Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs jak podczas pierwszej prezentacji? To już możliwe

28 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2014 o 11:26, lis_23 napisał:

/.../ jest tylko niezoptymalizowana ale to nie jest wada /.../


To... zaleta? :D

Ubisoft tnąc koszty, zwyczajnie wersje na PC olał, jak można usprawiedliwiać działania firmy która zarobiła miliony - szczególnie w świetle modów które nie tylko poprawiają grafikę ale i samą optymalizację. Dodatkowo oni starli się modyfikacje zablokować. Nic dziwnego, że pojawiły się informacje na temat specjalnego obniżenia jakości grafiki na PC - ze względu na ''potężne'' konsole nowej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2014 o 12:02, Shinigami napisał:

> /.../ jest tylko niezoptymalizowana ale to nie jest wada /.../

To... zaleta? :D


Nie ładnie tak wycinać z kontekstu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Podobnie można zapytać Bethesdę w kwestii modów do Skyrima,który w dniu premiery na PC
> wyglądał znacznie gorzej,niż WD.
Najpierw zapytaj ich o oficjalne patche do Skyrima, bo na razie gra jest grywalna ledwo-ledwo bez użycia nieoficjalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC-towcy znęcają się nad current-genami że one pogarszają grę od strony graficznej, a już nie zwracają uwagi na to, że taka gra powstała również na last-geny. To one najbardziej są tego powodem. Jednak już mnie to denerwuje, że większość osób powoli patrzy tylko na grafikę i jęczy że nie ma niewiadomo jakich pięknych efektów. Kiedyś to najważniejsza była grywalność i fabuła a nie właśnie grafika. Gry nie są dla grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2014 o 11:26, lis_23 napisał:

Natomiast cięcia graficzne to zasługa PS4
i XONE,gdyż gdyby PC-towa wersja gry była ładniejsza od wersji "next genowych" to konsolowcy
zaczęli by wielki płacz

Chryste, jak czytam te bzdury to aż mi łapy opadają. Watch Dogs na PC już w wersji podstawowej wygląda zauważalnie lepiej od wersji konsolowej (mówimy o current-genach a nie poprzedniej generacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2014 o 13:57, Henrar napisał:

Chryste, jak czytam te bzdury to aż mi łapy opadają. Watch Dogs na PC już w wersji podstawowej
wygląda zauważalnie lepiej od wersji konsolowej (mówimy o current-genach a nie poprzedniej
generacji).


Zależy od tego,kto ocenia ;)
mam kumpla,który przesiadł się z PC-ta na PS4,razem kupowaliśmy EK Dedsec edition i On uważa,że nie ma żadnej widocznej różnicy pomiędzy wersją PC a wersją PS4 a na dodatek jego wersja się nie tnie podczas jazdy samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie to trochę. Konsole też musiały zgonić swoje, mimo różnicy cenowej. Dodajmy do tego przepaść graficzna, poślizg premiery, i mamy kilku panów w garniturkach z obawą o jutrzejszy chleb. Nawet jeśli ich chleb jest ze złota... a te oryginalne tekstury to zostały w grze przez przypadek. Kto by się spodziewał że ktoś je tam znajdzie. Hollywood branży gier. Reklama, fajerwerki, i reklama fajerwerków. Później można sprzedawać nawet puste pudełka, bo zarobią na siebie zanim wieść się rozejdzie. Dobrze że jestem stary i pamiętam czasy kiedy gry bawiły. Teraz kupując grę czuję się jak głodny człowiek otwierający przeterminowaną konserwę z nadzieją że znajdzie tam coś smacznego... albo przynajmniej jadalnego. Żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować