktora calkiem zniszczy dokonania "jedynki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra była dla mnie świetna i myślę, że w przypadku tej gry kontynuacja jest po prostu zbędna. Przynajmniej Spec Ops The Line zostanie zapamiętane za bardzo dobrą fabułę i rozgrywkę, no i nie podzieli losu niektórych zajeżdżanych do bólu serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie nazwałbym Spec Opsa intelektualną grą... Pograłem w to kilka godzin i naprawdę nie
> rozumiem tych zachwytów. Może w dalszej części jest jakiś fabularny kop w jaja, ale wpierw
> trzeba się przerąbać przez armię wrogów.
Wiesz, ja FPS-ów nie lubię, ale zagrałem w tę grę bo ludzie zachwycali się fabułą. Owszem, rozgrywka nie jest górnych lotów, ale fabularnie miażdży. Zwłaszcza scena końcowa, która pokazuje prawdziwe oblicze głównego bohatera. No i gra ma kilka zakończeń, a najlepsze wg. mnie jest to jak

Spoiler

Walker zostaje uratowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra naprawdę dobra, średnie strzelanie i naprawdę ciekawa historia... no i kto nie poczuł sie wstrętnie gdy poznał prawdziwe efekty swojego ostrzału z pocisków fosforowych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować